Author Topic: lahendamata situatsioonid (kuidas oleks õige lahendus olnud ?) Steelcore2017  (Read 30445 times)

Offline aiku99

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
    • View Profile
aidlus vaidluseks, kuid ülimalt tobe olukord oli lõpptulemus vaidlusel, kui sõnadega ei suuda enam tõestada et sul õigus siis hakkad tõuklema?
kui ma ei eksi, siis sama vend kes esimesena tõuklema hakkas lasi ka pärast kuulipilduriga 2-3 meetri kauguselt. Te olete mänginud juba mitmeid aastaid ja ei suuda omavahel sõnades asju klaarida?
Minule pani ASH käe õlale ja ütles: "Lepime nüüd kokku et te kõik olete surnud", minu juures oli veel 4-5 tiimi kaaslast, kas sellisel olukorras olid siis ka nemad surnud?





Tõuklema tulin mina kuna viskas ühe härra karjumine üle.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Füüsiliselt kallale, olukorra välised üksteise pihta täristamised jne. Eriti rusikakangelased, kui madalale veel võib langeda? Hea vabandus kallale tulemiseks, et viskas ühe härra karjumine üle.


Head eeskuju näitate täiskasvanud ...

« Last Edit: October 09, 2017, 11:53:33 by ranel »

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile


See kokkuleppe teema taandub selleni, et kui te ei oleks nõustunud seal vaikselt surnuks olema siis oleks teid üle külvatud vähemalt 2 relva poolt - ma tõesti ei tea kui palju te pimedas enda ümber nägite aga teie punt seisis reaalselt vähemalt kahe tõstetud toru ees see hetk. Tean et see ristmikul pohuvatohu oli enamustel täielik hämming sest ei tehtud vahet omadel ja vastastel ning paljud teist ei saanud enne seda isegi aru et seal teie vahel on vastased igal pool

Armee poolelt kolonnis olles oli kõik väga segane. Võib olla parandanuks asja see, et armee poolel kes ära puudutati oleks ise ka üle hüüdnud, et surnud ja käe üles tõstnud, saanud tagumised aru, et ees tapetakse maha. Tõesti, armee osapoole fail, et ei olnud mingit koodsõna omade ära tundmiseks.

Siiski, ei saa leppida kokku, et olete kõik surnud, kui kõiki polnud puudutud või lastud. Kui armee kolonn oli täielikult sihikul siis järgmine kord sarnases olukorras võiks pigem kõik lihtsalt üle lasta või visata granaat, kui osaliselt puudutada ja ülejäänud kuulutada ühepoolselt surnuks.

ASH

  • Guest
Seda kolonni ei kuulutanud keegi üheselt surnuks , tapeti nii palju kui jõuti ükshaaval .

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Olin armee poolel ja selle öise situatsiooni keskel. mind isiklikult ei puudutatud, patsutatud, tulistatud ega sosistatud surnuks. aga see polegi tähtis vaid oman samasugust arusaama, et füüsiliseks ei tohiks minna. sõnelemist tekkis ja tekib ka kindalsti tulevikus kuid kui tõugata tahad siis tõuka kodus oma naist mitte ärme tule mängule füüsilist kontakti otsima. ma ei tule mängule oma kevlarist kõrgete sõrmenuki kaitsme kinnastega selleks, et saaks esimesel sõnelusel kohe kellegile sisse sõita. mis järgmiseks ? kanname teleskoopnuiasid ?

Arvan, et õigem oleks olnud tõesti kõigil sõbralikult lahku minna ja rematch korraldada.
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Et asi konstruktiivsem oleks, v6iks kumbki osapool välja tuua asjad, mida tulevikus analoogses olukorras teistmoodi teha, et sellist klasterfakki vältida. Vbl mingid yldised kokkulepped sõlmida antud pretsedendi najal vms.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Olin selle vaidluse/tõuklemise ajaks juba lahkunud, aga tänud ASH-le, et siin selle arutelu alustas.
Kui õigesti aru sain, siis püüdis ASH ja tema tiimikaaslane olukorda kohapeal lahendada rahumeelselt, aga kas keegi püüdis siis olukorda karjudes lahendada ja sellest tekkis tõuklemine ja lähedalt üle laskmine?

Paraku inimese närvid pole rauast, et kui keegi püüab karjudes olukorda lahendada, ei pruugi vastas oleva rahulikult asju ajada sooviva inimese närvisüsteem pikalt vastu pidada ja pole palju vaja, et kasutusele võetakse füüsilised abivahendid.
Sellepärast on minu soovitus, nagu ka minu mängude eelinfos nõue: probleemid lahendame RAHULIKULT...   

Et edaspidi oleks võimalik kas vältida või leida parem lahendus tõuklemise asemel, siis olen veendunud, et oleks olukord lahenenud paremini rahulikul arutelul.
Et mida korraldaja peaks edaspidi sellises olukorras tegema? Korraldaja ei pruugi ka nii kiirelt jõuda konflikti kohta. Nagu aru saan, siis konfliktis osalesid kogemustega mängijad ja kahjuks läks konfliktiks, no vähemalt mitte massikakluseks.

Tuleb ka edaspidi selgeks teha, et kas ja kuidas siis on õigem pimedas suuremat gruppi surnuks rääkida, et vältida lähedalt kuulivalu.

Kas peale seda siis mäng lõppes või leiti mingi ühine lahend ja mäng jätkus?
Mida võiks teisiti teha, et selline olukord ei tekiks.

Eks see on kõigile õppetund edaspidiseks ja püüame ikka koos sõralikult edasi mängida...
« Last Edit: October 09, 2017, 13:23:23 by Margus »

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Olin armee poolel ja selle öise situatsiooni keskel. mind isiklikult ei puudutatud, patsutatud, tulistatud ega sosistatud surnuks. aga see polegi tähtis vaid oman samasugust arusaama, et füüsiliseks ei tohiks minna. sõnelemist tekkis ja tekib ka kindalsti tulevikus kuid kui tõugata tahad siis tõuka kodus oma naist mitte ärme tule mängule füüsilist kontakti otsima. ma ei tule mängule oma kevlarist kõrgete sõrmenuki kaitsme kinnastega selleks, et saaks esimesel sõnelusel kohe kellegile sisse sõita. mis järgmiseks ? kanname teleskoopnuiasid ?

Arvan, et õigem oleks olnud tõesti kõigil sõbralikult lahku minna ja rematch korraldada.

See naise tõuklemise soovitus on ikka väga vale imho.

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Olin armee poolel ja selle öise situatsiooni keskel. mind isiklikult ei puudutatud, patsutatud, tulistatud ega sosistatud surnuks. aga see polegi tähtis vaid oman samasugust arusaama, et füüsiliseks ei tohiks minna. sõnelemist tekkis ja tekib ka kindalsti tulevikus kuid kui tõugata tahad siis tõuka kodus oma naist mitte ärme tule mängule füüsilist kontakti otsima. ma ei tule mängule oma kevlarist kõrgete sõrmenuki kaitsme kinnastega selleks, et saaks esimesel sõnelusel kohe kellegile sisse sõita. mis järgmiseks ? kanname teleskoopnuiasid ?

Arvan, et õigem oleks olnud tõesti kõigil sõbralikult lahku minna ja rematch korraldada.

See naise tõuklemise soovitus on ikka väga vale imho.

Mõtlesingi et kuna see välja toodakse :D aga ei ma pidasin silmas teistmoodi tõuklemist, et vb siis on närv rahulikum
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Nagu mina aru saan, siis keegi eelmängust kaugemale ei läinud ja teistele otseselt selga ronima ei kippunud ja tõugeldi mitte nii meeldival moel, seega jah - selgitus asjakohane, et valesti mõostmist vältida.

ASH

  • Guest
pakkusin omalt poolt lahenduseks selle olukorra tarbeks kust asi lahti rulluma hakkas, et tuleb ikkagi lasta , või suu lahti teha !
 Nüüd eriti kui mitu inimest väidavad, et nad olid seal konfliktis elusad lõpuni välja kuna keegi neid ei olnud ära patsutanud. Küsin veel siinkohal , et mida te siis vahtisite niisama suu ammuli , kukkunud tulistama . Aga ei te ei teind seda sest oli pime ja te ei saanud sittagi aru kes on kes ja ei riskinud lasta ka.
On mul õigus?
 Kuniks konflikt lahenes rüseluse, tarbetu laskmise ja Jay alale saabumisega kes saatis pundid eri suundadesse laiali .

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
pakkusin omalt poolt lahenduseks selle olukorra tarbeks kust asi lahti rulluma hakkas, et tuleb ikkagi lasta , või suu lahti teha !
 Nüüd eriti kui mitu inimest väidavad, et nad olid seal konfliktis elusad lõpuni välja kuna keegi neid ei olnud ära patsutanud. Küsin veel siinkohal , et mida te siis vahtisite niisama suu ammuli , kukkunud tulistama . Aga ei te ei teind seda sest oli pime ja te ei saanud sittagi aru kes on kes ja ei riskinud lasta ka.
On mul õigus?
 Kuniks konflikt lahenes rüseluse, tarbetu laskmise ja Jay alale saabumisega kes saatis pundid eri suundadesse laiali .

Vahtisin küll aga mitte suu ammuli kuna minu jaoks läks mäng koheselt pausi peale sest seal läks rüseluseks ja karmimaks konfliktiks nii et tõesti ei saanud halli tilligi enam aru. Minu jaoks oli see esimene milsim ja üleüldiselt elan airsofti alles sisse siis ei pidanud mõistlikuks avada tuld eemalt kõigi pihta.
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee

ASH

  • Guest
katsu teemas püsida . rüselus ja laskmine oli asja lõppfaas . Näitab hästi ära, et enne seda sa ei saanudki sittagi aru mis su ümber toimus(kinda proves my point või mis)või olid juba pausil ristmikule jõudes ? Sul läx siis hästi kui sa vahele jäid patsutamisel eks seal oli inimesi päris palju läbisegi ka , usun et nad kõiki tõesti ei suutnudki ja ka kõiki ei tuvastatud ära ka meie omade poolt et kes on vastane , kes elus kes surnud . Aga sul on õigus , ei oleks old mõistlik kõigi pihta tuld avada eemalt kuna suur osa oli seal ikka teil omi :D

ASH

  • Guest
mitu inimest Harald sinul üksuses oli selles konfliktses situatsioonis ? mitmekesi te selle ristmiku juurde olite tulnud ? küsin kuna üritan ka panna kokku mingit pilti sellest et mitu erinevat üksust seal reaalselt segi läks .

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Meid oli kokku 14 kes ristmikult teie poole teeservades (põõsastes) laiali oli.
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee