Author Topic: lihtsalt mäng  (Read 19297 times)

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #30 on: October 28, 2020, 18:01:00 »
Kui ma iial ühegi mängu eest raha olen küsinud, siis selle pärast, et pakun sooja toitu, moona kellel ei ole ja oma relvi, kes proovida tahavad. Üldiselt jään 100 - 200€ miinusesse, aga ma käin parema meelega tööl kui vaeselt Eesti airsoftijalt laupäeva hommikul 5 - 10 paberit välja nuian. Reeglid on alati suht basicud olnud, sest kui keegi on asjaga piisavalt kursis, et enda tukid ohtlikult võimsaks tuunida, siis teab ta üldjuhul ka seda et toru ei pisteta meetri pealt kellelegi näkku. Loomulikult seletatakse need asjad ka enne mängu üle. Ühtlasi läheb iga korraldatud mänguga tagasiside üha paremaks.

Üldiselt jään 100 - 200€ miinusesse 😂😂😂
Mis hullu juttu sa ajad? Et ennem jääd miinusesse kui hakkad kellegilt
Raha mängu eest küsima? Nalja mees! Miks ma ei näe et sa tasuta mänge teeks siis kui saa nii hea inimene oled ja tegeled heategevusega? 🧐

Just täpselt. Ei näe äri selles tegevuses, nagu teema esimese postituse mõttes oli.
Siin olen ühe mängu välja kuulutanud, kus küsisin toidu ja moona eest mõned kopikad. Üldjuhul ajan oma seltskonna kokku ja igasuguseid "pro airsoftereid" ei oota, kes varustuse all kõngevad, irvitavad reeglite üle, millega nad harjunud pole ja tabamusi ei tunnista (oi, nüüd hakkan pähe saama selle eest.)
Paar mängu aastas korraldan, ei tee see 100-200 mind kurvemaks ega vaesemaks, vaid just stressivabamaks. Kes seda endale lubada ei saa, küsige mängude eest palju tahate, mind see ei häiri.

Ma ei mõtle selle all seda, et kõik korraldajad on kohustatud tasuta mänge tegema praegusest hetkest. Absoluutselt ei koti, mida te kus teete ja palju selle eest taskusse ajate. Ma räägin seda, mida mina teinud olen ja edaspidi teen. 100% osalejatest ja korraldajatest on selle käekäigu üle väga õnnelikud olnud siiani.
Ei püüdnud kedagi solvata ega manipuleerida.
Peace!
Ja pea seda meeles!

Offline Chong

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #31 on: October 29, 2020, 10:42:32 »
Randov võiks vait olla. Vend kes üritab enim siin mängudega teenida, aga plõksib kõige rohkem.

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #32 on: October 29, 2020, 22:48:34 »
Kui meie punt kunagi mänge tegema hakkas siis oli eesmärk pigem katsetada erinevaid mängu tehnikaid. Lihvida meeskonna tööd. Või saada niisma sõpradega kokku ja veeta kvaliteet aega.

Konstruktiivne tagasiside oli igati teretulnud

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: lihtsalt mäng
« Reply #33 on: October 29, 2020, 23:24:09 »
Kui meie punt kunagi mänge tegema hakkas siis oli eesmärk pigem katsetada erinevaid mängu tehnikaid. Lihvida meeskonna tööd. Või saada niisma sõpradega kokku ja veeta kvaliteet aega.

Konstruktiivne tagasiside oli igati teretulnud

Just, ka selliseid mänge on vaja ja need ei kao kuhugi tasuliste mängude kõrvalt. Mina näiteks pole just suur tasuta mängude tegija, avalikult neid ei kuuluta, kuid vahel satub ka minu mängude hulka tasuta mänge ja on ka need väga lõbusad.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Randov

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #34 on: October 30, 2020, 08:04:36 »
Randov võiks vait olla. Vend kes üritab enim siin mängudega teenida, aga plõksib kõige rohkem.
Suu kinni! Miks sa ei tule näkku ütlema, vaid kirjutad siis varjatud nime alt siukest jama? Ma hea meelega kohtuks sinuga ja kuulaks ära mis sul öelda on. 🙂

Offline Light

  • Tavakasutaja
  • Posts: 106
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #35 on: October 30, 2020, 08:15:20 »
Randov võiks vait olla. Vend kes üritab enim siin mängudega teenida, aga plõksib kõige rohkem.
Suu kinni! Miks sa ei tule näkku ütlema, vaid kirjutad siis varjatud nime alt siukest jama? Ma hea meelega kohtuks sinuga ja kuulaks ära mis sul öelda on. 🙂

Ja kui tegemist on 15a poisikesega, tuleb ütleb sulle näkku?
Mis sa siis teed?

Kui ise oled täiskasvanud mees (oletus) ja avatari järgi otsustades esindad''Militaararenat'' siis kas sa arvad, et sellised ''kohtingutele'' kutsumised on mõistlik tegevus? Avalikus foorumis?

Offline Chong

  • Tavakasutaja
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #36 on: October 30, 2020, 09:56:36 »
Nii see on foorumi kasutaja mitte mingi spetsiaalselt tehtud. Ja nüüd ma ei saa aru, et ütlen sulle näkku, et su mängud on pask? Mis siis saab tahad kakelda? Ja ma ei saa aru miks nii Leili lähed, et ma tõde räägin? Võrdle oma mänge teiste korraldajate omadega ja ehk saad aru. Ja kui aus olla siis ma pole ainuke kes sinust nii arvab.

Offline Randov

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #37 on: October 30, 2020, 10:25:49 »
Randov võiks vait olla. Vend kes üritab enim siin mängudega teenida, aga plõksib kõige rohkem.
Suu kinni! Miks sa ei tule näkku ütlema, vaid kirjutad siis varjatud nime alt siukest jama? Ma hea meelega kohtuks sinuga ja kuulaks ära mis sul öelda on. 🙂

Ja kui tegemist on 15a poisikesega, tuleb ütleb sulle näkku?
Mis sa siis teed?

Kui ise oled täiskasvanud mees (oletus) ja avatari järgi otsustades esindad''Militaararenat'' siis kas sa arvad, et sellised ''kohtingutele'' kutsumised on mõistlik tegevus? Avalikus foorumis?

Ei ei sa oled vbl valesti aru saanud minu kirjast. Ega ma ei soovi midagi halba teha 😉 Tahan kuulda mida inimesel öelda on. Kirja järgi võib tõesti oletada, et tegu on nokaga kes nädal tagasi tegi foorumisse kasutaja ja üritab siin kedagi maha teha oma chong hujong varjatud nime alt. Minu point on, et kui sulle
näiteks midagi ei meeldi siis tule ja mängul ütle mis valesti! Kasvata munad! Mitte et foorumis kirjutad varjatud nime alt mingit jama või räägid teistele selja taga mingit jama. Ma ka suht uus mees korraldajana ja õpin, et mängud aina paremaks läheks. Kuigi hakasin airsoftiga tegelema juba siis, kui see Eestisse alles tuli, vanemad olijad mäletavad hobby-style aega ja kui relvad olid ainult
Tokyo marui. Jutu lõpuks ütleks nii, et mängu korraldamine pole
nii lihtne, kui mingi nokk arvab, et lendad kohale, korjad plekid kokku ja kõik. Praegusel ajal on väga vähe alasid, kus saab veel airsofti mängida ja kõigi alade omanikud tahavad raha saada ala eest. Siis ongi ma sebin ala, korraldan mängu, tassin sinna vett, teed , kohvi ja ka söödavat mängijatele. Teen Lipud, pommid ja muud asjad, et mäng huvitavam oleks. Ise mängida ei saa ja pean alal ringi jooksma
Ja vaatama et kõik sujuks. Ja siis pean kutsuma inimesed tasuta mängima? Respekt meestele, kes tasuda mänge korraldavad! Mina näiteks pole mitte kunagi tasuda mängul käinud ja juba alates sellest kui aasta oli 2000.

Offline Randov

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #38 on: October 30, 2020, 10:34:19 »
Nii see on foorumi kasutaja mitte mingi spetsiaalselt tehtud. Ja nüüd ma ei saa aru, et ütlen sulle näkku, et su mängud on pask? Mis siis saab tahad kakelda? Ja ma ei saa aru miks nii Leili lähed, et ma tõde räägin? Võrdle oma mänge teiste korraldajate omadega ja ehk saad aru. Ja kui aus olla siis ma pole ainuke kes sinust nii arvab.

Tubli tüdruk 😉😅 tee parem! 🙂

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #39 on: October 30, 2020, 12:38:34 »


Mina olen hea mängu eest valmis maksma ka 20€. Samas Inglismaal on mängumaks näiteks 25-30£ (naela).
[/quote]Paar küsimust.Palju muidu on inglismaal inimeste keskmine palk?Sellised võrdlused tuua on ikka väga mannetud.Vaata siis Inglismaal olevaid väljakuid.Kannatab võrrelda mõne siinse väljakuga?Kahtlen!Nb siin olevate mänguväljakute omajad....ärge võtke seda solvanguga.Teete tubli tööd ja kahtlemata omate kunagi paremaid väljakuid kui Inglismaal!Olen omajagu mänginud airsofti ja julgen väita,et viimasel ajal on vähe.... häid mänge.Tavalised pühapäeva mängud ju.Ei ole midagi erilisemat kui kunagi varem.Aga nüüd on see nagu tohutu kulu?Me mängisime pea iga nv erinevatel aladel ja ei tea,et oleksin midagi peale maksnud või nädalaid ettevalmistusi teinud.Nüüd kus alad tasulised siis ok.Mängijad peaks kinni maksma.Pange mängumaks 2 varianti.Üks koos kommide, teega ja teine ilma.Huviga tahaks näha ,palju pileteid müüte kommidega ja ilma?Lõpetuseks tehke mis hinnaga soovite.Tasuta või mis iganes summa.Aga ärge üritage tõestada,et tavaline pühapäeva ürituse tegemine on aeganõudev ja kulukas.On mõned erandid ja muidugi mil-sim samuti.

Reimus.....kirjelda palun head mängu.Korraldajad kindlasti oleks huvitatud lugemast,et viia sisse korrektuurid jaa küsida 20.-

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: lihtsalt mäng
« Reply #40 on: October 30, 2020, 13:41:52 »


Mina olen hea mängu eest valmis maksma ka 20€. Samas Inglismaal on mängumaks näiteks 25-30£ (naela).
Paar küsimust.Palju muidu on inglismaal inimeste keskmine palk?Sellised võrdlused tuua on ikka väga mannetud.Vaata siis Inglismaal olevaid väljakuid.Kannatab võrrelda mõne siinse väljakuga?Kahtlen!Nb siin olevate mänguväljakute omajad....ärge võtke seda solvanguga.Teete tubli tööd ja kahtlemata omate kunagi paremaid väljakuid kui Inglismaal!Olen omajagu mänginud airsofti ja julgen väita,et viimasel ajal on vähe.... häid mänge.Tavalised pühapäeva mängud ju.Ei ole midagi erilisemat kui kunagi varem.Aga nüüd on see nagu tohutu kulu?Me mängisime pea iga nv erinevatel aladel ja ei tea,et oleksin midagi peale maksnud või nädalaid ettevalmistusi teinud.Nüüd kus alad tasulised siis ok.Mängijad peaks kinni maksma.Pange mängumaks 2 varianti.Üks koos kommide, teega ja teine ilma.Huviga tahaks näha ,palju pileteid müüte kommidega ja ilma?Lõpetuseks tehke mis hinnaga soovite.Tasuta või mis iganes summa.Aga ärge üritage tõestada,et tavaline pühapäeva ürituse tegemine on aeganõudev ja kulukas.On mõned erandid ja muidugi mil-sim samuti.

Reimus.....kirjelda palun head mängu.Korraldajad kindlasti oleks huvitatud lugemast,et viia sisse korrektuurid jaa küsida 20.-
[/quote]

Sa jõuad osta replicaid ja varustust 1000€ väärtuses, teil on isegi pickup olemas ja siis on häda mängumaksu pärast? Kulutaks ehk vähem raha nänni peale, siis jääks ka natukene rohkem raha korraldajatele tasuda, olgu või tavaliste pühapäevakute eest?

Mängu headuse määravad mängijad mitte korraldaja. Viimased paar head mängu kus olen käinud on Episood 1-2 ja Haapsalus Boarder Wars. Hea oli ka näiteks mängida NVD tiimi vastu 2x, kahest mängust parim oli V.A.L. Airsoft 24h mäng Rutja rannas tookord NVD tiimi vastu.

Korraldaja võimaldab mängijatele platsi, teeb ettevalmistused jne... Aga lõpptulemusena teevad mängu kõige paremaks mängijad ise. Ka 6-10 mängijaga mäng võib olla hea ja huvitav.
Mis puutub sissetulekute vahesse Inglismaal ja meil, siis ma arvan, et keskmise Eesti palga juures maksta 7-10€ mängu eest pole üldse palju ega tapa rahakotti. Paintballi mängud on seejuures kallimadki ja mängijaid seal jagub.

Nali naljaks, aga kõige vähem on mängumaksu suuruse teemal ütlemist neil kellel on odavad replicad ja kõige enam häda mängumaksu teemal on nii öelda pikaajalistel kallite replicate ja varustusega mängijatel.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Hunduuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #41 on: October 30, 2020, 14:16:12 »
See mis varustus vanematel mängijatel, ei ole näitaja et raske on maksta, pigem mida see mängija ootab mängust. Kuna noored kes ostavad omale esimese relva(replica) või rendivad, nad ei tea miskit sellest hobist, neile on see mängumaks okei, algul, hiljem mõistavad et kui mängu korraldus on sitt ega siis ei taheta enam tulla ega ka hinda maksta.

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #42 on: October 30, 2020, 14:16:38 »

Ei Reimus....pole probleem mängumaksu maksta.Probleem on see,et mida ma saan.Ei huvita kommid ja vesi jne.Tehke 2 hinda.Kes tahavad ja ei viitsi ise vett,kommi jne osta.Las siis ostavad teilt.Kui nüüd relvast rääkida ja hindadest.Arvan,et kallima varustusega mängijad, hindavad rohkem kvaliteeti
.Nii varustuse kui ka mängu kvaliteedi osas.Jällegi ka siin on erandeid!
Palun ütle 1põhjus miks peaks tavalise pühapäevaku eest maksma.Peale ala rendi.Saan aru kui isiklik ala ja soov seda arendada.Aga suvalisel krossiraja küngastes ning lipu mäng.No mis kulu on korraldajal?Kui on teisiti ,et vaeva nähtud ja elemente sisse toodud, siis arusaadav.Te soovite pühapäevaku eest saada pea sama raha ,mida mil-sim korraldajad.Ei tundu nagu loogiline.



Mina olen hea mängu eest valmis maksma ka 20€. Samas Inglismaal on mängumaks näiteks 25-30£ (naela).
Paar küsimust.Palju muidu on inglismaal inimeste keskmine palk?Sellised võrdlused tuua on ikka väga mannetud.Vaata siis Inglismaal olevaid väljakuid.Kannatab võrrelda mõne siinse väljakuga?Kahtlen!Nb siin olevate mänguväljakute omajad....ärge võtke seda solvanguga.Teete tubli tööd ja kahtlemata omate kunagi paremaid väljakuid kui Inglismaal!Olen omajagu mänginud airsofti ja julgen väita,et viimasel ajal on vähe.... häid mänge.Tavalised pühapäeva mängud ju.Ei ole midagi erilisemat kui kunagi varem.Aga nüüd on see nagu tohutu kulu?Me mängisime pea iga nv erinevatel aladel ja ei tea,et oleksin midagi peale maksnud või nädalaid ettevalmistusi teinud.Nüüd kus alad tasulised siis ok.Mängijad peaks kinni maksma.Pange mängumaks 2 varianti.Üks koos kommide, teega ja teine ilma.Huviga tahaks näha ,palju pileteid müüte kommidega ja ilma?Lõpetuseks tehke mis hinnaga soovite.Tasuta või mis iganes summa.Aga ärge üritage tõestada,et tavaline pühapäeva ürituse tegemine on aeganõudev ja kulukas.On mõned erandid ja muidugi mil-sim samuti.

Reimus.....kirjelda palun head mängu.Korraldajad kindlasti oleks huvitatud lugemast,et viia sisse korrektuurid jaa küsida 20.-

Sa jõuad osta replicaid ja varustust 1000€ väärtuses, teil on isegi pickup olemas ja siis on häda mängumaksu pärast? Kulutaks ehk vähem raha nänni peale, siis jääks ka natukene rohkem raha korraldajatele tasuda, olgu või tavaliste pühapäevakute eest?

Mängu headuse määravad mängijad mitte korraldaja. Viimased paar head mängu kus olen käinud on Episood 1-2 ja Haapsalus Boarder Wars. Hea oli ka näiteks mängida NVD tiimi vastu 2x, kahest mängust parim oli V.A.L. Airsoft 24h mäng Rutja rannas tookord NVD tiimi vastu.

Korraldaja võimaldab mängijatele platsi, teeb ettevalmistused jne... Aga lõpptulemusena teevad mängu kõige paremaks mängijad ise. Ka 6-10 mängijaga mäng võib olla hea ja huvitav.
Mis puutub sissetulekute vahesse Inglismaal ja meil, siis ma arvan, et keskmise Eesti palga juures maksta 7-10€ mängu eest pole üldse palju ega tapa rahakotti. Paintballi mängud on seejuures kallimadki ja mängijaid seal jagub.

Nali naljaks, aga kõige vähem on mängumaksu suuruse teemal ütlemist neil kellel on odavad replicad ja kõige enam häda mängumaksu teemal on nii öelda pikaajalistel kallite replicate ja varustusega mängijatel.
[/quote]

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #43 on: October 30, 2020, 14:17:52 »
Ei Reimus....pole probleem mängumaksu maksta.Probleem on see,et mida ma saan.Ei huvita kommid ja vesi jne.Tehke 2 hinda.Kes tahavad ja ei viitsi ise vett,kommi jne osta.Las siis ostavad teilt.Kui nüüd relvast rääkida ja hindadest.Arvan,et kallima varustusega mängijad, hindavad rohkem kvaliteeti
.Nii varustuse kui ka mängu kvaliteedi osas.Jällegi ka siin on erandeid!
Palun ütle 1põhjus miks peaks tavalise pühapäevaku eest maksma.Peale ala rendi.Saan aru kui isiklik ala ja soov seda arendada.Aga suvalisel krossiraja küngastes ning lipu mäng.No mis kulu on korraldajal?Kui on teisiti ,et vaeva nähtud ja elemente sisse toodud, siis arusaadav.Te soovite pühapäevaku eest saada pea sama raha ,mida mil-sim korraldajad.Ei tundu nagu loogiline.

Offline Randov

  • Tavakasutaja
  • Posts: 98
    • View Profile
Re: lihtsalt mäng
« Reply #44 on: October 30, 2020, 15:38:47 »
Ei Reimus....pole probleem mängumaksu maksta.Probleem on see,et mida ma saan.Ei huvita kommid ja vesi jne.Tehke 2 hinda.Kes tahavad ja ei viitsi ise vett,kommi jne osta.Las siis ostavad teilt.Kui nüüd relvast rääkida ja hindadest.Arvan,et kallima varustusega mängijad, hindavad rohkem kvaliteeti
.Nii varustuse kui ka mängu kvaliteedi osas.Jällegi ka siin on erandeid!
Palun ütle 1põhjus miks peaks tavalise pühapäevaku eest maksma.Peale ala rendi.Saan aru kui isiklik ala ja soov seda arendada.Aga suvalisel krossiraja küngastes ning lipu mäng.No mis kulu on korraldajal?Kui on teisiti ,et vaeva nähtud ja elemente sisse toodud, siis arusaadav.Te soovite pühapäevaku eest saada pea sama raha ,mida mil-sim korraldajad.Ei tundu nagu loogiline.
Väga lihtne ei taha maksta siis mängi kodus oma ette! See hobi pole sinu jaoks! Näita mulle 1 mäng mis kuulutatud välja tasuta! Miks peaks korraldaja tahtma teha sulle mängu niisama aitäh eest? Miks? Mis krt juttu sa ajad siin? Kui sa tahad nii väga siis selle asemel et siin jonnita hakka krt tegema ise sellised mänge, et maksad ala kinni ja aitäh eest korraldad ja ise ei mängi! Johaiti! Ja mina näiteks peale 2se mängu sain korraliku selja taga kriitika et ei pakkunud küpsist ja teed. 😏