Author Topic: 08. OKTOOBER. SТАТЕ of WAR 2016. HOOAJA LÕPETAMINE TALLINNAS  (Read 3516 times)

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Mängu tagasiside.

Üldised tähelepanekud.
1. See oli see mäng, kus sai kronomist nähtud. Kõiki kronoti ja kõik said ka relvadele kleepsud. Ma ei tea kas kellegi relv ka liiga hot'iks osutus, aga ma tean üht inimest, kes avastas tänu kronomisele, et ta relva väljalaskekiirus on langenud umbes poolele loodetust. Ehk siis, kronomine on kasulik.
2. Mängu algus oli kronomise tõttu mõnevõrra milsim'lik ehk siis möödus taktikalise passimise tähe all, kuna algus venis üle tunni kronomise venimise tõttu.
3. Mängu ala oli päris suur. Andis ikka kõmpida keskkohast oma baasi ja tagasi. Ala suuruse tõttu kannatas ka raadioside ja minu arust see ka suures osas rikkus mängu, vähemalt meie osapoolel. Kui osapoole juht ei saa oma päringutele vastuseid, siis on tal suht piiratud võimalused midagi mõjutada. Mingi hetk olime osapoole juhiga neljakesi ja viimase eepilise rünnaku tegime nii, et meie osapoolest oli olemas 9 inimest! Kus ülejäänud 100 olid, ei tea. Küllap sõdisid kuskil aga nendega puudus ühendus.
4. Toitlustus oli tasemel. 5EUR eest sai kartulid kastmega + värske salat + tee. Maitses ülihästi.

Üldiselt, ma ei mäletagi et ma oleks olnud sellisel osapoolel, mis on nii kõvasti pasunasse saanud nagu meie see mäng. Meie baas hävitati, hiljem meie osapoole juht moos kaaskonnaga tapeti maha ühe tee serva varjunud vastase luuraja poolt, viimane rünnak lõppes ka meie osapoole surmasaamisega (see oli tegelt ette näha ka, viimane lahing ikkagi). Sellest hoolimata on aga väga head muljed mängust, ei kahetse et sinna läksin, sest kogemus oli päris sürrealistlik:-) Ilmataat ka halastas: kuigi sinna sõites tibas vihma ja mängu lõppedes hakkas ka sadama, siis mängu aeg oli täiesti kuiv.

Seda küll, et ala on minu arust liiga suur. See on probleem just selle tõttu, et raadioside kannatab ning kui juhtimist enam ei ole, siis ongi nii, et inimesed jalutavad mööda metsa ja lasevad keda juhtub, mis on ka ok sest fun, aga erilist sisu nagu mängul pole. Ja kui mäng oleks üles ehitatud sellele, et palju kontakti ja adrenaliini, siis selleks ei ole vaja nii palju jalutada.
« Last Edit: October 08, 2016, 18:58:21 by AndrusK »

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: 08. OKTOOBER. SТАТЕ of WAR 2016. HOOAJA LÕPETAMINE TALLINNAS
« Reply #1 on: October 09, 2016, 11:52:06 »
Jah, mänguala oleks võinud olla neljandik sellest, mis tegelikult oli, siis oleks rohkem madistada saanud kui ainult ühe salvetäie :(
Meil kahjuks lõppes mäng varajase lahkumisega, kuna see liiga pikk edasitagasi jalutamine ilma igasuguse kontaktita oli väga demoraliseeriv. Enne mängu algust nähtud osalejate hulk küttis ootused tugevalt lakke.
Väike märkus korraldajatele järgmise sarnase ürituse tarbeks: ehitage kaart üles nii, et sarnase juhtumi korral saaks kiirelt mänguala pisemaks orgunnida, muidu on järjekordne piknik keset niisket sammalt.
Kõik muu (ürituse eelinfo, toitlustus, tarvikute ostu võimalus jne) peale liiga suure mänguala oli tipptopp!

Võtke seda kui konstruktiivset kriitikat, kuna vigadest õpitakse järgmine kord paremini korraldama :)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 08. OKTOOBER. SТАТЕ of WAR 2016. HOOAJA LÕPETAMINE TALLINNAS
« Reply #2 on: October 24, 2016, 15:48:51 »
Panin ka matkapäevast väikse video kokku.
https://www.youtube.com/watch?v=81V1tf_Ifmc