Author Topic: 25-26 juuli: 100-s Hara-s  (Read 6410 times)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
25-26 juuli: 100-s Hara-s
« on: July 26, 2015, 22:04:16 »
Tulin pühapäeval tagasiteel puhkuselt kah läbi. Igaksjuhuks oli relv kah autu pagassi topitud.
Naine lastega metsa marjule, ise aga paar roundi madinat.
Päris äge koht oli, sai teha ja ise saada haiget :) . Tegin ka esimese silentkilli, shemagiga tüübile aknast mainitud, et ei hakka punktureerima
tema kolpa.
Vihjeks noortele mängijatele, et maja kaitsmisel peaks olema dünaamilisem, mitte istuma pimedas toas, kui kaasvõitlejaid veel elus.
Kohe miinus 1 toru!
Vene mängijatele: kiitus, täpse tule eest. Peaks kah hakkama harjutama tempo-laskmist, kuidagi unarusse jäänud...
Kahjuks nõukaaja komplesi ei saanud uudistamas käia, pere/aeg surus peale.
Igatähes, Margusele, tänud!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #1 on: July 27, 2015, 11:23:27 »
Suur suur tänu kõigile kes osalesid ja aitasid ala katsetada!

Kokkuvõte hiljem


Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #2 on: July 28, 2015, 22:43:45 »
Tõsine "reset" igapäevarabelemisest. Reedel jõudsime nii hilja, et eriti aidata enam eriti ei jõudnud, laupäev aga tegime pikad mängud. Linnalahingud mahajetud majavaremetes, teate ju küll kuidas see käib :)
Laupäeva õhtune lahing oli meie jaoks eriti lahe. Tõsiselt huvitav oli kuidas kogenud mängijad suutsid täiesti lootusetust kohast läbi tulla. Kitsas trepp kuhu mahub vaid poolteist inimest, ülestulijad on nagu peo peal ja ikkagi võeti korrus ära. Väga tõsiseltvõetav seltskond käib koos.

Aitäh Margusele kes viitsib selliseid kohti välja ajada ja kõigile mängijatele kes alati kohal on!

Offline Cato Barbatus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 102
  • Luurerühm Reval
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #3 on: July 28, 2015, 23:25:21 »
Üritus oli super. Küll oli varitsusi, kuulirahet ning "bang-bang" sai isegi kasutusele võetud. Tehnilised viperused ja mõned kuulihaavad kogusime ka tiimi peale kokku (kuidas siis muidu?)

Tänud Margusele, kes suurepäraseid kohti suudab alati leida ja huvitavaid stsenaariume tekitada ning tänud ka sõbralikele mängijatele, kes mind ei lasknud kui ma üksi püstoliga viimases ruumis olin :D

Kellel huvi siis katsetasin ka seikluskaameraga filmida ja monteerisin paar videot kokku.

Päev 1

https://youtu.be/hRpIWNy5KEE

Päev 2

https://youtu.be/g_AB-GpS4o8

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #4 on: July 31, 2015, 11:31:25 »
Vabandust, et alles nüüd kokkuvõtte panen.
 
Laupäeval esimeses lahingus katsetasime nii, et eelnevalt peitsime koos abilistega kuulipakid  kahte moodi: lihtsatesse –nähtavad kohad
ja  raskemad kohad, milleni viisid vihjed (nooled seinal või ilusti laotud telliste all veeta basseini –kõrgus umbes 2,5m,  põhjas).
Nagu mäng näitas leiti viieteistkümnest majast vaid üks kuulipakk üles. Ei teagi, kas mängijad pigem tegelesid lahinguga ja ei viitsitud kuule otsida või olid tõesti siis kuulikotid liiga nähtamatud…
Kuni 5 liikmelised tiimid.
Mäng kestis umbes 1,10h.

Ravimine oli nagu foorumis kirjas, et teine võis ravida, hoides kätt langenu relval. Ravijat lasta ei tohtinud kui käsi või punane rätik püsti.  Pärast kuulsin arvamust, et see polnud loogiline lahendus, et oleks ikka originaalsem kui võib ravitsejat lasta.
Palun järg kord kui märkate, et midagi ebaloogilist, siis kohe briifingul õelge, siis saame kohe muudatuse teha, ette tänades!
Selles lahingus oli rohkem luuret, vähe kontakte, eelsoojendus teiseks mänguks.

Teine lahing oli majade puhastamine, kaks osapoolt, ilma ravita, rünnakul oli vaja puhastada majade viimaste tubadeni. Esimese viie ehitise puhastamine kestis nii kaua, et pooltevahetust ei jõudnudki. Esimene maja oli eriti pikk ja raske, aga väga põnev. Kõige rohkem kurja tegi vastane katustelt. Peitmis kohti võsas oli ka palju, seega oli oodata vastast igalt poolt.
Lõpuks õnnestus meil ka viies (kõrge torn) vallutada.

Ujuma ja supp ning oligi õhtu.
Peale lebotamist  viimase (nr 15) kahekordse maja kaitse/rünnak, tuli puhastada kuni III korruse pööninguni. Kõige raskem oli pööningule rünnata kuna seal oli väga kitsas trepp, aga lõpuks ikkagi teostatav….
Lõpetasime alles pimedas kell 22:30.
Ujuma ja grill öösel kell 01, tuttu alles 02.

Pühapäeval majade puhastamine kuni viimase toani, meedikuta. Kõige ägedamad lahingud toimusid trepil ja viimastes tubades.

Lõpus väiksema seltskonnaga kaminamaja kaitse/rünnak, väga lahe.

Veelkord palju palju tänu osalejaile, tegite hea nädalavahetuse!!!

Minu meelest on sellel alal võimalik teha täitsa lahedaid lahinguid.

Suppi jäi palju ülegi.

Ilmataat tegi hea kingituse, niisutas õhku vaid pühapäeva varahommikul.

Offline Mitch

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #5 on: August 02, 2015, 20:24:52 »
Margus kas sul oma mängudest mingi list ka olemas.
Oleks huvitav vaadata 100 mängulist listi.
" class="bbc_img

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #6 on: August 03, 2015, 17:21:29 »
Margus kas sul oma mängudest mingi list ka olemas.
Oleks huvitav vaadata 100 mängulist listi.

Tänan huvi tundmast!
Mida Sa täpsemalt listi all mõtled?
109 mängu kohta on mul arvutis kokkuvõtted/fotod olemas ja siin foorumi tagasisides ka peaksid need kõik alles olema alates 6.10.2013a
Kas said vastuse oma küsimusele?

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #7 on: August 03, 2015, 18:04:53 »
Margus kas sul oma mängudest mingi list ka olemas.
Oleks huvitav vaadata 100 mängulist listi.

Tänan huvi tundmast!
Mida Sa täpsemalt listi all mõtled?
109 mängu kohta on mul arvutis kokkuvõtted/fotod olemas ja siin foorumi tagasisides ka peaksid need kõik alles olema alates 6.10.2013a
Kas said vastuse oma küsimusele?

List ehk nimekiri. Konkreetne loetelu mingitest esemetest, objektidest, sündmustest jms. 100 mängu laiali kuskil foorumi peal laiali ei ole list. Meil maggotsis on igal mängijal nimekiri mängudest kus ta käinud on, koos kuupäeva, koha ja korraldajaga. Mitch mõtles, et oleks huvitav näha sellist nimekirja, millel 100 rida on.
147

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #8 on: August 03, 2015, 22:51:22 »
Jaa, tunnen kaasa!

Meie klubis on õnneks lihtsam. Igaüks meie klubist käib lahingutes oma fun-i pärast, mitte et peaks kellelegi ette kandma osaletud lahingutest.
Ja ka mina loen oma lahinguid ainult oma lõbuks, mitte uhkustamise või misiganes pärast.
Hea on olla heas klubis…

Kui saladus pole, millised on suurimad numbrid teie klubis (Maggots), siis teaks kui kaugel ma neist veel olen…
« Last Edit: August 03, 2015, 22:59:54 by Margus »

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #9 on: August 04, 2015, 09:19:27 »
Jaa, tunnen kaasa!

Meie klubis on õnneks lihtsam. Igaüks meie klubist käib lahingutes oma fun-i pärast, mitte et peaks kellelegi ette kandma osaletud lahingutest.
Ja ka mina loen oma lahinguid ainult oma lõbuks, mitte uhkustamise või misiganes pärast.
Hea on olla heas klubis…

Kui saladus pole, millised on suurimad numbrid teie klubis (Maggots), siis teaks kui kaugel ma neist veel olen…

Tsiteerides sind ennast: numbrid on ainult oma lõbuks, mistõttu me nendega ei kekuta. Erinevalt mõnest teisest foorumikasutajast...
147

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #10 on: August 04, 2015, 11:03:44 »
mistõttu me nendega ei kekuta. Erinevalt mõnest teisest foorumikasutajast...

Näed siis kuhu välja jõudsime

Hakkas Sul kergem?
Said hingelt kõik ära õelda või soovid midagi lisada?

Mis me siin ikka haugume, teeme parem koos sõbraliku lahingu ja jutustame numbritest...
« Last Edit: August 04, 2015, 11:08:50 by Margus »

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #11 on: August 04, 2015, 12:52:46 »
Just hea,et Margus kirjutab igast mängust tagasiside ja lisab pilte ja videosi .. kui ta seda ei teeks oleks see foorum jummmala surnud ja igav ja kui ma vaatan " Mängude tagasiside " siis seal ongi ta list kuna 80%-90% ongi ainult tema seal kirjutanud

Rohkem inimesi võiks kirjutada oma elamusi ja tagasiside lahingust aga lõpuks on see iga inimese enda asi mida ta teeb ..

EDIT : ja saan täiesti aru miks inimesed ei julge või ei kirjuta midagi,sest kohe hakatakse kõveralt vaatama,et umbes " keda kotib sinu arvamus " pilguga.

« Last Edit: August 04, 2015, 12:58:46 by GraboN »

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 25-26 juuli: 100-s Hara-s
« Reply #12 on: August 04, 2015, 22:31:56 »
Võtke nüüd rahulikult, kõik ühe kommuuni liikmed ju!
Korraldab Margus ju täitsa ok ülesehitusega mängusid.
Numbrid kui ka muu pseudo riista mõõtmised võiks välja jätta.
Tahtis herr teha ju oma juubelilahingu, mis ka täitsa välja kukkus.