Author Topic: Mängud männikul  (Read 21630 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #15 on: September 17, 2014, 18:54:35 »
Loodan saada ka K-komando helikopterilt köitel maanduma puidu hunnikute keskele ja osalema meie lahingus, aga see alles eeltöö...
Miks ei võiks nad keset meie lahingut maanduda...
Ma tõsiselt loodan, et sa teed nalja

Miks Sa nii arvad? Ütle põhjus, miks pole see võimalik? Ega helikopter ei pea maanduma saepuru hunniku piirkonnas.

Offline nike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #16 on: September 17, 2014, 19:37:32 »
Loodan saada ka K-komando helikopterilt köitel maanduma puidu hunnikute keskele ja osalema meie lahingus, aga see alles eeltöö...
Miks ei võiks nad keset meie lahingut maanduda...
Ma tõsiselt loodan, et sa teed nalja

Miks Sa nii arvad? Ütle põhjus, miks pole see võimalik? Ega helikopter ei pea maanduma saepuru hunniku piirkonnas.
sellepärast, et see on K-komando mitte mingi kapa kohila lahinguüksus
« Last Edit: September 17, 2014, 19:38:49 by nike »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #17 on: September 17, 2014, 19:46:52 »
Loodan saada ka K-komando helikopterilt köitel maanduma puidu hunnikute keskele ja osalema meie lahingus, aga see alles eeltöö...
Miks ei võiks nad keset meie lahingut maanduda...
Ma tõsiselt loodan, et sa teed nalja

Miks Sa nii arvad? Ütle põhjus, miks pole see võimalik? Ega helikopter ei pea maanduma saepuru hunniku piirkonnas.
sellepärast, et see on K-komando mitte mingi kapa kohila lahinguüksus

tean tean, olen nendega koos trenni teinud. Mitte laskmises vaid võitluskunstides ja jalkat mänginud. Sellepärast neid loodangi mängu saada, et mitte valida mingit "kapa kohila lahingüksust". Vabandan, Kohilas on ka kindlasti häid sõdalasi...

Kuulsin vahepeal meie klubist, et see pealkiri polegi esmakordne, et selle nimega lahinguid varemgi toimunud.
« Last Edit: September 17, 2014, 20:01:14 by Margus »

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #18 on: September 17, 2014, 19:59:13 »
Loodan saada ka K-komando helikopterilt köitel maanduma puidu hunnikute keskele ja osalema meie lahingus, aga see alles eeltöö...
Miks ei võiks nad keset meie lahingut maanduda...
Ma tõsiselt loodan, et sa teed nalja

Miks Sa nii arvad? Ütle põhjus, miks pole see võimalik? Ega helikopter ei pea maanduma saepuru hunniku piirkonnas.
sellepärast, et see on K-komando mitte mingi kapa kohila lahinguüksus

tean tean, olen nendega koos trenni teinud. Mitte laskmises vaid võitluskunstides ja jalkat mänginud. Sellepärast neid loodangi mängu saada, et mitte valida mingit "kapa kohila lahingüksust"
Isegi kui saad punti need tüübid, siis helikopteri hankimine on ikka väga keeruline protsess ja selle lennutunni peab keegi ju kinni maksma ja ma olen üsna kindel, et politsei ei taha seda teha.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #19 on: September 17, 2014, 21:15:36 »
tean tean, olen nendega koos trenni teinud. Mitte laskmises vaid võitluskunstides ja jalkat mänginud. Sellepärast neid loodangi mängu saada, et mitte valida mingit "kapa kohila lahingüksust"
[/quote]
Isegi kui saad punti need tüübid, siis helikopteri hankimine on ikka väga keeruline protsess ja selle lennutunni peab keegi ju kinni maksma ja ma olen üsna kindel, et politsei ei taha seda teha.
[/quote]

Ma ei vaidle vastu.
See peaks olema odavam kui merel laeva kohal köielt maandumine, mida nad vist viimati näitasid.

Aga vähemalt proovin, et teada saada.

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #20 on: September 17, 2014, 22:07:13 »
Ma ei vaidle vastu.
See peaks olema odavam kui merel laeva kohal köielt maandumine, mida nad vist viimati näitasid.

Aga vähemalt proovin, et teada saada.
Lennutund maksab 1000+ eurot, mis hea pärast peaks keegi selle raha niisama andma, et mingitel suvalistel tüüpidel (meil) oleks huvitav vaadata, kuidas mõned mehed köiega kopterist väljuvad. Ei teeni see nende jaoks ei propaganda ega ka harjutamise eesmärke. Isiklikult arvan, et pole mõtet seda uurida, kuna nagunii saad negatiivse vastuse, sest neile pole see mingit pidi kasulik tegevus.

See, kas helikopter lendab mere või maa kohal, ei tohiks muuta lennutunni hinda.

Offline Anton12

  • Tavakasutaja
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #21 on: September 18, 2014, 08:08:35 »
Ehk oleks sõnajalakatelt laenata lihtsam?Ma võin olla üks hüpajatest
****

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #22 on: September 18, 2014, 09:24:27 »
Ehk oleks sõnajalakatelt laenata lihtsam?Ma võin olla üks hüpajatest

Nende kopterisse mahub vist vaid 2-4 inimest, mitte üksus? Ja vaevalt, et nemad on nõus tasuta lendama. Aga küsi nendelt?

Oled Sa varem vaadanud kopteri lahtisest uksest alla ja mõelnud kuidas on vibreerivast ja kõikuvast kopterist mööda köit alla laskuda?
Mina ei ole, aga arvan, et see nõuab erilist julgust ja jõudu.

Aga arvan, et vähemalt üks siinne tegelane on seda korduvalt teinud...
« Last Edit: September 18, 2014, 09:27:29 by Margus »

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Mängud männikul
« Reply #23 on: September 18, 2014, 10:13:28 »
Läheb väga offtopicuks ära. Kohe kindlasti ei ole softifoorum koht kus arutada Pronksiööd vms sündmusi ja nendega soetud tegevusi. Kui teemas ei suuda püsida, siis läheb teema lukku.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #24 on: September 18, 2014, 10:29:41 »
Kopteriga lennata tahad, siis mine Tsehhi borderwarsile, aga jätaks selle "nagu filmis" poleerimise jutu kuhugi pimedateks õhtuteks omaette teki all.

Offline Mitch

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #25 on: September 18, 2014, 10:55:17 »
Margus ole nüüd hea mees ja hoia vahepeal oma suu kinni kah.
Sinu üliaktiivse aktiivaktivisti jutt hakkab juba ära tüütama.
Oled airsofti ja päriselu segiajamise piiril minu arusaamist mööda.
Pronksiöö, K-komando jne.
See on ju päris loll jutt.

Ma saaks aru ,kui sa algataks teema kõikide mängukorraldajate seas ,et
mis oleks kui teeksime ühe üüber mängu kõik koos kus mängumaks oleks
kallis ,aga selle eest lendaksid helikopterid ja paar tsiviilkäibes olevat
soomukit oleks ringi sõitmas. (Õige meeleolu loomiseks).

KL, K-komando, KV jne ei ole airsoft ja ära neid tüüta sellise jutuga ,et
laske meil kuskil hoones mängu teha ning me tuleme K-komandole jt
appi kui asi hapuks läheb...
" class="bbc_img

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #26 on: September 18, 2014, 11:00:20 »
Me ei nimetaks meid "mingid suvalised tüübi".

Arvan, et oleme (Airsofterid) täiesti arvestatav jõud kriisiolukorra aitamisel/lahendamisel. Eriti praegusel pingelisel ajal võiks meie valmidus olla neile eriti oluline.  Ja miks ei võiks Politsei ja/või Sõjavägi meiega koos trenni/lahinguid teha.

Huvitav, kui pronksiööl oleks airsofteritele antud vaba voli politseinike ja kaupluste kaitsmisel, kas oleks materiaalsed kahjud olnud väiksemad? Ilmselt oleks siis mässajate hulgas pimedaid palju rohkem olnud...
Tule maa peale ja saa aru, et politsei ja kaitseväe jaoks on airsofterid suvalised tüübid. Keegi ei usalda neid tegutsema pingelisel ajal, sest tegemist on tundmatu pundiga, kelle väljaõpe ja struktuur on väga kahtlased ning keegi ei tea, mida nad võivad teha ja kas nad üldse käskudele reageerivad. Lihtsam on igasugu suvalised inimesed pingelistest kohtadest eemal hoida.

Kui tahad pingelisel ajal kuskil midagi ära teha, siis mine näiteks kaitseliitu.

Ja kellelgi silma välja laskmise tõttu võid vangi minna.

Offline ghil

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #27 on: September 18, 2014, 11:23:20 »
.... Loodan saada ka K-komando ....
Loodan, et sa mõtled kõvasti enne, kui selliseid asju tegema hakkad.
Airsofti kogukond on siiani nautinud seda, et pole olnud suuremaid intsidente kus oleksid olnud seotud ka airsofti relvad. Tänu sellele oleme olnud mingil määral "radari all".
Pole vaja hakata ise spetsiaalselt tõmbama mingite ametkondade ning jõustruktuuride üleliigset tähelepanu enda kaela. Neis võib vabalt leiduda mõni ametnikuke, kes leiab, et kui nüüd relvaseaduses näpuga väga täpselt järge ajada, saab meid kõiki ogaraks kottida.
Põhjus - kõik need asjad, millega me metsa all põrkamas käime, on tegelikult liigitatavad RelvS §19 lõige 1 punkt 2 alla (piiratud tsiviilkäibega pneumorelvad), sest kaliiber on ju suurem, kui 4,5mm. Lisaks jätkates seda sama rada pidi minekut, pole meil kellelgi  esitada sama paragrahvi 2. lõikes nõutavat soetamisluba ning pole keegi meist ka relva registreerinud kusagil.
Lisaks võib võtta jahiseaduse ning kui väga loovalt meie tegevusele läheneda ja leida, et tegu on jahipidamisega, siis võib veel tolle seaduse §24 lõige 4 punkt 7 alusel raskendavaid asjaolusid genereerida.

Kokkuvõtlikult öeldes - tegeleme pigem realistlike ja teostatavate asjadega. Ärgem mingem hulluks ning ärgem seeläbi keerakem kõigile käru.

Offline kris

  • Tavakasutaja
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #28 on: September 18, 2014, 11:56:52 »
hahah ..uskumatu teemaarendus ..

ma arvan , et selle topicu võiks lausa ära kustutada
midagi nii "hullu" pole tükkaega lugenud..


helikopterit tulen küll vaatama koos popkorniga


Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: Mängud männikul
« Reply #29 on: September 18, 2014, 12:17:07 »
Peatselt avatakse Border Wars registreerumine. http://www.borderwar.cz/sites/

Mingem sinna. Tõsiselt.
« Last Edit: September 18, 2014, 12:23:30 by AndrusK »