Author Topic: Armalite M15A4  (Read 10292 times)

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Armalite M15A4
« on: May 04, 2014, 19:56:48 »
Tervist,
Sooviks teada, mida arvavad tõsisemad airsofti mehed sellisest relvast? http://gunfire.pl/product-eng-1152199335-Replika-karabinka-ArmaLite-M15A4-Sportline.html
 Ma ise ei tea airsofti relvadest veel midagi eriti. Tahaks hakata mängudel käima, kuid kas sellise soodsama relvaga on üldse midagi teha?Iseenesest võite ka soovitada mulle midagi, mis peaks vastu ja laseks ka piisavalt ning hinnalagi võiks jääda 200 euro ringi või saada kätte soodsalt mingi tagasihoidlikum tukk ja ehk on võimalik tasapisi upgradeda?

Tänud ette :)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Armalite M15A4
« Reply #1 on: May 04, 2014, 20:19:03 »
Sportline on "odavseeria", mis on natuke hapu variant. Kui eesmärgiks jääda 200 eur piiridesse (relv+ aku +laadija), siis võiksid piirduda mõne hiinlasega. Alternatiiv on passida foorumis mõnda "kvaliteet" tootja relva mille kasutatud peast sama raha eest võiksid leida.

Olenevalt relva tüübist on ka erinevad soovitused, mis firmat vaadata (G36, vs M seeria, vs AK seeria jne).

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #2 on: May 04, 2014, 21:02:11 »
Pmst täna lisati müüki siin foorumis P&J M4A1. See peaks olema täitsa OK relv? Vaatan, et laskekiirus on tal 130 m/s ehk siis see seab piiranguid lähedalt laskmisel. Näiteks linnalahingus ei saaks seda kasutada?

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #3 on: May 05, 2014, 01:16:23 »
Pmst täna lisati müüki siin foorumis P&J M4A1. See peaks olema täitsa OK relv? Vaatan, et laskekiirus on tal 130 m/s ehk siis see seab piiranguid lähedalt laskmisel. Näiteks linnalahingus ei saaks seda kasutada?

130m/s on  reeglite järgi juba üksiklasuline relv, mille miinimum laskedistants on 15 meetrit, ehk alla selle ei tohi sa lasta,  120m/s on automaadi max väljalaskekiirus, millega sa võid kõikidelt distantsidelt lasta.

Minu isikliku arvamuse kohaselt on antud relv kasutatud relva kohta kallis, võta parem mõni odav hiinlane, pane tuuningule paarkend euri ja saad rahuldava tulemuse.

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #4 on: May 05, 2014, 07:26:51 »
Äkki oskate öelda, mis firmad on need konkreetsed või siis teada tuntud hiinlased?


Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #6 on: May 05, 2014, 13:16:34 »
Äkki oskate öelda, mis firmad on need konkreetsed või siis teada tuntud hiinlased?

Bjorn on J&G G36st päris asjalikke isendeid valmistanud, täpsemalt saad lugeda tema blogist http://vedru.edicypages.com/ulevaated/airsoft-relvad/jg-aeg-g36c

J&G G36 saad kätte kusagil 120€ eest, võid relvad.ee kaudu Illimarilt uurida pakkumisi.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Armalite M15A4
« Reply #7 on: May 05, 2014, 13:57:39 »
Eks sai tuunitud omajagu, aga hetkeseisuga pead tõdema, et hiina G36 kvaliteet on nii põhja läinud, et halb hakkab. Isiklikult soovitaks midagi muud vaadata. AK seeria tundub lollikindel valik. M seeria puhul peaks veidi suuremat rahakotti omama.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #8 on: May 05, 2014, 15:43:51 »
Alla 200€ ja M4 seeria, soovitan soojalt Specna Armsi.  http://gunfire.pl/search.php?filter_traits%5B6471%5D=&filter_price=&filter_text=&filter_bestseller=&filter_new=&filter_promotion=&filter_instock=&filter_producer=1208513650
Väga kenad externalid ja suht ok internal. Isegi nimh mis kaasa tuleb on täiesti kasutatav.
Ainus asi, mis kohe ära vahetada tasuks on hopikumm (see neil mingi veider aretis ja ei toimi hästi.)
Endal Sa-A03 ja on ka paar teist laualt läbi käinud.


Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #9 on: May 05, 2014, 19:47:03 »
Tänan teid vastuste eest. Küsiks veel, et mis tähendab Specna Arms relvade juures 410/310 fps? Kas seda, et tuleb kaks erinevat vedru kaasa?

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #10 on: May 05, 2014, 20:59:22 »
Valisin sellise relva välja: http://gunfire.pl/product-eng-1152200038-Specna-Arms-SA-A01-carbine-replica.html
Nüüd kohe teine jama, millist varustust võiks lugeda hädavajalikuks? Salvede poole pealt ma arvan, et tahaksin midcap'e, kuna siis on rohkem nende vahetamist ja mäng veidi reaalsem. Sõjaväes sai seda harjutatud nii palju, et lõpuks hakkas meeldima :D. Pmst kui mul midcap salved, siis ilma vestita/rakmeteta ja salve taskuteta ei ole midagi teha. Mille järgi ma ära tunnen, milline salv sobib sellele relvale?
Tänud ette :)

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #11 on: May 15, 2014, 20:14:05 »
Sain selle tuki kätte. Näperdasin veits ja siis juhtus selline asi, et see tolmu luuk v mis iganes see on, ei taha enam uuesti lahti tulla. Huvitav, mis ma tegin sellega valesti :D

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Armalite M15A4
« Reply #12 on: May 15, 2014, 21:04:37 »
Ilmselt murdus või kulus ära plastikust serv, mis on ühendatud vinnastushoovaga ning mis peab lükkama luugi lukusti lahti, kui vinnastad relva. Hiinlaste puhul väga ära pead vaeva, küünega lahti, hop paika ning ongi kogu muusika.

Offline krism

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #13 on: May 15, 2014, 21:48:59 »
Ma vaatasin, et see hoob on korras ning on metallist. Ja küünega suhteliselt raske lahti saada, kangutasin noaga, kuidagi sain lahti. Relv on Specna Armsi oma, paar tundi pakist väljas olnud :D

Edit: Sain jagu relvast, bolt catch nuppu tuli vajutada. Mõtlesingi, et miks see koguaeg on vinnastatud. Tomib kõik !
« Last Edit: May 17, 2014, 12:09:06 by krism »

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Armalite M15A4
« Reply #14 on: May 28, 2014, 17:46:23 »
Sellel aparaadil on jah bolt catch. 1 asi mis avastanud olen kerge miinusena specnade juures on see, et hopikumm on mingi veider ja oleks hea kohe ära vahetada. Muidu algatuseks täitsa solid.