Author Topic: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis  (Read 4934 times)

ASH

  • Guest
lihtsalt mõte!
On jäänud silma , et ostu kuulutusi m4 juppidele on nii palju hetkel aktiivseid ,et äkki oleks mõtekas osta mingi odav AEG ja ribadeks lammutada ja alles jääks vist ainult mootor, kõik saaks korraliku tutika jupi mõistliku rahaga.
soovid ja soovijad on :
m4 kaba (Pahandus , kkarll94, hawk)
rail +toru +sisetoru (dimitri) samas soovis keegi ka pikka raili
metallkere +hopi koda (softair)
gearbox ver 2 (rebane )eeldusel et sooviti tervet gearboxi mitte kesta
m4 käepide (ardo-jako)
Äkki tasuks asjaosalistel  umbmäärased väärtused välja arvutada ja mingi kuluarvestus teha.
Kuna laiali lammutada siis garantiid ei saa aga kannataks odavama otsa relv tellida. Iseasi kui odavalt keegi loodab oma soovitud jubinat üldse saada .

Offline kkarll94

  • Tavakasutaja
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis
« Reply #1 on: May 23, 2017, 19:39:23 »
Ma tahaks suurt kaba(fikseeritud) ????

ASH

  • Guest
Re: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis
« Reply #2 on: May 23, 2017, 19:45:56 »
ma üldiselt ei eeldanud et nyyd siia hakkavad nimetatud kasutajad ükshaaval kirjutama oma täpseid spetsiifilisi soove või seda kas neil äkki tänaseks midagi hoopis olemas on .
pigen nagu tõin ühe näite kuidas olukorda võiks lahendada  - viskasin lihtsalt palli õhku . kui on päriselt huvilisi sedasi teha siis tekitage endale mingi uus teema kuhugi rubriiki

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis
« Reply #3 on: May 23, 2017, 22:39:07 »
Ilmselt enamusel vedelevad vajalikud jupid kusagil sahtlis. Vähemalt mul on üle poole eelnevas nimekirjas olevatest asjadest niisama sahtlis vedelemas ja loovutaks raha eest ära. Küll aga pole siiamaani jõudnud selleni, et need müügikuulutuseks vormistada.

Offline kkarll94

  • Tavakasutaja
  • Posts: 73
    • View Profile
Re: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis
« Reply #4 on: May 23, 2017, 22:55:26 »
Ilmselt enamusel vedelevad vajalikud jupid kusagil sahtlis. Vähemalt mul on üle poole eelnevas nimekirjas olevatest asjadest niisama sahtlis vedelemas ja loovutaks raha eest ära. Küll aga pole siiamaani jõudnud selleni, et need müügikuulutuseks vormistada.
Mahukas kaba olemas?

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis
« Reply #5 on: May 23, 2017, 23:06:23 »
Ilmselt enamusel vedelevad vajalikud jupid kusagil sahtlis. Vähemalt mul on üle poole eelnevas nimekirjas olevatest asjadest niisama sahtlis vedelemas ja loovutaks raha eest ära. Küll aga pole siiamaani jõudnud selleni, et need müügikuulutuseks vormistada.
Mahukas kaba olemas?
No seda tõesti pole pakkuda(ei kuulu ju m4 stock komplekti), aga endale sain välismaalt selle 20 eur koos saatmisega mingist tsehhi veebipoest.

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis
« Reply #6 on: May 24, 2017, 15:35:28 »
Mul on plastist m4 hopikoda üle, mille võin mõne euriku eest loovutada. Üks cqb pikkuses välistoru, specna lower, jg 8mm gearboxi korpus jne. A vot kaba ei ole ja 30€ eest osta ka ei raatsi hetkel, kuna läheks ühele projektikale :)

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Ostukuulutused seoses m4 osadega ärifoorumi rubriigis
« Reply #7 on: May 24, 2017, 16:16:34 »
Mul on plastist m4 hopikoda üle, mille võin mõne euriku eest loovutada. Üks cqb pikkuses välistoru, specna lower, jg 8mm gearboxi korpus jne. A vot kaba ei ole ja 30€ eest osta ka ei raatsi hetkel, kuna läheks ühele projektikale :)
https://gunfire.pl/product-eng-1152198488-SF-type-stock-for-the-M4.html

15 eur, kui huvi siis kirjuta ja homme saad kätte. Ühe mängu olen vaid sellega teinud, kuni täiskaba ostsin.