Author Topic: Gunfire tellimus.  (Read 9122 times)

Offline Cheta

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
Gunfire tellimus.
« on: July 25, 2016, 22:54:39 »
Tervist,
mõtlesin teha gunfire-st tellimus. Hetkel on sõbra asjad ka korvis ning kogu maksumus on €485,63.
Siit ka küsimus,kas kellegil on sealt veel soov midagi saada?

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #1 on: July 29, 2016, 12:28:14 »
tellisite ära juba? kui ei, liituks ka paari esemega.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #2 on: July 29, 2016, 21:27:25 »

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #3 on: August 01, 2016, 00:10:34 »
vabandan, kui reostan teemat, aga üks küsimus.
nimelt olin kannatamatu ja tellisin siiski ise, ei taibanud kreditkaga teha kuna lehekülg pakkus deebet makset IBAN kontole.
tegin siis ära juba neljap ja gunfires ikka awaiting payment, mis ka arusaadav kuna rahvusvaheline makse.
tellisin 80% asjadest summer salelt ja kui ma praegu vaatan, siis nad on kas otsas või vales suuruses. siit ka küsimus, et kas nad broneerivad kauba kohe ära, kui tellimus laekub (ei usu eriti, aga loota võib) ja jäävad kannet ootama teatud arv päevi? või asjad broneeritakse alles raha laekumisel ja mind ootab järgmine nädal e-kiri, kus seisab, et minu tellitud kaup sai otsa?

veelkord vabandan, offtopicu eest

Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #4 on: August 01, 2016, 12:16:44 »
FAQ alt loen, et asju hakatakse pakendama alles raha saabumisel.

Kui eelmine aasta sai tellitud, oli minuteada ka võimalus lasta neil kaup juba kokku pakkida enne makse saabumist. Ja kui raha olemas, pandaks posti. Et võta nendega otse ühendust ja räägi oma murest :)

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #5 on: August 01, 2016, 16:06:23 »
Gunfire vahetab hetkel endal mingit raamatupidamissüsteemi ja sellega seoses delaysid. Kirjuta neile ja ilmselt lahendatakse ära sul teema.

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #6 on: August 02, 2016, 00:34:20 »
tänud vastuste eest!
teistele ka siis infoks:
nad bookivad asjad ära peale tellimuse loomist ja hoiavad neid 3-5p kõrval.
kui tuleb tasu, siis kohe viskavad paki kokku ja saadavad teele.

nii öeldi vähemalt mulle, eks näis, mis asjad reaalselt kohale ka jõuavad, aga personal on küll igati abivalmis ja kiire reageerimisega

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #7 on: August 02, 2016, 21:53:50 »
Endal jõudis gunfirest kaup kohale ÜHE päevaga. Suht üllatunud olin.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #8 on: August 25, 2016, 14:13:32 »
Vahepealne küsimus, et kuidas teil gunfire tellitud kaubaga on? Tellisin ühe chrono(rääkimata sellest, et sain vigase), oli see juba teistmoodi hoopis pakendatud, kui review videotes ning osad osad juba külge keeratud. Lisaks on avas näha, et kuulid on vastu läinud.

Kellelgil veel analoogseid asju?

Offline ErxK2

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #9 on: August 25, 2016, 14:26:36 »
Siiani ei ole probleeme olnud. Ise tellinud sealt ca 5 korda. Viimane kord isegi lubati, et kui shellid ei sobi shotgunnile siis kannavad raha tagasi ja shellid võin ka omale jätta.
KJW KC-02 STC GBB Rifle / ASG CZ Scorpion EVO3-A1 / Secutor Rudis III CO2 / ASG Dan Wesson 6" Airsoft Revolver

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #10 on: August 25, 2016, 15:52:45 »
Ise tellinud ka paar korda ja pole neil kordadel ühtegi probleemi olnud.

Kas kellelgi lähiajal on plaani tellida sealt midagi, võtaksin kampa, nõus postikulu ära jagama.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #11 on: October 04, 2016, 12:43:23 »
Vahepealne küsimus, et kuidas teil gunfire tellitud kaubaga on? Tellisin ühe chrono(rääkimata sellest, et sain vigase), oli see juba teistmoodi hoopis pakendatud, kui review videotes ning osad osad juba külge keeratud. Lisaks on avas näha, et kuulid on vastu läinud.

Kellelgil veel analoogseid asju?

Kuna enda chronol oli ekraan vigane, siis läks garantiisse. Kuller tuleb vigasele asjale järgi ning toob terve asja ka tagasi. Siis on kaks varianti, et kas raha tagasi või asendavad toote. Ma ise valisin, et raha tagasi ning muu toode asemele. Maksad hinnavahe kinni ja muid lisakulusid ei pea tasuma. Umbes 1.5 nädalat kulus protsessi peale. 5+ värk.

Kes veel sealt kunagi chronosid ostab, siis soovitaks seda mitte võtta. Tüüpviga on kehvad ekraanid.
http://gunfire.pl/product-eng-1152200808-Dragon-DCH-330-shooting-chronograph.html

Paned 20 eur juurde ja saad korraliku.
http://gunfire.pl/product-eng-1152208467-X3500-Chronograph.html


Offline Setback

  • Tavakasutaja
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #12 on: October 09, 2016, 11:03:31 »
Tellin paari päevajooksul Gunfirest ja taiwangunist asju, kui keegi soovib võib kampa hüpata. Saaks odavamalt hakkama.

Offline Cheta

  • Tavakasutaja
  • Posts: 131
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #13 on: November 07, 2016, 16:01:33 »
vabandan, kui reostan teemat, aga üks küsimus.
nimelt olin kannatamatu ja tellisin siiski ise, ei taibanud kreditkaga teha kuna lehekülg pakkus deebet makset IBAN kontole.
tegin siis ära juba neljap ja gunfires ikka awaiting payment, mis ka arusaadav kuna rahvusvaheline makse.
tellisin 80% asjadest summer salelt ja kui ma praegu vaatan, siis nad on kas otsas või vales suuruses. siit ka küsimus, et kas nad broneerivad kauba kohe ära, kui tellimus laekub (ei usu eriti, aga loota võib) ja jäävad kannet ootama teatud arv päevi? või asjad broneeritakse alles raha laekumisel ja mind ootab järgmine nädal e-kiri, kus seisab, et minu tellitud kaup sai otsa?

veelkord vabandan, offtopicu eest

Arusaadav, et vastan hilja aga ilmselt lahendan siinkohal mõtetu kirjutamise kõigile: Veebipoel on kohustus tellimuse saamis koheselt asjad broneerida (v.a juhul kui kaup on juba enne ostukorvi lisamist otsas/saab otsa enne tellimuse saatmist) kuna peavad garanteerima kauba kättesaamise, raha laekumisel.

Offline mui

  • Tavakasutaja
  • Posts: 63
    • View Profile
Re: Gunfire tellimus.
« Reply #14 on: February 23, 2017, 00:42:22 »
Kas keegi tellib gunfirest sellel nädalal?
TM GLOCK 18C
KRYTAC TRIDENT MK2 CRB