Author Topic: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?  (Read 6354 times)

Offline R_Luht

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« on: September 30, 2018, 21:25:07 »
Küsin seda sellepärast, et plaanin osta omale snaiprit vähese raha eest, kuna ei soovi palju raisata snaiprile.
Kas see on stockina hea või seda peaks tuunima?

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #1 on: September 30, 2018, 21:59:31 »
Siin foorumis on täpsuspüsside v6i nö. "snaiprite" teemat palju käsitletud. Sellist asja nagu hea ja odav täpsuspüss airsoftirelv ei eksisteeri. Ilma tuunimata lasevad täpsuspüssid enamasti sama kaugele ja täpselt nagu stock AEG automaat, lihtsalt sina lased 1 kuuli iga 5 sekundi tagant, automaat kylvab selle ajaga sind yle, seega tuunimata täpsuspüssiga oled märgatavalt halvemas situatsioonis kui automaadiga. Poest saab ka juba tuunitud "snaipreid" ntks Novritschi SSG24 (koguhind yle 500 euro) ja vbla miskit veel, muul juhul pead panema poest ostetud stock relvale mitusada eurot juurde, et tekkiks täpsuse ja laskekauguse poolest eelis tavalise automaadi ees. Lisaks snaipri roll nõuab kannatlikkust ja viitsimist, see ei ole nagu call of duty, et lendad ringi ja quickscopid jms. Kui oled algaja, on automaat mitmeid kordi parem valik.

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #2 on: September 30, 2018, 22:28:19 »
+1 , oleks vaid rohkem inimesi kes siin foorumis sedasi algajatele vastaks
Siin foorumis on täpsuspüsside v6i nö. "snaiprite" teemat palju käsitletud. Sellist asja nagu hea ja odav täpsuspüss airsoftirelv ei eksisteeri. Ilma tuunimata lasevad täpsuspüssid enamasti sama kaugele ja täpselt nagu stock AEG automaat, lihtsalt sina lased 1 kuuli iga 5 sekundi tagant, automaat kylvab selle ajaga sind yle, seega tuunimata täpsuspüssiga oled märgatavalt halvemas situatsioonis kui automaadiga. Poest saab ka juba tuunitud "snaipreid" ntks Novritschi SSG24 (koguhind yle 500 euro) ja vbla miskit veel, muul juhul pead panema poest ostetud stock relvale mitusada eurot juurde, et tekkiks täpsuse ja laskekauguse poolest eelis tavalise automaadi ees. Lisaks snaipri roll nõuab kannatlikkust ja viitsimist, see ei ole nagu call of duty, et lendad ringi ja quickscopid jms. Kui oled algaja, on automaat mitmeid kordi parem valik.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #3 on: October 01, 2018, 08:37:25 »
Novritschi SSG24 (koguhind yle 500 euro)

Pigem peab realistlikuks lõppsummaks arvestama ca 800 eur. Minimaalselt - relv, paar salve, optika, optikarõngad, purk-kaks häid kuule. Lisaks peab koheselt arvestama backup relva hinna, kabuuri jne.

500 eur eest saab ise teha kokku keskmiselt hea vedruvinnastusega VSR-i koos paari salve, odavama optikaga mis laseb täitsa okeilt. Head asjad hakkavad 800 eur kandist, koos mõistlike sihikute asjadega 1k eur ümmarguselt.

Offline Hunduuu

  • Tavakasutaja
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #4 on: October 01, 2018, 11:40:40 »
Ma ei mõista miks esimeseks asjaks on alati snaiper?
Mille kuradi pärast? See et arvuti mängudes osavad olete, ei ole reaalsuses sama.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #5 on: October 01, 2018, 13:15:38 »
Arvan, et lisaks arvutimängudele nähakse ka juutuubis Novritschi vm oskusliku mängija videoid ja võib olla arvatakse,
et esimesest mängust alates stock bolt action vibuga hakkavad samamoodi killid tulema, sest "Novritsch ju niidab vastaseid, nagu muruniiduk, miks ma ei võiks".
Kas siia üldise jutu foorumi alamgruppi ei saaks teha Sticky mõne lihtsa soovituse/põhimõttega, miks BA relv pole algajale hea valik, jääks esiteks sama teema pidev käsitlemine ära.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #6 on: October 01, 2018, 14:27:02 »
Novridz panen kogu päeva parimad killid 3minuti sisse.
Tahaks full ilma lõikamata videot näha :D

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #7 on: October 15, 2018, 13:47:21 »
Novridz panen kogu päeva parimad killid 3minuti sisse.
Tahaks full ilma lõikamata videot näha :D
+1 sellele 100%

Offline R_Luht

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #8 on: December 30, 2018, 22:41:45 »
Kõigile kes arvavad, et ma uus: Ma olen umbes aasta aega airsofti mänginud. Sooviksin oma mängustiili muuta lihtsalt :D

Offline Tammsand

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Kas asg m40a3 sportlinei on mõtet osta?
« Reply #9 on: December 31, 2018, 00:23:30 »
Kõigile kes arvavad, et ma uus: Ma olen umbes aasta aega airsofti mänginud. Sooviksin oma mängustiili muuta lihtsalt :D


Siin ei mängi kokku juba see jutt, et umbes aasta mänginud ja ostan stock snaipri ? Aastaga järelikult oled kas väga vähe mänginud või mitte midagi õppinud.


Kahjuks siiski mängumaastik, osalejate arv jne ei soosi meil sellist mängustiili. Kui aga ikkagi on tõsine soov siis arvesta 800-1500 eurose väljaminekuga :) keskeltläbi 1000+ kindlasti. Kui kavatsed osta ükspuha mis M40A3 stock juustu siis BAD news 4u -eestis tuntumad/osavamad BA mängijad omavad su võimekamalt oma sidearmiga kui sa oma stockiga :D rääkimata korralikust AEG tüüpi relvast. Kui kavatse peitust mängida ja ennast puu otsa peita või maa sisse kaevata ja oodata kuna vastane sulle 1m kaugusele tuleb siis odavaim lahendus oleks kumminuga :)
AIRSOFTER.EE
airsofter.ee