Author Topic: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2  (Read 10759 times)

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #15 on: January 16, 2020, 20:01:53 »
Ants võiks teha oma foorumi blackjacki ja laamadega.
Avalikus foorumis võib pmt igaüks kusiganes teemas sõna võtta.

Ja võib ropendada ning solvata nii otse kui läbi lillede? hmm Kordan, millest sa järeldad, et mind kuidagigi moodi sinu arvamus huvitab, et kuidas peaksin mina oma mänge korraldama, miks surud oma arvamust mulle peale? Kas sa pole kordagi tulnud mõttele, et ma tahangi teha mänge nii nagu mulle meeldib mitte nii nagu sina arvad ma peaks oma mänge tegema? Sina kes sa käid aastas paar korda platsil tead nüüd äkki paremini kui mina kuidas mänge peaks korraldama? Kui sa seda tead, siis võta ja korraldagi mänge ise ja nii nagu sina arvad need korraldatud peaks olema mitte ära loobi solvanguid ja roppusi koos oma mõttetute targutustega mängude all kus sa pole isegi kohal käinud. Kui ma kellegi arvamust tahan teada, siis ma küsin seda. Tagaside mängul olnud mängijatelt on just see mida ma küsin, mitte suvalise tegelase ropendamisi ja targutusi.
« Last Edit: January 16, 2020, 20:08:22 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #16 on: January 16, 2020, 20:03:44 »
Aga miks sa üldse kirjutad sellist jaburust avalikku foorumi kui see ei ole kõigile mõeldud?

Aga miks sina teed oma postitusi oma projektidest foorumis? Ja kus on jaburus, see et sina arvad seda jaburusena olevat ei tähenda see, et sinu targutamine oleks absoluutne tõde ning oleks kohe nii tähtis, et sa peaksid selle siia postitama?
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #17 on: January 16, 2020, 20:10:10 »
Parandan ennast siis.
Ants peab tegema oma foorumi blackjacki ja laamadega. Siis saab seal jagada bänne teha teisigi vallatusi.
Lisaks, pead sa viima reeglid vastavusse üldiste reegitega, muidu keelavad ,,hallid kardinaid,, sul mängude läbiviimise ära.
Lisaks ei tohi sa valetada, himustada võõrast vara. Kui veel vaja suunitlusi, küll siis leiab.
Ligimest tuleb ikka aidata, isegi neid, kes arvavad, et ei vaja abi.

Offline zaG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 287
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #18 on: January 16, 2020, 20:11:01 »
Ikka selleks, et kõik seda lugeda saaks :D

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #19 on: January 16, 2020, 20:14:21 »
Parandan ennast siis.
Ants peab tegema oma foorumi blackjacki ja laamadega. Siis saab seal jagada bänne teha teisigi vallatusi.
Lisaks, pead sa viima reeglid vastavusse üldiste reegitega, muidu keelavad ,,hallid kardinaid,, sul mängude läbiviimise ära.
Lisaks ei tohi sa valetada, himustada võõrast vara. Kui veel vaja suunitlusi, küll siis leiab.
Ligimest tuleb ikka aidata, isegi neid, kes arvavad, et ei vaja abi.

Vaata margus, ma ei pea teps mitte midagi ja mitte keegi ei tule mind keelama mänge teha kui ma seda tahan, seega oma läbi lillede ähvardused võid siiski omale jätta Oma kristlikud käsud piiblist võid sa ka omale pista sinna kus sul päike ei paista, sest ilmselgelt ei pea sa ise nendest kinni. Ma pole kristlane ja sinu 10 käsku mind üldse ei huvita.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #20 on: January 16, 2020, 20:17:02 »
Ikka selleks, et kõik seda lugeda saaks :D

No vot ja miks sa arvad, et minu eesmärk teistsugune on? Ka mina tahan, et kõik loeks ja näeks milline ussitav seltskond on airsofti hobiliste hulka sisisema vingerdanud, kuidas nähakse vaeva ning keeratakse käru kuna õnnetukeste egole tehti liiga ja õnnetukesed ei suuda oma ego maha tallamist kuidagi alla neelata.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #21 on: January 16, 2020, 20:18:18 »
Aga Rigveda, Koraan või ehk Tanah? Midagi peab isegi sinusugusel püha olema?
Siiski arvan mina, et ants ei tohiks mänge korraldada ja tema arvamus ei huvita mind.

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #22 on: January 16, 2020, 20:21:09 »
Ikka selleks, et kõik seda lugeda saaks :D

No vot ja miks sa arvad, et minu eesmärk teistsugune on? Ka mina tahan, et kõik loeks ja näeks milline ussitav seltskond on airsofti hobiliste hulka sisisema vingerdanud, kuidas nähakse vaeva ning keeratakse käru kuna õnnetukeste egole tehti liiga ja õnnetukesed ei suuda oma ego maha tallamist kuidagi alla neelata.

Sa oled seda "ära minemise" juttu 3-5 korda juba rääkimud viimase 12 kuu jooksul. Kui sa oleksid kordki oma lubadust tätinud, ei oleks neid poste ega teemasi.

Sul on vaja abi saada või paar nädalat kuskil seinte vahel tiksuda merekohina saatel. Ainult endale teed liiga nende närveldamistega, seda on ju näha.

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #23 on: January 16, 2020, 20:29:42 »
Aga Rigveda, Koraan või ehk Tanah? Midagi peab isegi sinusugusel püha olema?
Siiski arvan mina, et ants ei tohiks mänge korraldada ja tema arvamus ei huvita mind.

Mis mul islamist? Mulle tundub margus, et sind vaevab kas alkouimus või vaimupuue, igal juhul ajad sa üha imelikumat juttu.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.vol2
« Reply #24 on: January 16, 2020, 20:32:19 »
Teema lukku. Kui kellegil midagi airsoftiga seonduvat on soov kirjutada, siis tehke seda sobivas alamteemas.