Author Topic: ASCU2 gen4+  (Read 3895 times)

Offline KAS

  • Tavakasutaja
  • Posts: 43
    • View Profile
ASCU2 gen4+
« on: November 13, 2016, 18:55:11 »
Kuna on plaanis uus relv hankida, siis tuli mõttesse kohe koos mosfetiga võtta. Olen siiani aru saanud, et ASCU on mosfeti laadne asi.
On selle kohta arvamusi?
Relvaks on siis specna sa-a20 gunfirest koos ASCU'ga.
http://gunfire.pl/product-eng-1152213255-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-A20-ASCU-Gen-4-version-.html
Hind on krõbe, nii, et ootan soodukat ja arvamusi.
Sinna juurde ka ASHU ning nipet näpet muud träna (hopi kumm jms).

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: ASCU2 gen4+
« Reply #1 on: November 13, 2016, 23:28:49 »
Mhm, MOSFET on lihtsalt on lihtsalt üks transistori eriliik. Kõige lihtsamal juhul kasutatakse seda relvas lihtsalt elekroonilise lülitina. See Gunfire "ASCU" on kirjelduse järgi vist väikese mikrokontrolleriga variant, millel on juures aku kaitse, asendiandur ja lisatransistor aktiivse pidurduse tarbeks. Seal võiks "burst-mode" funktsioon kah veel juures olla, siis oleks asi märksa praktilisem.
Muidu hea platvorm tuunimiseks, saad kohe 3S (11,1V) aku külge panna. Elektrooniline lüliti iseenesest ei anna relva laskeomadustele eriti midagi juurde. Tagab lihtsalt parema vastupidavuse.

Ja Specna'd on reeglina head. Vähemalt ma olen enda omadega väga rahul. Selle konkreetse mudeli kohta ei oska midagi öelda.

Offline KAS

  • Tavakasutaja
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: ASCU2 gen4+
« Reply #2 on: November 14, 2016, 00:25:51 »
ASCU'l on burst mode olemas ning ka lisa 28€ eest saab hopi kambri mis lõpetab laskmise kui salv tühi, nn ASHU.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: ASCU2 gen4+
« Reply #3 on: November 14, 2016, 07:10:27 »
Paar aastat tagasi sai ascu ja ashu gen3 proovitud. Need olid küll väga halva maiguga ning müüsin pärast paari kasutuskorda maha. Youtubest leiab video ka selle kohta. Gen4-ga ei ole tuttav.

Offline KAS

  • Tavakasutaja
  • Posts: 43
    • View Profile
Re: ASCU2 gen4+
« Reply #4 on: November 19, 2016, 12:48:01 »
Mis gen3'l viga oli?
Siiani olen aru saanud ,et umbes pooled ASCU'd on vähe kehvad.
Uurisin natuke ja kerkis küsimus, nimelt millist mosfeti soovitate?
« Last Edit: November 20, 2016, 17:59:48 by KAS »