Author Topic: Vedru vahetamine  (Read 4408 times)

Offline SanderSO

  • Tavakasutaja
  • Posts: 60
  • See you on the field!
    • View Profile
Vedru vahetamine
« on: August 07, 2018, 12:19:22 »
Tere! Sooviks enda M4 vedru välja vahetada. Pole kunagi varem mechboxi lahti võtnud. Nõrgem vedru on olemas. Kas on kellegil nõuandeid kuidas ise vahetada või saaks keegi lääne-virus ise vahetada?

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Vedru vahetamine
« Reply #1 on: August 07, 2018, 13:21:54 »
Juutuubis päris palju õpetusi: https://www.youtube.com/results?search_query=v2+gearbox+spring+change
Kui on olemas (peenemad) kruvikeerajad, selleks tahtmine ja natuke vaba lauaruumi soovitan ise ette võtta. Pole iseenesest väga keeruline,
vajab mõne koha peal kokkupanekul kannatlikkust, kuid mitte midagi võimatut. Ise oma relva parandamine (mõistlikkuse piires) ja tuunimine
on minu arvates loomulik airsoftimängija arenguetapp. Lahti võttes ole lihtsalt ettevaatlik, kuna vedru on gearboxis pinge all, et ta kõiki juppe laiali ei löö (jupid võivad kaduma minna).
Et seda vältida nagu videotes õpetatakse, suru vedrujuht vastu lauda peenema kruvikaga, ava gearboxi korpus ja vabasta rahulikult vedru. Ja kui ikkagi lõpuks proovid ja proovid, kuid ikkagi ei õnnestu, siis saad kindlasti ka mõnelt kaasmängijalt või poelt abi juppide vahetusel/gearboxi kokkupanekul. Samas ise tehes, kui esimene kord saad tehtud, on järgmised korrad juba palju kergemad. Ise kunagi võtsin ka netis olevate juhendite abil esimest korda
gearboxi lahti ja vahetasin nozzle ja veel mõned jupid ära, natuke pusimist ja sain hakkama. Nüüd juppide vahetamised, "tuuningu" ja parandused oma relvades teen peaaegu kõik ise (vahel lasen kellelgi kogenenumal teha, kui ei suuda viga lahendada).
« Last Edit: August 07, 2018, 17:24:30 by silkL »

Offline SanderSO

  • Tavakasutaja
  • Posts: 60
  • See you on the field!
    • View Profile
Re: Vedru vahetamine
« Reply #2 on: August 07, 2018, 19:57:57 »
Tänud nõuande eest!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Vedru vahetamine
« Reply #3 on: August 08, 2018, 00:05:27 »
Avitan kamraadi välja kui ta ise hakkama ei saa.

Offline SanderSO

  • Tavakasutaja
  • Posts: 60
  • See you on the field!
    • View Profile
Re: Vedru vahetamine
« Reply #4 on: August 08, 2018, 09:32:57 »
Tänud pakkumast! Hetkel pole veel 100% kindel kas lähen sellele mängule mille jaoks oleks vaja vahetada, aga kui lähen siis ma proovin ise ma ava. Eks tuleb kasuks ise oma relva tundma õppida kui midagi peaks katki minema või tuunimis isu tuleb.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Vedru vahetamine
« Reply #5 on: August 08, 2018, 16:21:58 »
Kindlasti proovi ise. Kui käed sealtsamast just välja ei kasva.
Aga kui jääd hätta, siis too molekulid mulle.