Author Topic: 2018-03-17 Narko sõjad I  (Read 27210 times)

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #15 on: March 20, 2018, 21:17:31 »
Naeruväärne.

Majas oli 4 meest + 3 "kannatanut", mis Rakverest sa räägid?

Samuti see video, olen antud juppi näinud ja mulle paistis sealt ainult see, kuidas autor tõmbas jälle roppustega üle täiesti lambises olukorras.
Ma ei oleks liikunud selle video juurde, aga paistab, et argumente teil ei piisanud...Seda sõnelust konfliktiks kutsuda on üsna nadi.

Mis puudutab seda väidet, siis mina näiteks väidan, et nii ei olnud ja seda rääkis mulle ka inimene, kes seal vahetult kõrval seisis ja mehi lahutas. Ja mis me nüüd teeme?

Keegi ei soovigi mingit "edasi kaebamist", teie pundiga on juba kõik selge ja teie mängud samuti pinget ei paku, sest äkki mingi võll otsustab samamoodi lõõtsa tõmmata? Ja siis suur Viking Airsoft Grupi ülemkohtu otsustab oma viies voorus, et ma ikkagi ise süüdi, oleksin pidanud pärast kätt veel suruma (kuigi härra poolt tuli minuteada ettepanek midagi muud suruda ja kuskile mujale, aga päris lasteaiaks ka ajama ei hakka).

Aga tänud selgitamast herr. Punning, eks siin midagi muud oodata polnudki.
Pigem jätsin oma jutu korraldajatele, et viimased ei läheks selle ajuvabadusega kaasa.

//Oi, veel paar posti tuli selle ajaga...
Kuidas ma oleksin asja lahendanud? Miks ma peaksin üldse midagi lahendama? Teile makstakse pileti eest (ma saan aru kui debiilne on teilt mingeid väärtusi taga ajada selle raha eest, aga ikkagi) ja võiks olla mingigi vastutus toimuva üle. Praegu tundub, et korraldus ja juhtimiskogemus piirdub GTA San Andrease serveri adminnimisega.

Mitte keegi ei üritanud virtuaalselt enne otsust ühendust võtta, sest kõik said aru, et asi klaar. Mäng läks edasi ja kogu moos.
Jällegi makstes 5 eurot, peab veel jaurama ja mõtlema, kas ikka kõik tehtud sai, restoranis lähed ka kööki appi?

Elementaarne viisakus? Tüübid panid lõuga üksteisele ja juhuslikult ei ole nad ei 5, 10, ega ka 13-aastased, kelle paned lihtsalt nurka ja üteld "leppige ära".




Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #16 on: March 20, 2018, 21:34:21 »
Natuke noriv küsimus aga kas saan õigesti aru, et praeguse otsusega füüsilise kallale mineku eest teie mängudel midagi ei järgne?

ASH

  • Guest
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #17 on: March 20, 2018, 21:36:18 »
no mulle jäi ka see mulje, et kui mingi jama on ,olgu siis enda või kellegi teise korraldatud, siis pigem anna kohe molli sest muidu võid bänni saada
ja parem on kui endal kõnevõime säilib , saad pärast Herr Beginsatile oma seisukohti kaitsta

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #18 on: March 20, 2018, 21:41:49 »
no mulle jäi ka see mulje, et kui mingi jama on ,olgu siis enda või kellegi teise korraldatud, siis pigem anna kohe molli sest muidu võid bänni saada
ja parem on kui endal kõnevõime säilib , saad pärast Herr Beginsatile oma seisukohti kaitsta

Ja paluks talle vahele mitte segada, elementaarne viisakus tead!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #19 on: March 20, 2018, 21:48:18 »
Natuke noriv küsimus aga kas saan õigesti aru, et praeguse otsusega füüsilise kallale mineku eest teie mängudel midagi ei järgne?

Igasugune löömine on ainult väide mida tunnistajad pole kinnitanud, kinnitatud on aiult tõuklemist. Samas on minuni jõudnud olukord kus süüdlane ühe teise korraldaja mängul teist mängijat jalaga lõi,korraldaja kirjeldus oli, et suruti kätt pärast ja mängiti edasi.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #20 on: March 20, 2018, 21:53:43 »
Väga rets lugeda kuidas täiskasvanud tõmblevad ja vehklevad plastik kuulide pärast .. ometigi peaks asi fun olema.
Krt kui ikka ei oska mängu nautida ja ausalt mängida siis milleks üldse tegeleda asjaga.


Aga kiitus mehele kes kohe käed külge lasi .. näita eeskuju noortele. Varsti ei julge keegi airsofti mängimisega alustada kuna kardab, et kui teeb mingi apsaka või laseb kedagi siis saab kohe molli. -.-

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #21 on: March 20, 2018, 22:04:35 »
Naeruväärne.

Majas oli 4 meest + 3 "kannatanut", mis Rakverest sa räägid?

Samuti see video, olen antud juppi näinud ja mulle paistis sealt ainult see, kuidas autor tõmbas jälle roppustega üle täiesti lambises olukorras.
Ma ei oleks liikunud selle video juurde, aga paistab, et argumente teil ei piisanud...Seda sõnelust konfliktiks kutsuda on üsna nadi.

Mis puudutab seda väidet, siis mina näiteks väidan, et nii ei olnud ja seda rääkis mulle ka inimene, kes seal vahetult kõrval seisis ja mehi lahutas. Ja mis me nüüd teeme?

Keegi ei soovigi mingit "edasi kaebamist", teie pundiga on juba kõik selge ja teie mängud samuti pinget ei paku, sest äkki mingi võll otsustab samamoodi lõõtsa tõmmata? Ja siis suur Viking Airsoft Grupi ülemkohtu otsustab oma viies voorus, et ma ikkagi ise süüdi, oleksin pidanud pärast kätt veel suruma (kuigi härra poolt tuli minuteada ettepanek midagi muud suruda ja kuskile mujale, aga päris lasteaiaks ka ajama ei hakka).

Aga tänud selgitamast herr. Punning, eks siin midagi muud oodata polnudki.
Pigem jätsin oma jutu korraldajatele, et viimased ei läheks selle ajuvabadusega kaasa.

//Oi, veel paar posti tuli selle ajaga...
Kuidas ma oleksin asja lahendanud? Miks ma peaksin üldse midagi lahendama? Teile makstakse pileti eest (ma saan aru kui debiilne on teilt mingeid väärtusi taga ajada selle raha eest, aga ikkagi) ja võiks olla mingigi vastutus toimuva üle. Praegu tundub, et korraldus ja juhtimiskogemus piirdub GTA San Andrease serveri adminnimisega.

Mitte keegi ei üritanud virtuaalselt enne otsust ühendust võtta, sest kõik said aru, et asi klaar. Mäng läks edasi ja kogu moos.
Jällegi makstes 5 eurot, peab veel jaurama ja mõtlema, kas ikka kõik tehtud sai, restoranis lähed ka kööki appi?

Elementaarne viisakus? Tüübid panid lõuga üksteisele ja juhuslikult ei ole nad ei 5, 10, ega ka 13-aastased, kelle paned lihtsalt nurka ja üteld "leppige ära".

Antud hetkel käitud sina oma kommentaaris nagu pubekas siiski. Sa kommenteerid midagi teemal kus sa ise kohal ei olnud saades infot ainult ühelt osapoolelt ning väidad, et kõik teised pealtnägijad ei oma tähtsust. Mis puutub pingesse meie mängude kohta, siis ei sunni me kedagi vägisi oma mängudel osalema, kes tahab, see tuleb, mängijatest meie mängudel puudust ei ole ei vanadest ega uutest. Mis ajast on hakanud mängijad korraldajatele ettekirjutusi tegema, et kuidas peab korraldaja oma mängudel asju tegema? Antud videos provotseerib süüdlane konflikti ja saab selle konflikti ja nii need asjad ei käi. Kui oli kahtlus, et relv laseb tühja, siis tule ja ütle korraldajale, oleksime saanud videost vaadata toimunut, mitte aga sa ei lähe ise mingit teemat üles kiskuma teise mängijaga. Nagu ma juba kirjutasin, on minuni jõudnud juhus kus antud süüdlane teise korraldaja mängul teist mängijat jalaga lõi, pärast lepiti aga ära, suruti kätt ja mängiti edasi. Et praegu on olukord kus pada sõimab katelt ja sina täiesti kõrvalise tegelasena kes sa pole meie mängudel kohalgi käinud valad nüüd emotsionaalselt solki meie meeskonnale kaela püüdes jätta mulje, et oleme kari troppe, kes ei oska midagi, ei suuda midagi, kasseerime ainult raha ja laseme mängijaid üle. Speedy kasva algatuseks suureks ning saa üle oma puberteetlikust suhtumisest ja alles siis hakka vanemate inimestega vaidlema ja neid solvama. See herr sinu mõnitavas võtmes pigem näitab sinu lapsikut üleolekut ja jätab sinust endast puberteetliku nagamanni mulje. Saa aru, et otsuseid ei tehta hetkeemotsioonide põhjal, vaid otsuste tegemiseks võetakse aega ja otsus tuleb nii ehk naa, hoolimata sellest mida keegi, ka süüdlane arvab. Pole ka mängija asi hakata kellegi teise mängul nõudma, et tema tahab, et vot see see see ja see mängija lahkuks. Tehke oma mäng ja esitage seal nõudmisi. Igasugu ämbritest ära hakka siin isegi rääkima kui sa lahendusi ei paku vaid ainult solki loobid. Korraldajal on õigus seada oma mängudele reegleid ja mängijate asi on reeglitest kinni pidada mitte hakata oma reegleid korraldajatele peale suruma.
« Last Edit: March 20, 2018, 22:22:48 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #22 on: March 20, 2018, 22:31:53 »
Naeruväärne.

Majas oli 4 meest + 3 "kannatanut", mis Rakverest sa räägid?

Samuti see video, olen antud juppi näinud ja mulle paistis sealt ainult see, kuidas autor tõmbas jälle roppustega üle täiesti lambises olukorras.
Ma ei oleks liikunud selle video juurde, aga paistab, et argumente teil ei piisanud...Seda sõnelust konfliktiks kutsuda on üsna nadi.

Mis puudutab seda väidet, siis mina näiteks väidan, et nii ei olnud ja seda rääkis mulle ka inimene, kes seal vahetult kõrval seisis ja mehi lahutas. Ja mis me nüüd teeme?

Keegi ei soovigi mingit "edasi kaebamist", teie pundiga on juba kõik selge ja teie mängud samuti pinget ei paku, sest äkki mingi võll otsustab samamoodi lõõtsa tõmmata? Ja siis suur Viking Airsoft Grupi ülemkohtu otsustab oma viies voorus, et ma ikkagi ise süüdi, oleksin pidanud pärast kätt veel suruma (kuigi härra poolt tuli minuteada ettepanek midagi muud suruda ja kuskile mujale, aga päris lasteaiaks ka ajama ei hakka).

Aga tänud selgitamast herr. Punning, eks siin midagi muud oodata polnudki.
Pigem jätsin oma jutu korraldajatele, et viimased ei läheks selle ajuvabadusega kaasa.

//Oi, veel paar posti tuli selle ajaga...
Kuidas ma oleksin asja lahendanud? Miks ma peaksin üldse midagi lahendama? Teile makstakse pileti eest (ma saan aru kui debiilne on teilt mingeid väärtusi taga ajada selle raha eest, aga ikkagi) ja võiks olla mingigi vastutus toimuva üle. Praegu tundub, et korraldus ja juhtimiskogemus piirdub GTA San Andrease serveri adminnimisega.

Mitte keegi ei üritanud virtuaalselt enne otsust ühendust võtta, sest kõik said aru, et asi klaar. Mäng läks edasi ja kogu moos.
Jällegi makstes 5 eurot, peab veel jaurama ja mõtlema, kas ikka kõik tehtud sai, restoranis lähed ka kööki appi?

Elementaarne viisakus? Tüübid panid lõuga üksteisele ja juhuslikult ei ole nad ei 5, 10, ega ka 13-aastased, kelle paned lihtsalt nurka ja üteld "leppige ära".

Antud hetkel käitud sina oma kommentaaris nagu pubekas siiski. Sa kommenteerid midagi teemal kus sa ise kohal ei olnud saades infot ainult ühelt osapoolelt ning väidad, et kõik teised pealtnägijad ei oma tähtsust. Mis puutub pingesse meie mängude kohta, siis ei sunni me kedagi vägisi oma mängudel osalema, kes tahab, see tuleb, mängijatest meie mängudel puudust ei ole ei vanadest ega uutest. Mis ajast on hakanud mängijad korraldajatele ettekirjutusi tegema, et kuidas peab korraldaja oma mängudel asju tegema? Antud videos provotseerib süüdlane konflikti ja saab selle konflikti ja nii need asjad ei käi. Kui oli kahtlus, et relv laseb tühja, siis tule ja ütle korraldajale, oleksime saanud videost vaadata toimunut, mitte aga sa ei lähe ise mingit teemat üles kiskuma teise mängijaga. Nagu ma juba kirjutasin, on minuni jõudnud juhus kus antud süüdlane teise korraldaja mängul teist mängijat jalaga lõi, pärast lepiti aga ära, suruti kätt ja mängiti edasi. Et praegu on olukord kus pada sõimab katelt ja sina täiesti kõrvalise tegelasena kes sa pole meie mängudel kohalgi käinud valad nüüd emotsionaalselt solki meie meeskonnale kaela püüdes jätta mulje, et oleme kari troppe, kes ei oska midagi, ei suuda mida, kasseerime ainult raha ja laseme mängijaid üle. Speedy kasva algatuseks suureks ning saa üle oma puberteetlikust suhtumisest ja alles siis hakka vanemate inimestega vaidlema ja neid solvama. See herr sinu mõnitavas võtmes pigem näitab sinu lapsikut üleolekut ja jätab sinust endast puberteetliku nagamanni mulje. Saa aru, et otsuseid ei tehta hetkeemotsioonide põhjal, vaid otsuste tegemiseks võetakse aega ja otsus tuleb nii ehk naa, hoolimata sellest mida keegi, ka süüdlane arvab. Pole ka mängija asi hakata kellegi teise mängul nõudma, et tema tahab, et vot see see see ja see mängija lahkuks. Tehke oma mäng ja esitage seal nõudmisi. Igasugu ämbritest ära hakka siin isegi rääkima kui sa lahendusi ei paku vaid ainult solki loobid. Korraldajal on õigus seada oma mängudele reegleid ja mängijate asi on reeglitest kinni pidada mitte hakata oma reegleid korraldajatele peale suruma.

Oi, sa oled sellest asjast väga valesti aru saanud, selle oleksid võinud pmi visata, aga eks ajame seda tsirkust edasi.

Ma kommenteerin midagi, millega viisin ennast väga konkreetselt kurssi ennem kui oma suu virtuaalselt avasin.
Minu postituse point ei ole mingi solkimine või alandamine, ma näen kohta, kus tehti ülekohut, mis võib mõjutada suuremas perspektiivis suuresti minu ja minu sõprade osalust hobis, mis mulle väga meeldib.

Antud kirjutis ei pärine kohe kindlasti "süüdlase" jutule toetudes kui see sind kuidagi rahustab.
Panin ka üsna primitiivselt alla nö. stambi kus kinnitan oma sõnade õigsust nö. suure ultimaatumiga.

Eks vanuse ja kirjastiili taha pugemine on ka omaette asi, aga selle jätame, las siis publikum ise otsustab.

/See jalaga löömine on ammu unustatud teema ja ka sel hetkel, usu või mitte ei aretatud asja lõpuni keele-barjääri tõttu ja asi jäigi nii nagu jäi.
//See on lahendatud asi, mida ei ole vaja üles tõmmata ja ei ole vaja hakata seda uuesti lahkama.

PS! Organiseerimise taga on midagi enamat kui "Lugupidamisega" postituste lõpus ja vahvad bännerid paintis.

Ma siiralt ei taha seda asja absurdsemaks ajada, seega head tärkavat kevadet sulle ja edu korraldamisel, loodan, et vaatad asja mõlemast küljest kunagi.


////edit
See raha teema jäi kriipima.
Mul on siiralt hea meel, et teie liikumisel hästi läheb ja ei tahtnud kordagi väita, et niisama raha kasseerite kellelgi, sest inimesed ju teie mängudel käivad. Ei lase kedagi üle.

Lihtsalt kui te postitate mitu korda, et teil on spetsiaalne inimene valves, siis tulevadki mängijad konflikti puhul talle kurtma ja täiesti tavaline on ka see, et pakutakse omalt poolt mingi lahendus ära, see on osa dialoogist. Antud juhul oli lahenduseks mängijate eemaldamine, poleks lööki võib-olla oleks mingi teine lahendus välja pakutud, see on ilmselge ju.





« Last Edit: March 20, 2018, 22:57:14 by speedy gonzales »

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #23 on: March 20, 2018, 22:33:55 »
Väga rets lugeda kuidas täiskasvanud tõmblevad ja vehklevad plastik kuulide pärast .. ometigi peaks asi fun olema.
Krt kui ikka ei oska mängu nautida ja ausalt mängida siis milleks üldse tegeleda asjaga.


Aga kiitus mehele kes kohe käed külge lasi .. näita eeskuju noortele. Varsti ei julge keegi airsofti mängimisega alustada kuna kardab, et kui teeb mingi apsaka või laseb kedagi siis saab kohe molli. -.-

Minu silmis on teisele kättemaksuks lähedalt valangu selga laskmine võrdne kätte käiku laskmisega. Näitena olukord tänavalt, et üks teeb miskit ja teine mitte ei lase käsi käiku, vaid haarab relva ja kihutab löömise asemel kättemaksuks kuuli kerre.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #24 on: March 20, 2018, 22:41:20 »

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #25 on: March 20, 2018, 22:55:15 »
Oi, sa oled sellest asjast väga valesti aru saanud, selle oleksid võinud pmi visata, aga eks ajame seda tsirkust edasi.

Ma kommenteerin midagi, millega viisin ennast väga konkreetselt kurssi ennem kui oma suu virtuaalselt avasin.
Minu postituse point ei ole mingi solkimine või alandamine, ma näen kohta, kus tehti ülekohut, mis võib mõjutada suuremas perspektiivis suuresti minu ja minu sõprade osalust hobis, mis mulle väga meeldib.

Antud kirjutis ei pärine kohe kindlasti "süüdlase" jutule toetudes kui see sind kuidagi rahustab.
Panin ka üsna primitiivselt alla nö. stambi kus kinnitan oma sõnade õigsust nö. suure ultimaatumiga.

Eks vanuse ja kirjastiili taha pugemine on ka omaette asi, aga selle jätame, las siis publikum ise otsustab.

/See jalaga löömine on ammu unustatud teema ja ka sel hetkel, usu või mitte ei aretatud asja lõpuni keele-barjääri tõttu ja asi jäigi nii nagu jäi.
//See on lahendatud asi, mida ei ole vaja üles tõmmata ja ei ole vaja hakata seda uuesti lahkama.

PS! Organiseerimise taga on midagi enamat kui "Lugupidamisega" postituste lõpus ja vahvad bännerid paintis.

Ma siiralt ei taha seda asja absurdsemaks ajada, seega head tärkavat kevadet sulle ja edu korraldamisel, loodan, et vaatad asja mõlemast küljest kunagi.

See jalaga löömise teema on siin seetõttu, et näitena, et antud mängijaga on regulaarselt probleeme ka teistel korraldajatel.
Mul tekkis aga küsimus speedy, et mitu mängu oled sa korraldanud ja administreerinud, sest sinu jutust jääb tõsise korraldusprofi mulje?
Sa võid neid ultimaatumeid esitada palju tahad, need on tühjad emotsioonid.
Sinu väide et viisid ennast asjaga kurssi ei päde, sest sa ei ole seda mitte teinud kuna sa ei ole kõigi pealtnägijatega antud teemal vestelnud.
Samuti ei ole sa ka parima tahtmise juures erapooletu miskit asja arutamaks olles karistuse saanud mängija sõber.

Seega speedy, jäta oma emotsioonid asjas kõrvale. Mis puutub meie korraldatavatesse mängudesse, siis jätkame kindlasti edasi korraldamist ja mängijad ise otsustavad, kas nad tahavad meie mängudele tulla või mitte, seega ükskõik mida sa siin ka ei kirjutaks ei muuda selle asja juures mitte midagi. Otsus on tehtud, meeldib see sulle või mitte. Lepi sellega mitte ära vehi rusikatega edasi nii öelda.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #26 on: March 20, 2018, 23:06:17 »
(Ma kirjutasin sulle midagi üleval ka, editisin posti)

Elus on ka teisi asju, peale airsoft-mängude korraldamise, mis arendavad analüüsimis,- otsustamis,- ja juhtimisoskuseid.

Ja mis puudutab süüdlast, siis..
Selle inimesega on ainult neil probleeme, kes neid ise otsivad :)

/Ülejäänu osas ma ei hakka end kordama, need asjad on kõik üleval kirjas.

Korraldage ja tehke seda nii, et meil kahju oleks, et teie korraldatud mängule minna ei saa! (see oli ilma sarkasmita)

Offline AndrusK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 314
    • View Profile
    • Team site
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #27 on: March 20, 2018, 23:10:55 »
Hei, edasiste mängude huvides võiks siiski kontrollida, kas me oleme ühel lainel:
1. Surnute ülelaskmisi juhtub. Ebameeldiv, aga inimesed eksivad, olukorrad on ootamatud - see kuulub kahjuks mängu juurde.
2. Surnute osalemine lahingutegevuses, s.h. relva kasutamine, on lubamatu. Kellegi "karistuseks" laskmine on lubamatu. Ma loodan, et sa oled sellega nõus, Speedy.
3. Kellelegi füüsilise märkuse tegemine on lubamatu.

Minu jaoks füüsilise märkuse tegemine on oluliselt tõsisem rikkumine kui kellegi "karistuseks" laskmine (kui just ei lasta lähemalt kui vastava relva miinimumdistants), sest kuulide eest oled ju ennast vastavalt omale äranägemisele kaitsnud. Samas, mitte kummagi nähtusega ei taha edasistel mängudel tegemist teha.

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #28 on: March 20, 2018, 23:22:11 »
Jah, kõik need punktid on täiesti loogilised ja arusaadavad.
Eks ikka oli "süüdlane" ka süüdi, aga antud juhul sai tüüp punase tulega tee ületamise eest, lisaks autolaksule ka surmanuhtluse, samal ajal kui ta alla ajanud roolijoodik ära õigustati.


Offline Andy

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: 2018-03-17 Narko sõjad I
« Reply #29 on: March 21, 2018, 00:02:58 »
Nii selgitan siis nyyd siin kõigile yle millest tulenevalt Härra Max karistuse sai. Härra Max sai karistuse kuna temaga on korduvalt olnud mängudel probleeme ja konflikte. Tema kohta on onlnud palju kaebuseid et ei tunnista pihta saamist ja astub teistega konflikti.Eelmisel mängul sai hoiatuse kuid sellest talle ei piisanud ja jätkas samas vaimus. Kahju et inimene ei saa asjadest aru ja jätab kõik rääkimata sulle Härra Seedy. Härra Max oleks võinud hoiatusest teha omad järeldused ja muuta oma käitumist.

Mis puutub selle mängu konflikti siis Härra Max sai oma soovitud tulemuse kui oli tüli lahendamine siis tema ainsaks tingimuseks oli et teine osapool lahkub mängult nii ka oli mitte ükski teine lahendus teda ei rahuldanud.On vale väita et teine osapool ei saanud karistust.