Author Topic: Soovitage töökindlat CO2 püstolit  (Read 4143 times)

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Soovitage töökindlat CO2 püstolit
« on: June 03, 2014, 10:21:59 »
Sai kunagi suure hurraaga ostetud WE P14 gaasikas, mis osutus täielikuks saastaks. Laguneb, ei lase, lekib gaasi jne jne. Mõtlesin siis, et teeks seekord natuke põhjalikuma reconi, enne kui midagi ostma hakkan.
Pmst siis, otsin blowbackiga püstolit, mis täidaks järgnevad kriteeriumid:

*Võrdlemisi kerge. P14 kaalub 1.2kg, alla 1kg oleks veel okei
*Täpne. Enamus gaasikaid mida näinud olen, on kohutavalt ebatäpsed
*FPS midagi 360 kanti
*Rail laseri või taskulambi jaoks ei teeks paha
*CO2 on vajalik, sest ka külmas võiks mõned lasud teha. Elektrikat ei taha. Ära küsi miks, lihtsalt ei taha.

Juhtusin siin katsetama KJ P226 nimelist riistapuud, mis üldiselt täitis need nõuded, v.a. see, et ta oli greengas propulsion.
Ampulaa on hästi lai, ja aasia saitidelt neid surfama hakata on üsna aeganõudev. Niisiis, kui kellegil on mingi isiklik positiivne kogemus mõne konkreetse mudeliga, siis andke aga julgesti teada.
Mul on SVD kohe-kohe tulemas, ja selle kõrvale on töökindlat ja usaldusväärset backup relva vaja.

147

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Soovitage töökindlat CO2 püstolit
« Reply #1 on: June 03, 2014, 10:45:57 »
Tõenäoliselt üks väheseid, mis vastaks nõuetele oleks KJW KP08 CO2 versioon.
Ehk siis 2011 baasil relv, Co2 salvega. Sama sisu nagu 1911 seerial, teine raam ja kelk veidi.
Raske kuuliga laseb 45m+ efektiivset tuld nii et mühiseb. Kiirus täpselt sinu poolt nõutud vahemikku.

Nagu ikka on GBB-de sees palju liikuvaid osi, mida peab määrima ning aeg-ajalt ka vahetama. Enda KJW CO2 1911 sees olen paari aasta jooksul vahetanud: 1 päästikudetaili, 1 välistoru (hop kinnitus kulus ära), hopi kummi (lihtsalt täpsust juurde saada), salve kummihuuliku.

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: Soovitage töökindlat CO2 püstolit
« Reply #2 on: June 03, 2014, 12:21:57 »
Ma olen sellest aparaadist ikka tükk aega mööda vaatanud. Thumbnaili peal paistab parajalt värdjas, aga lähemalt vaadates selgub, et päris seksikas püss.
Airsplati review järgi väga hea bang for buck. Eks mõtlen, tänud!
147

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Soovitage töökindlat CO2 püstolit
« Reply #3 on: June 04, 2014, 15:16:29 »
Antud WE gaasikal on huvitav anomaalia - Kästitsi vinnastades teeb esimese lasu ilusti. Teine lask on puss ja järgmine ei tee üldse midagi.
Haamer on pisut kulunud, samas terve, vedrud kõik terved, kelgu jupid ka kõik terved ja sirged.