Author Topic: 2018-07-08 Kolla kestää Saku Motokrossi taga  (Read 11270 times)

Offline Domb

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: 2018-07-08 Kolla kestää Saku Motokrossi taga
« Reply #15 on: July 09, 2018, 20:21:57 »
Tänud mängu eest!
Kuigi päev oli palav ja ka kuulipiirang oli, oli mängijaid üllatavalt palju. Foorumis ma nagu niipalju kirjapanijaid ei leidnud.

Olin siis kaks esimest mängu soome poolel ja kaks viimast ida poolel. Esimene mäng oli rahulikuvõitu, kuid lõpus hakkas Ida peale tungima. Õnneks sai aeg enne otsa kui mäng lõppes.
Teine mäng oli alguses väga adrenaliinirohke, sest jooksin kohe ette kitsasse kohta kaevikutese. Muidugi jäin küll tule alla, aga suutsin mõne teise mängijaga hoida vastaseid kinni, kuni teised jõudsid appi.
Peale teist mängu lahkusid paljud kahjuks, kuskil 20 inimest.
Niisis liitusin Ida poolele, kuna neid jäi vähemaks. Kolmas mäng oligi kõige erakordsem. Ei olnud tuult ja kuulid lendasid sirgelt, mets oli korras ja puhas, seega mingi võsa ka ei seganud.
Neljandal mängul hakkasid juba kõik väsima, lisaks oli võsa ka nii paks, et ei saanudgi korralikult oma relva head laskekaugust kasutada. Oli nagu džunglis.
Peale neljandat mängu tegime veel viiekesi cqb-d kaevikutes. Ei osanud oodatagi osadelt vastastelt sellist käitumist- roomati läbi kõrvalkaeviku seljataha ja lasti. Olin kõvasti üllatundud, tore on näha a sellised tublisid algajaid!
Hiljem siis leidsin ka, et "kivikene" mis oli tekkinud viimasel mängul saapa sisse oli tegelikult 3cm pikkune nael. Nael oli siis läbi saapa talla tulnud ning tervaik veidi torkis, hea et nael oli paindunud ja ainult mm oli jala all. Muidu oleks võinud halvemini lõppeda. Soovitan kanda saapaid alati!

Ainuke halb külg mängul oli kuulide piirang, tundus et osad ei pidanud sellest kinni ning laadisid salved lõpuni täis. Õnneks polnud selliseid inimesi palju, umbes 1-2.