Author Topic: Müüdud  (Read 3009 times)

Offline Setback

  • Tavakasutaja
  • Posts: 12
    • View Profile
Müüdud
« on: April 30, 2017, 13:00:52 »
Relv jõudis minuni 27/02/2017 taiwangunist, seega on relval kehtiv garantii, mis kestab veel 10 kuud.
Minu käes on ta küll juba olnud 2 kuud, kuid kasutada olen seda jõudnud siiamaani ainult ühel mängul. Kõiksugused defektid, kriimud ja kasutamis jäljed relval puuduvad.
Kahjuks ruttasin relva ostmisega ette, ning nüüd on selgunud, et mul ei ole aega ega ka palju võimalusi airsoftiga tegelemiseks ja ma olen sunnitud varustuse maha müüma.

Kvaliteedinäitajad:

Tootja - APS
Mudel - ASR118 Boar tactical 3-gun competition Full Metal Black
Kaal - 3180g
Pikkus - 815 - 900mm (reguleeritav)
Materjal - Metall, polümeer
Laskekiirus - ~125m/s
Sisetoru pikkus - 420mm
Gearbox - v2 Silver Edge
Relva tüüp - Elektriline
Laskereziimid - Üksik, auto, safe
Blowback - Elektriline
Hop up - Reguleeritav
Aku - Li-Po 2200 mAh 7.4V 20C

Relvaga tuleb kaasa 6 salve, üks neist Hi-Cap mahutavusega 300 kuuli, teised 5 Mid-Cap 150-100 mahutavusega. Aku Li-Po 2200mAh koos redox alpha v2 laadijaga, mis ei ole mõeldud ainult Li-Po akude laadimiseks, vaid on paljude erinevate tüüpide jaoks. AN/PEQ LA5 tüüpi illuminaator ehk laser ja taskulamp koos vajalike patareidega. EoTech type 551 holograafiline sihik koos klaasi kaitsmega(2tk) ja patareidega. Käepide (Angled ergonomic grip FMA). CQB Bungee relvarihm roheline. Flip up tüüpi backup sihikud, eemaldatavad ning asetatavad kas paremale või vasakule poole. Kiirlaadija mahutavusega 150. Kaks pakki kuule mahutavusega 4000. 3x 10cm ümberpaigutatavad 22mm railid. Vertikaalne käepide. Mitte seljaskantav relva kotike, lihtsalt relva varjamiseks.



Samasugust ning veel rohkemat infot relva kohta leiate siit - http://www.taiwangun.com/en/electric/asr118-3-gun-competition-ebb-full-metal-black-aps?from=listing&campaign-id=19

Terve komplekti hinnaks on 380€
Võimalik osta ka ainult relv koos HiCap salvega - 200€

Huvilistel palun kontakteeruda minuga läbi PMi. Vastan meeleldi kõikidele küsimustele ja räägin relvast veelgi lähemalt.
Teema soovin hoida puhtana seega paluks niisama postituste kogujatel oma targutamised omale hoida.
« Last Edit: June 17, 2017, 11:16:42 by Setback »

Offline Setback

  • Tavakasutaja
  • Posts: 12
    • View Profile

Offline Setback

  • Tavakasutaja
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: M: APS ASR118 vähe kasutatud väga korralik M4
« Reply #2 on: May 28, 2017, 17:04:59 »
Üles.

Offline Setback

  • Tavakasutaja
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: M: APS ASR118 vähe kasutatud väga korralik M4
« Reply #3 on: June 05, 2017, 13:52:18 »
Võimalik osta ka ainult relv koos HiCap salvega - 200€