Author Topic: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis  (Read 61255 times)

Offline RistoK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
  • "In time of peace prepare for war!"
    • View Profile
Re: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis
« Reply #90 on: December 10, 2015, 12:11:07 »
Teema kisub päris tõsiseks juba. Mulle kuidagi jääb läbi kumama siit "Mul ei ole, siis ei või teistel ka olla!" teema. Kaitseliitlasena ise ka käin softimas digilaigugus ja liigun lahingalale ja sealt ära ka vormis. Hängimas/töllerdamas linnavahel samuti sellega ei käi ja mitte üks konn ei köhi, et vormi vale kasutus! Samas airsoft on iseseisev jalaväetaktika harjutus ja millise vormiga siis tuleks seda teha? Ilmselt ikka enne EKV digi kui ntks teksades?
"Sometimes we have to lose the small battles inorder to win war!"

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis
« Reply #91 on: December 10, 2015, 22:02:20 »
Kuule RistoK, mine loe palun paragrahv 2 ja 4 läbi siin: http://www.mil.ee/UserFiles/sisu/kaitsevagi/organisatsioon/%C3%B5igusaktid/Kaitsev%C3%A4elase%20ja%20Kaitseliidu%20tegevliikme%20vormiriietuse%20ja%20eraldusm%C3%A4rkide%20kandmise%20kord.pdf   ja peale seda soovitan hästi kuss olla selle koha pealt, et oled kaitseliidu liige ja ükski konn ei köhi. See on täpselt see eeskiri, mis kehtib nii kaitseväelastele kui kaitseliitlastele.
 Samuti nimetada airsoftiüritust väljaõppeks või taktika harjutuseks, on sinu märg unenägu. Hea sõdur võib olla sitt airsofter ja vastupidi.

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis
« Reply #92 on: December 11, 2015, 09:22:12 »
Kahjuks ei saa ma sinuga Pahandus nõustuda, oleme palju kordi teinud kaitseliiduga ühistreeninguid ning kõik nn. by the book. Samuti kasutatakse airsoftivarustust ja relvi taktika harjutusteks ja väljaõppeks paljudes välisriikides. See et meie riigi kaitseinstitutsioonid on veel paljus ürgajas ei tähenda et seda mujal ollakse.

 Ps: Sorry offtopicu pärast, võib kustutada, kui ei sobi teemasse ;)
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis
« Reply #93 on: December 11, 2015, 10:18:27 »
Harald kallike, ühisõppus kaitseliiduga on ilmselt ka kuidagi maleva poolt kooskõlastatud. Iga suvaline trenn ja omaette nahistamine ei lähe veel õppuse alla :).

Offline Raks?!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
Re: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis
« Reply #94 on: December 11, 2015, 21:25:29 »
Kas võiks jõuda mingile kokkuleppele selles osas?

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis
« Reply #95 on: December 11, 2015, 21:48:33 »
Kokkuleppele ei jõuda kunagi ..kui keegi tahab iniseda millegi kallal siis ta jääbki inisema, üldiselt mul täiesti savi mida keegi kus kannab ja kui kellegil ei meeldi,et kannan Eesti digi mängudel siis mul on täiesti ükskõik .. kõigile ei saagi meelepärane olla ja vormi vahetama ma ei hakka elusees kuna kellegile ei meeldi. Pigem kannan Eesti mustrit kui mingi teise riigi mustrit.

Minu arust see on lausa hale kui inimestele eriti meestele läheb nii hinge see,et mida keegi võõras kannab ... nagu naised krt. Kui ma saan trahvi vormi kandmise eest tsiviilina siis kas teie maksate trahvi ? Ei, mina maksan .. nii,et miks teid üldse nühib see. Mingid seaduse palvetajad olge ka omaette kusagil. Nagu Harald tõi näite las seaduse palvetaja kuseb püksi aga mina lähen riskin ja teen puutaga häda ära

Kui mingi mees kõnnib roosades pükstes ringi .. mõtlen küll,et täis laks homo aga ma ei lähe temaga arutama ja vaidlema .. see on tema asi mida ta teeb.

Ometigi oleme väike kollektiiv ja siis ka vaja nokkida üksteist selle asemel,et hästi läbi saada.








Offline RistoK

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
  • "In time of peace prepare for war!"
    • View Profile
Re: Jutt EKV digilaigu vormi kandmisest airsoftis
« Reply #96 on: December 11, 2015, 22:02:52 »
Kanna vormi komplektsena ja käitu kaitseväelasele omaselt ja keegi ei trahvi sind.
"Sometimes we have to lose the small battles inorder to win war!"