Author Topic: Starõi Krõm tagasiside  (Read 58149 times)

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: Starõi Krõm tagasiside
« Reply #105 on: April 24, 2014, 11:27:58 »
Nonii, on hetk aega ja saab ka paar sõna lisada. Hommikul kohale jõudes tabas mind meeldiv üllatus et nii palju inimesi oli. Samuti on äramärkimist väärt meie poole autopark. Nii palju autosi ei olegi mängul olnud. Kahju ainult et nendega mängu oli vähevõitu. Väga meeldis mulle toitlustamine alal. Kui kunagi Humalas sai seda proovitud oli eeldust et asi toimib. Seejuures võib ju teha nn. Vaherahu, et rahvas saaks rahulikult lõuna ära pidada. Ning kel soovi seda mitte teha, mõni missioon kuskil ohutus kauguses. Mida siinjuures lisaks sis Marek ei peaks kõiki maailma asju ise ära tegema üritama vaid igal abilised oleks oma ülesanded, mille eest vastutab ja mida siis omavahel korrigeeritakse. Seepärast andis mängu tempo natuke soovida. Muidu ei saa viriseda, mulle isiklikult üritus väga meeldis. Puudutaks siinkohal veel natuke seda suremise asja, kui saad pihta sis tasub ikka ära tulla, mitte mõelda et ma sain talle esimesena pihta, seega pole ma surnud... KAMOON !!! Räägin antud hetkel härrast Andrese tiimist, aga las ta olla. Suremisega oli nagu alati arusaamatusi, siinkohal vabandan ühe härra ees, võibolla tõesti ei tulnud kuulid sealt põõsast läbi :) Kui on selline suurem mäng sis oleks fantastiline, kui oleks ka mõned nn. Kohtunikud, kes suremist jälgiks, siinkohal teeks soovituse, et need kohtunikud ei pea olema alati kollases vestis, vaid on ka ise mängijad, kellele on korraldaja poolt antud volitus asja jälgida. Ehk see motiveeriks ka nn. surematud ausalt mängima sest ei tea kes sind parajasti jälgib. Kokkuvõttes suur tänu seltskonnale toreda nädalavahetuse eest. Mängule annaks koondhinde 8/10. Tean omast käest et ei ole sellist mängu kerge korraldada. Selle raha eest väga hea üritus.

« Last Edit: April 24, 2014, 18:03:29 by Harald »
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: Starõi Krõm tagasiside
« Reply #106 on: April 24, 2014, 11:37:19 »
Kas see natuke mõttetu vaidlus ei ole?
 
Minu arust koorub siit välja lihtsalt see, et mängude korrraldaja või osaleja rahvus ei ole usaldatav indikaator selles suhtes, et kas keegi teeb sohki või mitte. Kui sellega selge, siis on üks oluline Eesti airsofti kogukonda potentsiaalselt eraldav barjäär maas ja saab edasi minna.

Pakun, et mängija käitumine lahingus sõltub rohkem tema kogemustepagasist ning isiklikest omadustest. Ning, nähtusega võitlemiseks on oluline kujundada välja üldine suhtumine ausa mängu poolt, ning analüüsida hiljem läbi kõik konkreetsed olukorrad, kus oli kahtlus või oldi eriarvamusel. Kaamerad on siin vägagi abiks.

Ongi mõtetu vaidlus!
Asi ei olegi selles,et kas eestlane või venelane vaid ikka inimeses endas kinni.Aga kuna see on hell teema siis oli su eelnev postitus selline,et eestlased tegid sobi aga venelased mitte.

Rohkem kaameraid ja kui sobitegija jääb kaamerasse 1-2 korral siis on tal juba raske rääkida,et ta aus mängija.

Minupoolt teema lõpetatud!

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Starõi Krõm tagasiside
« Reply #107 on: April 24, 2014, 12:22:57 »
Ok, ma kommentaarisin ainult enda vaatepunktist ja mind isiklikult ei häirinud, kui sa teemasse tasakaalu tõid. Aga jah, teema ammendunud minu arust ka.