Poll

Kas bjorn on sinu arvates liiga noriv?

Jah on.
3 (5.3%)
Ei ole.
19 (33.3%)
Natuke.
8 (14%)
Harva.
7 (12.3%)
bjorn ei ole absoluutselt noriv.
20 (35.1%)

Total Members Voted: 55

Voting closed: June 06, 2017, 07:00:21

Author Topic: Kas Bjorn on noriv?  (Read 11904 times)

Offline Softair

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Kas Bjorn on noriv?
« on: May 23, 2017, 07:00:21 »
Midagi lisada? -kommentaar!
« Last Edit: May 25, 2017, 20:28:40 by Softair »

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: Kas bjorn on liiga noriv?
« Reply #1 on: May 23, 2017, 07:17:44 »
:D:D

Offline Henry

  • Tavakasutaja
  • Posts: 89
  • Henry
    • View Profile
Re: Kas bjorn on liiga noriv?
« Reply #2 on: May 23, 2017, 09:33:16 »
WTF is this shit.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kas bjorn on liiga noriv?
« Reply #3 on: May 23, 2017, 09:51:22 »
:)
EDIT: Muutsin teema pealkirjas väikse "b" tähe suure vastu. Tegemist siiski nimega, mida võiks kirjutada suure algustähega.

EDIT2: Kas liiga noriv?

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #4 on: May 23, 2017, 10:00:36 »
:D
Kui on reeglid siis on reeglid.Ja nii on enamus korralikes foorumites.See,et juhitakse tähelepanu mõne reegli eksimuse kohta......... EI ole norimine.
« Last Edit: May 23, 2017, 10:05:38 by andres »

Offline Ron

  • Tavakasutaja
  • Posts: 30
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #5 on: May 23, 2017, 10:12:50 »
Kui on paika pandud reeglid siis nendele tähelepanu juhtimine ja nende täitmise nõudmine ei ole küll kusagilt otsast norimine. Need on ikka selleks, et asi oleks organiseeritud, ei oleks segadust ja kasvõi hilisemal otsimisel hõlpsasti leitav. Ütleks, et ruumi karmimaks korrale kutsumiseks jääb isegi üle veel.

Kui ei suuda reegleid jälgida siis andke andeks, selliseid "butthurt" teemasid küll ei ole vaja genereerida, tuleb ikka endale otsa vaadata. Nii palju kui olen jälginud siis juhised on üsna selgesõnalised aga inimesed lihtsalt ei vaevu lugema ja järgima.

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #6 on: May 23, 2017, 10:21:32 »
Vahel mul on tunne, et kui see üksteise kallal nokkimise energia millessegi konstruktiivsemasse ja kasulikumasse suunata, siis jõuaksime oma ühise hobiga palju kiiremini kaugemale. Bjorn teeb ju igati tublit tööd selle foorumiga, tagasiside tema poolt teemades on olnud konkreetne ja asjakohane. Aga ikka on vaja hammustada, just nagu tublit mängukorraldajat Margust oli vaja mõni aeg tagasi materdada. Keegi ei ole meist täiuslik. Kas tõesti on vaja neid väheseid aktiivsemaid ja eesrindlikumaid meie hulgas niimoodi togida, et ka nende innukus ja energia seeläbi raugeb? Kaotame ju niimoodi kõik. Kui teil on ettepanekuid, siis palun rakendage oma empaatiavõimet veidi ning mõelge, kas teile endale meeldiks just sellist laadi tagasisidet oma tegemistele saada. Ehk annaks kuidagi paremini asju väljendada nii, et väljaütlemised viha külvamise asemel ka abiks on.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #7 on: May 23, 2017, 11:00:09 »
See on ju loogiline, et foorumi moderaator Bjorn jälgib reeglite täitmist. Kui ei jälgi reegleid, siis lähevadki kuulutused käest ära ja tase langeb.
Ei pea ju pikka kuulutust panema, piisab lühidalt olulisemad asjad kirja panna ja kõigil parem lugeda.

Edu Bjornile meile nii olulise foorumi hoidmisel ning kannatust ja edu uutele korraldajatele!!!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #8 on: May 23, 2017, 11:09:50 »
Kas tõesti on vaja neid väheseid aktiivsemaid ja eesrindlikumaid meie hulgas niimoodi togida, et ka nende innukus ja energia seeläbi raugeb? Kaotame ju niimoodi kõik.

Paraku nii see on.
Tean kolme endist suuremat korraldajat, kes nii ütlesidki, et kuna virisevad liiga palju, siis ei taha enam korraldada.
Ma nii igatsen SummerCampi...

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #9 on: May 23, 2017, 11:26:58 »
Bjorni kriitika konstruktiivne ja peab paika.
Ma saan aru, et antud teema on loodud peamiselt kahe intsidendi ümber?

Mis puudutab teemade ehitust ja nende korrektsust, siis peab olema korralik teema koos koondatud infoga.
Senikaua kuni üritused pole liigutatud molliraamatusse, kus on kõik info ilusti ja korralikult kokku koondatud, peavad teemad meenutama vähemalt kuidagigi seda kuju.

Konkreetne näide sellest Remiuse üritusest, kõik info kuskil ühes lõigus, kust hommikul sõitu alustades väga keeruline midagi leida.
Jah, ma saaksin ise küsida ja uurida, aga miks ma peaksin seda  tegema, kui ma olen harjunud korrektse teema ja infoga - ehe näide Marguse teemad.
Seda enam, et hiljem ilmus sinna alla kenasti 5-eurone hinnasilt.

Paljud toovad välja, et see ei arenda airsofti, aga minu arvates on see vastupidi - korraldage mänge, aga tehke seda korrektselt, sellisel juhul võidavad kõik.
Samuti jätab see maha jälje ja järgmisel mängul on palju rohkem osalejaid, kellega saaks juba midagi suuremat ette võtta.

Ei tohiks unustada, et Bjorn jooksutab seda foorumit ja tema otsustada on, kuidas see info siia kirja saab.
Seda seetõttu, et kui peakski juhtuma ebameeldiv üllatus korraldatud mängul ja teemades valitseb täielik info-kaos, siis keda süüdistatakse selles, et teemad pole ära kustutatud?

Tegemist pole mingi kiidulaulu või pugemisega, lihtsalt minu arvates on tema kriitika õigustatud ja tagasiside aus.


Offline Arxs

  • Tavakasutaja
  • Posts: 41
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #10 on: May 23, 2017, 14:14:03 »
Oota kuni sa teda päris elus näed lol.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #11 on: May 23, 2017, 14:24:08 »
Bjorn ju vana rahu ise. Ta dinosaurus hobby-style foorumi ajast.
Vat seal oli vahel norimist. Nüüd aga lasteaed, kus
tuntakse ennast solvatuna ja haiget tehtuna, iga väikese
kriitika peale.

Offline Softair

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #12 on: May 23, 2017, 17:06:57 »
Küsitlus on sinu poolt @BJORN.

Offline Paavst

  • Tavakasutaja
  • Posts: 118
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #13 on: May 23, 2017, 18:42:13 »
Oota kuni sa teda päris elus näed lol.

Ma olen Bjorni videos näinud. Ei paistnud nagu mingi ohtlik gangster :D

Offline Softair

  • Tavakasutaja
  • Posts: 31
    • View Profile
Re: Kas Bjorn on liiga noriv?
« Reply #14 on: May 23, 2017, 18:45:48 »
Huvitav kuidas ma veel banned ei ole ja postitus kah veel alles :D