Author Topic: Hobbyking EU akude tellimisvõimalus (pakk Tallinna, kuni 11. mai)  (Read 10067 times)

Offline HotelVictor

  • Tavakasutaja
  • Posts: 164
    • View Profile
See, et ma leidsin asendusvariandi liiga hilja ei ole ju minujaoks suurem asi võit. Tellimus on juba sees ja tuleb ainult üks aku. Ma arvan, et mul on 1 aku parem kui 0 akut ja arvan ikkagi, et see üks peaks just minule tulema. Lihtne.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Väga hea - võitlus ühe aku pärast foorumis :)

Selline ettepanek, teeme veel ühe tellimuse. Paneme sinna sisse ka hetkel laost otsas olevad asjad. Laoseisu täiendamise aeg on Hobbykingi lehe andmetel kaks nädalat või maksimum kuu + eestisse saatmise aeg. Või siis leiame alternatiivi nende akude hulgast mis hetkel laos olemas on.
Tellimuse teeks nädalavahetusel või järgmise nädala alguses. Kas selline lahendus sobiks? Ma mõtisklen natuke kuidas saatekulude arvestus nii teha, et kõigi jaoks enamvähem õiglane ja taskukohane oleks.

Teeksin eraldi teema ja vaatame kas äkki on kellegi veel vajadust enne suvelahinguid oma akuladu värskendada.

Tervitused!

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Lisasin esimesse posti kuluarvestuse. See sats sai vist neljapäeval tellitud, tõenäoliselt peaks algava nädala keskel kohal olema.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Akud saabusid juba. Eile tuli teavitus et pakk on postifirmale üle antud ja varsti saadetakse ka tracking number. Seni pole mingit numbrit saabunud, asjad jõudsid hoopis kohale.

Täna ma kahjuks ei jõua nende jaotamisega tegeleda. Alates homsest saab kätte (neljapäevast, 19. maist).

Nädalavahetusel tulen siia mängule:
http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=2688.0
Kes tahab seal kätte saada, palun andke enne teada.

Kui on postiga/smartiga soovijad, siis võtke samuti ühendust.