Author Topic: 2017-12-26 op Jaht jõuluvanale, Männikul  (Read 1907 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
2017-12-26 op Jaht jõuluvanale, Männikul
« on: December 27, 2017, 18:32:13 »
Vaatan, et keegi ei viitsi midagi kirjutada ägedast lahingust või ootavad kõik, et Militaarseiklus teeks alguse. Ma lootsin ka, aga noh teen siis ise alguse...
 
Mulle väga meeldis see üritus ja aitäh Militaarseikluse perele sellise jõulukingi eest!!!
Jõulukingiks oli põhjalikult ette valmistatud operatsioon Jaht jõuluvanale.

See meelitas kokku päris palju mängijaid kolmest foorumist.

Briifingul korraldaja riidles päris tõsiselt, et miks on kohal mängijaid, kes pole enda tulemisest teada andnud.  Täitsa mõistan korraldaja muret, kahju, et ei viitsita enda tulemisest teada anda. Kas siis tõesti otsustatakse tulemine alles lahingpäeva hommikul ilma vaadates või lihtsalt ei viitsita teada anda. Aga korraldajale on oluline teada osalejate arv.

Lahing toimus tagumisel alal, kus oli kaevikuid mida nägin esimest korda.
Lahingud ei toimunud ühes kohas vaid koguaeg tuli meie osapoole juhilt uus koordinaat, mida tuli kaitsta või rünnata, seega tegevus oli vaheldusrikas nii ülesande kui ka ala poolest.
Kui tuli ka mingit ala kauem valvata ja kaitsta oli võimalus paluda bossilt vahelduseks luuresse minna.
Minu vabandus meie bossi Enriko ees, ma vist ei kutsunud raadiosides Sind mitte hüüdnime vaid pärisnime järgi. See kuidagi käis kõik automaatselt ja alles peale mängu hakkasin sellele mõtlema.

Enamus noori ja Sõjakooli kasvandikke olid päkapiku osapoolel, mille põhjal võis eeldada, et kogemustega mängijatega paharettide osapoolel oli kergem. Aga kaugel sellest, kui ründasime mõnda objekti, siis päkapikud hargnesid kiirelt laiali ja nende kiirreageerijad piirasid ja üllatasid meid ka selja tagant. Nii, et väga tõsine vastane oli see päkapikkude armee.
Lisaks oli päkapikkudel kuulipildujaga lahingmasin, mis külvas hirmu...

Peale põnevaid lahinguid jagati ka komme ja kingitusi. Hea kingitus on Militaarseikluse logoga pastakas, mis nüüd laual lebades meenutab ägedat päkapikkude armeed ja jõuluvana.

Meil oli tore mängida, aga kujutan  ette, et Militaarseikluse meeskonnal oli see mahukas eeltöö, et saada kaks osapoolt nii liikuma, et kontaktid ja missioonid oleksid õigeaegselt ja lähestikku.

Tore oli ka näha kogemustega mängijaid, kellelt on palju õppida.

Aitähh kõigile!!!
« Last Edit: December 27, 2017, 18:37:47 by Margus »