Poll

Militaaseikluse Männiku sisesaalis võiks teha järgmise lahingu:

Reede õhtul (24. märts)
0 (0%)
Laupäeva õhtul (25. märts)
6 (66.7%)
Ükskõik mis aeg, peaasi et saaks lahingut lüüa
3 (33.3%)

Total Members Voted: 8

Voting closed: March 20, 2017, 08:33:21

Author Topic: Militaarseikluses veel üks lahing (avalik vastus privasse tulnud kirjale)  (Read 4809 times)

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Tervitus, airsofterid!
Tundub, et foorumis saab ilma sisselogimata privasse kirju saata. Aga kuna saatjal kontot ei ole, siis vastata ei ole võimalik. Ma kasutan siis avalikku võimalust, vastan ja küsin ka teiste käest teema kohta üle.

Tuli mulle kiri "Erlend" käest, tungiva palvega teha veel üks mäng Militaarseikluses. Eelmine oli 11. veebruaril, kohal oli päris palju mängijaid ja lahing käis hilise öötunnini http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=3456.0.
Põhimõtteliselt lubas Militaarseiklus, et antud formaadis üritus on nende poolt ok. Vaja on ette teatada ja umbes teada anda mis sorti osalejaid/mängu oodata on. Mängumaks on fikseeritud per nägu (eelmine kord oli 10€) ja läheb ruumi rendiks.

Küsimus laiemale ringile. Kas oleks veel huvi lähiajal teha veel samasugune õhtune lahing? Kas oleks osalejaid?
Seekord prooviks rohkem rõhku panna stsenaariumiga mängudele.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Tere,

Siiski ei ole võimalik foorumis ilma kasutajata saata privasse kirju. Antud juhul kasutaja Erlend ning tema korduvad topeltkontod on kõik kustutatud koos tema poolt spämmitud jamaga foorumis. Sellest tulenevalt sa ei näe tema kasutajat kellele vastata.

Offline Dimitri

  • Tavakasutaja
  • Posts: 90
  • Airsoft 4 Life
    • View Profile
MInu poolest oli öölahing üks mu lemmiküritusi oma lühikese karjääri ajal. Kui tehakse veel, siis veaks ise paar sõpra ka kaasa.
677

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Ja veel. Teine variant on teha võsas üks viisakas luurekas. Lubasin noortele et peatselt korraldame, aga seni on minu ajanappuse ja laiskuse taha asi pidama jäänud. Et ei oleks ainult täristamine, vaid saaks sõprade/kaasmängijatega tiimis koostööd teha. Teeksime staabid, ülesanded ja mängijatele lihtsad reeglid (et ei oleks piiranguid "vastase selja taha ei tohi minna" vms).

Kevadel on nagunii ridamisi mänge tulemas ja kõik nädalavahetused varsti üritusi täis. Võimalik et lihtsam on mõni eksperimentaalne mäng väiksema pundiga ära teha ja ei hakka (konkurentsi)vaba nädalavahetust pikalt ette broneerima. Suurema seltskonnaga keerulisema stsenaariumiga mängu ärategemine on minu jaoks nagunii "mission-impossible" asi.

Kas meil on inimesi kes tahaksid kaasa lüüa mängul (ka korraldamisel) mis ei koosne ainult vastase tulistamisest? Või tundub see täiesti ajaraiskamisena?
Näiteks on võimalik hankida oma osapoolele meediku mobiilne varustus. Abiks kaart ja viited.
Leida ja vallutada vastase staap, staabist saab luureandmed n-olulise punkti koordinaatidega.
Need on suvalised näited. Sellise mängu kokkupanek on paras ettevõtmine + ala tuleb enne mängu ette valmistada. Oma tuttavatele noortele ma teen siin aegajalt sellise sisuga asju, aga nüüd foorumisse idee ülesviskamine tundub päris paras risk olevat ;)

NB. Kui Tallinnas Militaarseikluses siselahingu korraldamise poolt tuleb veel kolm-neli häält, siis võtan Marekiga ühendust ja vaatame kas ja kuidas on võimalik nende juures aega leida. Teeme ühe kevadise siselahingu kah veel.

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Pooldan kahe käega mõlemat ideed

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Küsisin Militaarseikluselt meile vaba aega. Ühesõnaga, tegelen ja annan teada mis edasi saab.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Militaarseiklus pakkus sisesaali kasutamiseks aja järgmiseks nädalaks. Nädala keskel mulle endale ei sobi - töölkäimine segab ajaviitmist :)
Teeme järgmise "öölahingu" kas reede või laupäeva õhtul (24. või 25. märts). Mängu täpne kellaaeg on veel lahtine. Katsume lõpetada nii, et pool rahvast keset mängu viimase bussi peale ei pea tormama.

Üritan siia teemasse küsitluse tekitada. Pühapäeva hommikul (19.03) võtan tulemuse kokku ja panen mängu kuulutuse üles.

EDIT: Polli lõpuaeg jäi 20. märtsi, ma ei saa seda vist muuta. Kui on soov osaleda, märkige pühapäeva hommikuks ikkagi oma nägemus toimumisajast ära. Ma ei tahaks "päris" kuulutuses enam aega hiljem muutma hakata.

EDIT2: Jääb siis laupäev (6 häält), reede ei saanud ühtegi pooldajat.
Siselahingu kuulutus nüüd samuti üleval: http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=3579.0
« Last Edit: March 19, 2017, 20:50:20 by soorebane »