Author Topic: ise lahing korraldada  (Read 160615 times)

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: ise lahing korraldada
« Reply #285 on: October 14, 2020, 21:28:16 »
Vabandan oma oskamatuse pärast, aga kas siia foorumi uue kasutaja regamine pole liiga keerukas?

Hea küll, mina olen arvutis võhik, aga mu 20a poja on arvutis päris teadlik ja ka temal ei õnnestunud regada. Regamisel nõuab pildil kehvasti nähtavaid tähti sisestada, millest osad on erinevad häälega õeldavatest tähtedest.
Eemaldasin kasutaja nimest keerukama Ü tähe, ikka ei saa edasi.

Arvan, et meid oleks siin hulga rohkem kui meie lemmikfoorumisse oleks lihtsam uut kasutajat regada.

Kelle takistamiseks on vaja nii keerulist regamist?
Ehk on moded nõus tegema regamise lihtsamaks?

Olen suhteliselt kindel, et kui lisa sammud registreerimisel ära võtta on hetkega foorum üle ujutatud bottide poolt loodud kontodest ja nende postitatud reklaamidest.

Täpselt nii ongi. Aeg-ajalt olen katsetanud lahjema pildiga ning mass botte on päeva pealt foorumis. Isegi praeguste kõige karmimate piltide ning lisaküsimustega on aeg-ajalt vaja tegeleda spammiga.

Margus - pildi juures on nupp "Request another image". Vajuta seda. Mõni pilt on lihtsamini tuvastatav.
Kasutajanimest ei  saa aru. See ei ole ju kuidagi seotud turvaküsimustega.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #286 on: October 16, 2020, 09:07:19 »
Tänud Bjorn aitamast!!! Nii ma vajutasingi koguaeg uusi tähtede kombinatsioone...

Neljandal korral õnnestus udust eristada loetavaid tähti ja regada. Kui enamus tähti olid loetavad, siisi ikka mõnest ei saanud üldse aru.

Ja uue postituse panemiseks küsis jälle tähti eristada. Siis õnnestus umbes seitsmendal korral.
Loodetavasti uutel jätkub kannatust ja ei löö käega...
Rahulikku närvi kõigile!!!

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
visati välja
« Reply #287 on: October 26, 2020, 13:13:31 »
Tähelepanelik juba märkas, et mul on hommikust avatari pilt muutunud ja tegi kutse liituda nende klubiga.
Tänan, kui mõni veel usaldab mind, aga palun ärge kutsuge mind enda klubisse ega tiimi.
Oma väljaütlemistega ma pigem viin Teie klubi/tiimi maine alla...
Küll mänguplatsil saame ikka koos või vastu mängida...

Olen tänulik, et Airsoftclubi nii kaua (umbes 6a) talus mind ja õpetas ning sain ägedaid elamusi, lahe aeg oli.
Palju tänu Andresele ja kogu klubile!!!

Täiesti mõistetavalt visati mind sealt välja kuna erinev arusaam airsoftist.

Kui aga Sina soovid end airsoftis arendada, siis soovitan mänguplatsil üles otsida see klubi (ACE) ja kas nendega koos või nende vastu mängida, siis mõistad kui palju põnevat on Sul õppida enda arendamiseks. Nende juhttiimil on väga hea ja osav koostöö...
Neid ei näe tava mängudel, pigem ühe eluga või piiratud eludega ja ausamate osalejatega mängudel...

Mina aga naudin airsofti vaba ja sõltumatu (klubidest) mängijana, vähemalt praegu...


Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #288 on: October 26, 2020, 16:50:14 »
Vaadates Sinu MTÜ teemas olevaid nõretavaid postitusi, siis ma ei imesta, et mõned softerid Sinuga enam tegemist teha ei taha, Margus.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #289 on: October 27, 2020, 10:11:07 »
Pidasin muidu Sinust lugu kui aitasid siin tehnikaosakonnas teisi.

Ei lugenud su postitust Liidu teemas läbi kuna etteteades sealt midagi edasiviivat nagunii ei leia. Aga kui kaaskodanik mulle mainis seal sinu viiendat punkti kus sa oma isikliku hälbe välja tõid, siis ütlen ma sulle nii:
Truki oma elus per.. palju tahad, aga palun ära siin foorumis end nii häbista, ega vii foorumi mainet nii madalale. 

Kui inimesel ei jätku mõistust asju adekvaatselt arutada, siis hakatakse solvama ja paraku teistele peale suruma oma hälbeid. See on väga halb eeskuju.

Mulle üldse ei meeldi neti teel halvustada, eelistan silmast silma ja mind üldse ei kõiguta sinu pikkus ja kaal, ausõna.
Palun ärme jätka siin laimamist ja foorumi maine rikkumist!!!
Kui tahad midagi solvavat õelda palun kohtume.
Kui jätkad siin solvamist, siis panen välja siia sinu kodanikunime ja järgneb teine tegevus...
___________________________________________________________________________

Aitäh Bjornile, et sekkus seal Liidu teemas ja vähendab pisutki sopaloopijate võimalusi.
___________________________________________________________________________
 
Mainin nüüd teistkordselt, loodetavasti võetakse seda tõsiselt:
Kui siinses foorumis jätkuvad solvangud ja ei jätku meie hobi edasiviiv tegevus, vaid  jätkub foorumi allakäik, siis paraku ei sobi  see foorum airsofti esitlemiseks riigiesindajale...
Tuleb teine foorum, kus võimalik vaid korrektne tegevus...
___________________________________________________________________________
 
Kui kellegile on veel seoses Liidu teemaga ettepanekuid, siis soovitan need Liidu meilile edastada hiljemalt oktoobri lõpuks, et töögrupp jõuaks need läbi töötada ja novembri alguse juhatuse koosolekul läbi arutada ning seisukohad võtta.
___________________________________________________________________________

Aitäh neile, kes aitavad meie hobi edasi viia. Ja nagu Ants mainis, siis tõesti, need kes käivad mängudel saavad info mängu eel või peale ja eriti vajalikud on kohvipauside info vahetused. Nii liigub info kõige paremini. Sest enamus mängudel osalejaid ei taha siin end väljendada just nende arvutisõdalaste pärast... 

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #290 on: October 27, 2020, 10:52:49 »
Pidasin muidu Sinust lugu kui aitasid siin tehnikaosakonnas teisi.

Ei lugenud su postitust Liidu teemas läbi kuna etteteades sealt midagi edasiviivat nagunii ei leia. Aga kui kaaskodanik mulle mainis seal sinu viiendat punkti kus sa oma isikliku hälbe välja tõid, siis ütlen ma sulle nii:
Truki oma elus per.. palju tahad, aga palun ära siin foorumis end nii häbista, ega vii foorumi mainet nii madalale. 

Kui inimesel ei jätku mõistust asju adekvaatselt arutada, siis hakatakse solvama ja paraku teistele peale suruma oma hälbeid. See on väga halb eeskuju.

Mulle üldse ei meeldi neti teel halvustada, eelistan silmast silma ja mind üldse ei kõiguta sinu pikkus ja kaal, ausõna.
Palun ärme jätka siin laimamist ja foorumi maine rikkumist!!!
Kui tahad midagi solvavat õelda palun kohtume.
Kui jätkad siin solvamist, siis panen välja siia sinu kodanikunime ja järgneb teine tegevus...
___________________________________________________________________________

Aitäh Bjornile, et sekkus seal Liidu teemas ja vähendab pisutki sopaloopijate võimalusi.
___________________________________________________________________________
 
Mainin nüüd teistkordselt, loodetavasti võetakse seda tõsiselt:
Kui siinses foorumis jätkuvad solvangud ja ei jätku meie hobi edasiviiv tegevus, vaid  jätkub foorumi allakäik, siis paraku ei sobi  see foorum airsofti esitlemiseks riigiesindajale...
Tuleb teine foorum, kus võimalik vaid korrektne tegevus...
___________________________________________________________________________
 
Kui kellegile on veel seoses Liidu teemaga ettepanekuid, siis soovitan need Liidu meilile edastada hiljemalt oktoobri lõpuks, et töögrupp jõuaks need läbi töötada ja novembri alguse juhatuse koosolekul läbi arutada ning seisukohad võtta.
___________________________________________________________________________

Aitäh neile, kes aitavad meie hobi edasi viia. Ja nagu Ants mainis, siis tõesti, need kes käivad mängudel saavad info mängu eel või peale ja eriti vajalikud on kohvipauside info vahetused. Nii liigub info kõige paremini. Sest enamus mängudel osalejaid ei taha siin end väljendada just nende arvutisõdalaste pärast...

Ja nii tulebki välja Sinu tõeline pale. Huvitav iseenesest, et Sinu kesta suutis penetreerida üks väga umbisikuline lause.
Ma ei kujuta ette, millist teist tegevust sa minu kodanikunimega silmas pead, aga muide ähvardused ei ole ka just kõige mõistlikumad asjad avalikus ruumis edastamiseks.

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #291 on: October 27, 2020, 11:41:47 »
Aga kui kaaskodanik mulle mainis seal sinu viiendat punkti kus sa oma isikliku hälbe välja tõid, siis ütlen ma sulle nii:
Truki oma elus per.. palju tahad, aga palun ära siin foorumis end nii häbista, ega vii foorumi mainet nii madalale.
Lugesin ka selle punkti läbi ja ma sain hoopis teistmoodi aru sellest, mida Pahandus mõtles. Ta vist viitas sellele - https://www.urbandictionary.com/define.php?term=brown%20nose
The act in which one inserts their nose up another's anus in order to gain their approval, thus resulting in a brown complexion on the tip of their nose.
« Last Edit: October 27, 2020, 11:54:31 by aa »

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: ise lahing korraldada
« Reply #292 on: October 27, 2020, 11:55:24 »
Margus puhkab jalga 30 päeva foorumist.

Taaskord - kui sisulist lisada ei ole, siis jätkem postitamata.

Offline Margus2

  • Alles registreerunud
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #293 on: October 28, 2020, 09:33:48 »
Küsisin FB-s Bjornilt, et milline neist minu teemadest teda häiris, et mu puhkama saatis, et teaksin ise või teised vigu vältida. 24 tunni jooksul pole ma vastust saanud.

Ei teagi siis mis häiris. See näitab kuidas siin foorumis Bjorn ainuisikuliselt otsustab.

Kas häiris et mainisin juba teist korda uppuvat laeva, et ta ei suuda ohjeldada siin arvutisõdalasi? Oligi viimane aeg foorum maha müüa, et ehk uued suudavad olukorra päästa...

Või et Liidul pole aega siin vastata igale küsimusele vaid ootab kuu lõpuks ettepanekuid  meilile, töögrupp töötab need läbi ja juhatus otsustab novembris. Ja kui see Liidu teema veel on siin foorumis, siis jagab infot ka siin foorumis. Nüüd on kõigi nii kiire ja vaja kiirelt vastuseid saada. Kahjuks ei mõisteta et Liidus täna veel pole palgalist töötaat, kes kiirelt tegeleb Teie küsimustega.

Või mis teema, et hakkasin vastu sopaloopijale pahandusele?

Või, et Bjorni ja paljude suur „sõber“ Harald tunnistas üles, et siiski kuulis infot Liidu kohta.

Soovitan siiski kommenteerida bänni põhjust, et mina või teised teaksid vigu vältida.
 
Mind Bjorn eemaldas, aga solvanguid külvavad kasutaja pahandus (Tanel Veere) ja teised las jätkavad. 

Mis te arvate, kas Liidul on huvi sellise foorumiga koostööd teha...
Uus platvorm Liidu foorumile on valmis....
________________________________________________________________________

FOORUMI UUS OMANIK:

Jah, mulle helistas siinse foorumi uus omanik – eemärgid on üllad, kas neil õnnestub see foorum teha airsoftfoorumiks või jätkab arvutisõdalastena, eks seda näitab tulevik.

Soovin uutele omanikele palju jaksu, head närvi ja edu siin hundikarja keskel.

___________________________________________________________________________

TASUTA MÄNGUD:
Ants kirjeldas päris põhjalikult mida tähendab korraldamine, aga seda ei mõisteta teoorias.

Kui oled ise korraldanud, siis alles mõistad. See kui need suured lubajad lubasid tasuta mänge, tegid kinnisele grupile või väiksele seltskonnale mõne mängu, kas see oli jätkusuutlik tegevus?

Lahkusin hiljuti nende suurte lubajate foorumist, kus jätkus vaid sopa loopimine nende üle, kes muretsevad airsofti tuleviku pärast. Kui seal foorumis keegi kutsus omavahel  mängima, siis vaid mõni üksik piuks – ja täiesti vaikus. Ja jätkus jälle sopp... Ja siis tuleb hõiskama, et nemad korraldasid mõne mängu...

Küsige mõnelt endiselt suurelt korraldajalt, miks nad enam ei korralda – vastus enamasti üks – tänamatu tegevus.

Mina ei korralda viimasel ajal kuna eelistan mängida ja kuna mänge jätkub, siis lihtsam mänge nautida. Tean mida tähendab korraldamine oma täpselt 120 mänguga 6 aasta jooksul...

Nüüd kui mängumaks on tõusnud, tuleb ehk korraldajaid juurde ja raha ehk natukenegi meelitab korraldama...
_________________________________________________________________

VIIMANE POSTITUS SIIN:
See ilmselt jääb siin minu viimaseks postituseks. 7 aastat ei möödunud ühtegi päeva mu elus, kui ma siit läbi ei astunud, lahe aeg oli. See oli mu lemmik foorum, aga siia sellisesse ma enam tagasi tulla ei taha...
Siinse foorumi alaosas on ümar link Forum Stats, seal oli huvitav jägida, mis jälje siia jätsin...

Peale eilset bänni siit foorumist, tuli palju kirju ja kõnesid toetajatelt, aitäh Teile!!!
Eile hommikust alates oli kuidagi mõnus vaba tunne, et ma enam ei raiskagi oma närve ja aega siin, mõnus vabadus, hing puhkab...
Võibolla oligi parem, et Bjorn aitas selle otsuse ise teha...

Kui aga siin leidub veel arvutisõdalaste hulgast airsofti huvilisi, siis vahest mänguväljal näeme...

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: ise lahing korraldada
« Reply #294 on: October 28, 2020, 12:52:56 »
Margus - kui sa ei saa aru, mis su postituses valesti oli, siis peaksid ehk järgima ettekirjutust ning topeltkonto loomise asemel tegema puhkepausi. Uuesti üle lugema mõne aja pärast ning tegema järeldused. Teiste korrigeerimine või mitte korrigeerimine ei ole sinu ülesanne, vaid foorumi moderaatori oma. Hinnangu andsin mina, vastavalt sisetundele võtsin ühed või teised tegevused kasutusele.

Topelt konto loomine pärast bani saamist ei ole aksepteeritud. Kui sa jätkad topelt konto alt postitamist, kuulub see kustutamisele. Sinu postituse lõpust saan aru, et sa seda ei plaani teha, seega jääme sinna paika.


Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #295 on: October 28, 2020, 22:51:19 »
Äkki ei peaks siin üle reageerima, väike sopaloopimine käib asja juurde. Poliitkorrektsus ei vii ka asja edasi

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #296 on: October 30, 2020, 09:27:20 »
Siinkohal lisan kommentaariks Marguse väitele minu suunas, et pole kunagi väitnud, et ei teadnud Liidu olemasolust, vaid, et mind pole kuhugi liitu kutsutud, ega pole kedagi liitu ennast esindama lubanud.

Parimat

Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline KAB

  • Tavakasutaja
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: ise lahing korraldada
« Reply #297 on: November 02, 2020, 02:31:08 »
irw. ega uue foorumi tegemine ei muuda asja. inimesed jäävad samasugusteks. Foorumi nimi võib ju muutuda aga sisu jääb samasuguseks just tänu TEILE :)