Author Topic: Probleem mid-cap salvedega  (Read 6226 times)

Offline Hailhydra

  • Tavakasutaja
  • Posts: 10
    • View Profile
Probleem mid-cap salvedega
« on: June 01, 2014, 18:49:24 »
Mul on selline jama, et kõik 4 mid-cap G&G salve mis mul on ummistuvad pidevalt. Saan teha paar lasku ning siis jälle tühilasud, kuulid suudavad kuidagi kõrvuti minna salves ja jäävad kinni. Üks on relvega kaasas olnud salv ning 3 lisaks ostetud(kasutasin see nv esimest korda). Ja ma kindlalt ei ürita sinna rohkem panna kui mahub, sest ma panen ühe 90 kuulise süstlatäie iga salve kohta. Samas kellega ma rääkisin ütlesid, et neil ei ole kunagi mingeid probleeme nende salvedega olnud, seega ma vist teen midagi valesti. Relvas ka vist ei ole asi, sest hi-capiga saan ilma probleemideta lasta.

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #1 on: June 01, 2014, 18:54:00 »
Erinevaid kuule oled proovinud?

Offline Hailhydra

  • Tavakasutaja
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #2 on: June 01, 2014, 19:24:14 »
mm ei, tavalised 0.25 kuulid on mis relva ostes kaasa anti. Aga ma võin proovida väiksemaid.

Offline argoe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #3 on: June 01, 2014, 19:29:07 »
Mul sama jama kuulide vahetus ei aita kui paned umbes 60 kuuli siis töötavad enam vähem.

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #4 on: June 01, 2014, 20:32:10 »
Mjah. Mul oli AK salvedega sama lugu. Selgus, et salved ja hopi kamber tahtsid omavahel lihtsalt sisse kuluda. Kuulid ummistuvad siiani salves ära, kui käsitsi salve tühjaks lasta, (tahab koputamist vahepeal) aga relva all seda probleemi ei ole. Mul polnud originaal hopi koda kah, vaid alumiiniumist tuuning koda. Ma lasin salve hästi natukene silikoonõli kah, mis aitas pisut kaasa. Sellega võib kaasneda ainult see jama, et kui moon õliseks saab, ei pruugi hop-up funksida mõnda aega.
Ja pea seda meeles!

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #5 on: June 01, 2014, 21:22:21 »
Kõigepealt otsi probleemi kuulidest, proovi nt G&G või Blasteri kuule, need peaks kvaliteedilt okei olema, kui siis ka tõrgub, siis tuleb üle vaadata hopikamber, nozzle ja hopikumm.

ASH

  • Guest
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #6 on: June 01, 2014, 21:44:49 »
kui muud kuulid sama jama teevad ja sa väidad, et need ummistuvad salves siis ikagi salve viga , ehk et soon kuhu double stack-itakse kuulid, seal kiiluvad need kinni. Mingil põhjusel annab kuulide soon laiuses mängima osade kohtade pealt , tõenäoliselt mingi disaini viga , olen kogenud sarnast asja gaasika salvedega kus see kuulide soon liiga nõrgast materjalist, nii et malelauas pesitsevad kuulid hakkavad salvevedru jõul osade kohtade pealt laiali suruma seda liistu ja mahuvad üksäkki kõrvuti , aga mõne millimeetri pärast on soon jälle laiem ja sealt nad enam edasi ei mahu . teine variant et soon on nö. paksuse suhtes kuskilt liiga kitsas ,või on kuskil mingit plastiku räbu jäänud sisse tööstusest

Offline Hailhydra

  • Tavakasutaja
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #7 on: June 04, 2014, 15:36:34 »
Nii käisin siis täna poes ja sealt öeldi, et Bioval kuulidega on jah viimaselajal mingi jama. Soovitati ASG Devil BB's. Lasin nendega siis 6 salve prooviks automaadi peal ja kordagi ei tulnud ühtegi ummistust. Seega asi vast korras.


Edit: Lihtsalt mis ma panin tähele ASG kuulidega oli see, et nad purunesid lastes, mis sest et lasin vastu patja. Teistega ei ole sellist asja näinud.
« Last Edit: June 04, 2014, 17:05:47 by Hailhydra »

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #8 on: June 04, 2014, 15:48:51 »
Just,

Tegelikult peab kuulide kasutamise ja võrdlemise kohta tegema omaette teema, kus pikemalt arutada ja jagada mõtteid. Sai Rutja üritusel terve pudel Blasterit läbi lastud, 1 salv korraks tõrkus, muidu 2.5k kuulde lendasid ilusasti.

Kogun mõtteid ja teen mingi hetk eraldi teema kuulidele.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Probleem mid-cap salvedega
« Reply #9 on: June 05, 2014, 09:31:50 »
Mul oli sama mure samade salvedega, vahet pole mis kuulid.

Lahendus lihtne, võta vedru välja ja eemalda kõige pealmine junn, mis salvest välja turritab kui tühjaks saab. Peale seda pole mul enam ükski salv kinni kiilunud.