Author Topic: Kogemused ESS ICE kaitseprillidega  (Read 3569 times)

ralftalts

  • Guest
Kogemused ESS ICE kaitseprillidega
« on: February 03, 2019, 01:19:51 »
On kellelgi kogemusi ESS ICE kaitseprillidega? On need head? Halvad? Miks?
On plaan uued prillid osta aga ei taha 40 eurot tühja raisata
-Ralf

Offline Triiksark

  • Tavakasutaja
  • Posts: 123
    • View Profile
Re: Kogemused ESS ICE kaitseprillidega
« Reply #1 on: February 03, 2019, 09:47:29 »
Nii palju kui mina olen kuulnud siis pidid Väga hesd olema! Suht paljud kasutavad neid. Kavatsen ise ka osta :)

Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Kogemused ESS ICE kaitseprillidega
« Reply #2 on: February 03, 2019, 10:15:57 »
ESS prillid ei ole kindlasti halvad kuid prilli valik on üsna individuaalne ja sõltub sinu pea kujust.
Ise käisin enne ostmist proovimas ESS ICE, CROSSBOW, CROSSBOW SUPPRESSOR ja CROSSBALDE STANDARD prille, minule sobisid kõige paremini ESS Crossbalde Standard prillid, väga mugavad, näole piisavalt lähedal, et kuul ei satuks alt ega küljelt sisse ja samas on piisavalt kaugel, et õhk saaks liikuda, tänu millele on udutamisega minimaalselt probleeme.

Kindlasti ära vali prille nende hinna ega välimuse pärast, pigem lähtu mugavusest kui pead prilli kandma mõnel pikemal mängul näiteks 12h-24h ja kui nad hakkavad pidevalt häirima siis ei ole just kõige meeldivam tunne.

Offline Antsmeister

  • Tavakasutaja
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Kogemused ESS ICE kaitseprillidega
« Reply #3 on: February 03, 2019, 23:48:29 »
Ise olen Crossbow prillide omanik. Oman läbipaistvaid ja tumedaid klaase. Kasutan neid eelkõige tiirus käimiseks, ning tumedaid klaase ka päikseprillidena. Üsna korralik UV kaitse ning pilti nad ei moonuta. Pikapeale ei tunnegi neid näos, mis on hea. Tootja küll väidab, et nad on suht udukindlad kuigi mina suudan nad ikka uduseks ajada. Niipalju kui ICEt näppida sai tundusid veidi kitsamad. Endal üsna standartne nöokuju ning Crossbowd istuvad ilusasti. Softis sealt midagi läbi ei tohiks tulla kuna kasutusel 2.4mm polycarb ballistiline lens.