Author Topic: 13 nov. Sõjamäel  (Read 3789 times)

Offline Habe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 82
  • SI VIS PACSEM PARA BELLUM
    • View Profile
13 nov. Sõjamäel
« on: November 15, 2016, 09:41:54 »
Suured tänud Soorebasele toreda pühapäeva eest.

Seekord oli siis osalejaid kokku 14. Paraku kurvaks tegi see, et inimesed ei tunne kella. Algus hakkas venima kuna inimesed tulevad väga erinevatel aegadel. Aga lõpuks kui enamus oli kohal sai üritus kenakese hoo sisse, ja siis ei olnud enam aega isegi nina nuusata. Sai proovitud erinevaid senaarjumeid ja pinge kestis lõpuni, kuni tuligi aeg kus inimesed pidid järjest lahkuma. Oli tore pühapäev.
Lahingus kohtume...

Terv: Habe

Offline Noliver

  • Tavakasutaja
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: 13 nov. Sõjamäel
« Reply #1 on: November 15, 2016, 10:10:54 »
Tänu ka minu poolt! :)
Äkki oleks aidanud see kui oleks pannud briifingu aja ja mängu algus aja eraldi?

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: 13 nov. Sõjamäel
« Reply #2 on: November 15, 2016, 11:10:53 »
Vabandused minu poolt ebamääraste alguse- ja lõpuaegade osas.
Pikk passimine enne mängu algust ei meeldi kellelegi. Kui juhtun veel mängu kokku kutsuma, siis teeme briifi kuulutuses antud kellaajal ja juurdetilkuvad kodanikud liituvad hiljem. Ma arvasin et sissejuhatus läheb kiiresti - viskame lindid peale, vaatame lisavarustuse üle ja lähme mängima. Aga peaagu pool tundi läks üle.

Natuke pinniks veel tagasisidet välja.. Kas see lülitiga granaatide lõhkamine oli liiga ohtlik? 3..4 neli sekundit oli viivitus, kuid paistis et ikkagi said mõned kõrvad lukku löödud. Ma ei tea hetkel kuskohast mõistliku hinnaga midagi tagasihoidlikumat saaks hankida või kas see üldse mängu huvitavamaks tegi. Piirduks vaid vajadusel sireeniga?

Igaljuhul aitäh kõigile mängijatele!
Ja spets tänu Habe'le kes aitas konkreetse sõna ja jutu vene keelde panemisega.

Offline Erki Ka

  • Tavakasutaja
  • Posts: 52
  • Shit happens!
    • View Profile
Re: 13 nov. Sõjamäel
« Reply #3 on: November 15, 2016, 11:58:17 »
Tänud mängu eest.

See kellaaeg läks jah nagu läks,seepärast Vääna üritusel juba vihjasin seda et võiks aegadest kinni pidada.

Lõhkepakett vb värskes õhus ei tee nii suurt pauku.muidugi pole kindel selles
Kuid antud ruumides võiks tõesti midagi lahjemat olla.
Või siis mõelda lõhkepaketidega mängus kuulmiskaitsmetele.
Rooki

Offline Habe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 82
  • SI VIS PACSEM PARA BELLUM
    • View Profile
Re: 13 nov. Sõjamäel
« Reply #4 on: November 16, 2016, 12:55:42 »
Tere taas!

Minu arvamus on selline, et lõhkepakett tegi asja oluliselt reaalsemaks. Tean et tegemist on asjaarmastajatega aga ikkagi SEE ON SÕDA...  Mida reaalsrm seda  ägedam.

Lahingus kohtume... Habe