Author Topic: AirsoftGo/Lahingrada, garantii ja granaadijutt  (Read 17014 times)

Offline kaspar18

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
AirsoftGo/Lahingrada, garantii ja granaadijutt
« on: February 27, 2018, 21:40:45 »
Umbes neli kuud tagasi ostsin Lahingurajalt snaipri (MB13) öeldi, et olevat uus relv. Siia maani olen lasknud sellega aia juurde pandud märklauda (umbes 15-18m) polnud sellel viga midagi aga kui ma läksin suuremale mängule pidil laskma kaugemale aga kuna ma siia maani polnud hop-upi puutund soovitati mul seda muuta kuna kuul lendas üpris suvaliselt pärast 20m vahepeal üles ja vahepeal alla ja kui ma hakkasin seda juhendi järgi muutma avastasin, et hop-upi reguleerimis mutter oli üle keeratud. Nüüd ma ei tea mida teha kuna mul sinna tagasi ei lubatud minna arveldati ainult sulas seetõttu pole mul karantiid. Maha müümine läheks mul raskeks kuna kes tahaks ebatäpset relva (snaiprit) kõik soovitused ja ideed on tere tulnud kuidas edasi tegutseda.
« Last Edit: March 02, 2018, 20:50:42 by Bjorn »

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #1 on: February 27, 2018, 22:19:25 »
Kus tead, et üle keeratud. Pigem, on see kruvi välja keeratudja see plehku pannud.
Otsi mõni teadjamees, eeldatavasti, vaja vaid uus tap kruvi panna.

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: Katkine relv
« Reply #2 on: February 28, 2018, 09:14:54 »
Ehk lahinguraja poisid kommenteerivad ise kuidas on lood selle garantiiga.
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline kaspar18

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #3 on: February 28, 2018, 09:16:30 »
Mulle pandi keeld peale. Mina ei tohi enam Lahinguraja poodi minna.

Offline kuurberg

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 143
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: Katkine relv
« Reply #4 on: February 28, 2018, 09:34:23 »
Mis põhjusel?
AIRSOFTER.EE
www.airsofter.ee

Offline kaspar18

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #5 on: February 28, 2018, 10:03:37 »
Läksin peale trenni jalksi sinna et osta sihiku kinnitust aga kuna seda polnud ostsin sealt 2 granaati kasutasin need lähi päeval ära maja taga metsas nädala pärast süüdistati mind, et läksin granaatidega kooli. Seda ma ei teinud ma ei tea kust nad seda võtavad aga nüüd on mul keeld peal ja tagasi ei lubatud minna.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #6 on: February 28, 2018, 10:10:14 »
Aga las keegi teine viib relva garantiisse siis. See, et sa bänni said vmi,
ei tähenda, et poel puudub nüüd kohustus teostada garantii hooldus, juhul kui see on.

Offline noFridge

  • Tavakasutaja
  • Posts: 27
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #7 on: February 28, 2018, 12:51:28 »
Pood pani 18+ aastasele keelu peale, et nende juures ei v6i enam ostelda, peale t6estamata tegu? :D
V2ga imelik...

Läksin peale trenni jalksi sinna et osta sihiku kinnitust aga kuna seda polnud ostsin sealt 2 granaati kasutasin need lähi päeval ära maja taga metsas nädala pärast süüdistati mind, et läksin granaatidega kooli. Seda ma ei teinud ma ei tea kust nad seda võtavad aga nüüd on mul keeld peal ja tagasi ei lubatud minna.
TM VSR-10 "Fu*kMyLife edition"
SSG24 Nov

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #8 on: February 28, 2018, 13:37:04 »
Business eesti moodi.

Offline BULLDOZER

  • Tavakasutaja
  • Posts: 51
  • lahingupood.ee
    • View Profile
    • lahingupood.ee
Re: Katkine relv
« Reply #9 on: February 28, 2018, 16:49:35 »
Tervist härrased.

Ma vaatan, et siin on juba päris pikk diskussioon millesse peame sekkuma enne kui tõrvikutega inimesed meie värava juurde jõuavad.
Esiteks: Me pole pannud mingit keeldu kellelegi poe külastamiseks, sest meie ruumides asuv pood kuulub AirsoftGO OÜ-le ja meie ainult võimaldame siin kaupa välja panna.
Teiseks: Ostes kauba siit poest kehtivad kõik Eesti Vabariigi seadustega sätestatud garantiid ja alati võib meie poole pöörduda kui esineb probleeme.
Kolmandaks: Kaspar18 tuleta meelde mida sulle öeldi kui tulid meie juurde teist korda. Keegi ei keelanud sul meie juurde tulla. Me ütlesime, et me ei müü sulle ühtegi relva ilma vanemate juuresolekuta. Mingist bännist juttu polnud. Seega kui sul on mure siis võta palun oma relv kaasa ja tule meie juurest läbi ning tegeleme sinu probleemiga. Kui tegemist on garantiijuhtumiga siis teostame remondi garantiikorras. Oleme avatud iga päev 11.00 kuni 18.00. Igaks juhuks tasub enne tulekut ettehelistada, sest tihtipeale oleme mängualal ja siis on uks suletud.

Külasta meie veebipoodi
lahingupood.ee

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #10 on: February 28, 2018, 17:19:28 »
Adminn võiks teemat puhastada.

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #11 on: March 01, 2018, 19:54:43 »
Jääb veidi arusaamatuks jutu esimene pool... kui teie ei müü kaupa, vaid ainult rendite ruume AirsoftGo-le, siis kes konkreetselt kaupa müüb, kas AirsoftGo müüja või Lahinguraja müüja. Kas te siis ainult rendite neile ruume, või ka tegelete nende kaupade müügiga?

Parimat

TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline BULLDOZER

  • Tavakasutaja
  • Posts: 51
  • lahingupood.ee
    • View Profile
    • lahingupood.ee
Re: Katkine relv
« Reply #12 on: March 02, 2018, 08:09:48 »
Jääb veidi arusaamatuks jutu esimene pool... kui teie ei müü kaupa, vaid ainult rendite ruume AirsoftGo-le, siis kes konkreetselt kaupa müüb, kas AirsoftGo müüja või Lahinguraja müüja. Kas te siis ainult rendite neile ruume, või ka tegelete nende kaupade müügiga?

Parimat


Harald.
Antud küsimus on ei puuduta seda teemat mille Kaspar18 siin üles tõmbas. Teame väga hästi, et Kaspar18 käib(või vähemalt käis) sinu juures trennis. Arvestades fakte, et kogu tema jutt mingist bännist on feik ja et te seotud olete, ei ole mul mingit tahtmist sulle midagi seletama hakkata.
Minu vastus temale oli minu arvates piisavalt ammendav, et kõik tema väited ja süüdistused ümber lükata. Ma ei saa aru mida imelikku on selles, et ühes ruumis tegutseb 2 ettevõtet, kui see on füüsiliselt võimalik. Kui sind huvitab, kes garantii annab, siis selleks on AirsoftGO. AirsoftGO ja LAHINGURAJA omavahelised suhted ja kokkulepped ei ole juba see info mida sulle avalikustama peaksin.
Rohkem ma sellesse teemase ei kirjuta kuna andsin enda arvates rohkem vastuseid kui oleksin pidanud.
Kui keegi veel soovib küsimusi esitada siis palume tulla füüsiliselt kohale. Tööaeg on eelmises postituses väljatoodud.
Külasta meie veebipoodi
lahingupood.ee

Offline kaspar18

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #13 on: March 02, 2018, 15:43:16 »
Tere.Selge saan nüüd aru ,et probleem siin ei lahene.Nüüd saan aru ,et teie juurest kvaliteeti ei leia.Ilmselgelt oli see viimane kord kui teilt midagi ostan või laenan.Kahjuks pean ka mainima seda ,et kui seal peaks toimuma mõne mu sõbra korraldatud mäng või sünnipäev pean selle vahele jätma ,sest koos vanematega ma ilmselgelt mängule ei lähe.
Kuid pean tänama teid selle eest ,et võtsite vaevaks  natukenegi probleemiga tegeleda.Aitäh.
Muide kuid veel ei anna mulle rahu üks pisi tillukene asi selle probleemi juures.
Nimelt tahaks ma teada milline firma valmistab teil müüdavaid granaate.Eelkõige huvitab mind nende ohutus ja kvaliteet.Kas süttiku taimer on kindla ajaga või on see igal granaadil erinev.
Ning lisaks soovitan rääkida müüjaga kes müüb  granaate mis on rangelt 18+ alaealisele.Kas teie pood laste ohutusest ei hooli.Mõelge kui mõne lapse käes peaks see õhku lendama.Siis on Airsoftiga Eestis kõik ,sest meedia ja lapsevanemate arvamus sellest spordialast võib niivõrd muutuda ,et see Eestis keelustatakse.

Äitäh ja päikest teile.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: Katkine relv
« Reply #14 on: March 02, 2018, 16:02:58 »
Tere.Selge saan nüüd aru ,et probleem siin ei lahene.Nüüd saan aru ,et teie juurest kvaliteeti ei leia.Ilmselgelt oli see viimane kord kui teilt midagi ostan või laenan.Kahjuks pean ka mainima seda ,et kui seal peaks toimuma mõne mu sõbra korraldatud mäng või sünnipäev pean selle vahele jätma ,sest koos vanematega ma ilmselgelt mängule ei lähe.
Kuid pean tänama teid selle eest ,et võtsite vaevaks  natukenegi probleemiga tegeleda.Aitäh.

Ilmselgelt siin kirjutamine ei remondi sul relva terveks. Konkreetselt öeldi ju, et relvaga tuleb sinna kohale minna ning kui on garantii alla minev probleem siis lahendatakse see seal garantiikorras.

Muide kuid veel ei anna mulle rahu üks pisi tillukene asi selle probleemi juures.
Nimelt tahaks ma teada milline firma valmistab teil müüdavaid granaate.Eelkõige huvitab mind nende ohutus ja kvaliteet.Kas süttiku taimer on kindla ajaga või on see igal granaadil erinev.
Ning lisaks soovitan rääkida müüjaga kes müüb  granaate mis on rangelt 18+ alaealisele.Kas teie pood laste ohutusest ei hooli.Mõelge kui mõne lapse käes peaks see õhku lendama.Siis on Airsoftiga Eestis kõik ,sest meedia ja lapsevanemate arvamus sellest spordialast võib niivõrd muutuda ,et see Eestis keelustatakse.

Äitäh ja päikest teile.

Something smells fishy here..