Author Topic: Kas oleks hea algajale?  (Read 13039 times)

Offline Razta

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
  • Olen noor airsoft huviline.
    • View Profile
Kas oleks hea algajale?
« on: March 19, 2014, 16:25:29 »
Tere airsofterid.
Sooviksin teada, et kas siis Steyr SSG 69 P2 oleks hea algajale? Ma olen 12a vana ja varsti 13 ning tahaks alustada snaipri rolliga. Ja küsimus, et kas keegi teab mõnda tiimi Põlva- või Võrumaal?
Raztatm
Kas keegi teab mõnda tiimi Põlva- või Võrumaal? Või on keegi tiimi tegemisest huvitatud

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #1 on: March 19, 2014, 16:40:31 »
Pakun, et mõtled seda tegelast: http://www.actionsportgames.com/products-search-248.aspx?productid=15433@@SHOP1

Kui jah, siis jääd hätta. Põhiprobleemks on tuuningu võimaluste puudumine juppide mittesobivuse pärast. Laskeomadustelt ei küündi ilmselt tuunitud AEG-le eriti vastu.
Ehk siis tee teene ja jäta see kellegi teise esimeseks põrsaks kotis. Võta ligi kasutatud, kuid kontrollitud AEG või mõni kasutatud snaiperrelv siit foorumist. Liigub küll neid. Kokkuvõttes eelarveks peaks olema 300-500 eur. Alla selle ära snaiprimajanduse peale üldse mõtlegi.

Offline Razta

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
  • Olen noor airsoft huviline.
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #2 on: March 19, 2014, 17:50:18 »
Olgu, ja aitäh nõuande eest. Vaatan siis kuskilt mõne parema snaipri kui ültse snaipri. Võibolla võtan mõne siinidega automaadi.
Raztatm
Kas keegi teab mõnda tiimi Põlva- või Võrumaal? Või on keegi tiimi tegemisest huvitatud

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #3 on: March 20, 2014, 10:42:29 »
Ei ole mõtet hakata snaipriks, kui kogemusi pole. Tüdined kiirelt airsoftist ära, kui kellegile pihta ei saa, aga nemad sulle pihta saavad. Suvalise automaadiga ringi jooksmine on algaja jaoks toredam.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #4 on: March 20, 2014, 11:10:19 »
Ei ole mõtet hakata snaipriks, kui kogemusi pole. Tüdined kiirelt airsoftist ära, kui kellegile pihta ei saa, aga nemad sulle pihta saavad. Suvalise automaadiga ringi jooksmine on algaja jaoks toredam.

Toetan arvamust, snaiper pole kerge olla, mõnusam on automaadiga ringi joosta.
Snaipril peab olema hea kannatus ja hea soe niiskuskindel riietus, et paigal oodata. Huvitavad lahingud toimuvad ka majades, põnevust küllaga, aga majas on pika snaiperrelvaga raske liikuda.  Olen oma automaadi G36 väga rahul, majades saab mugavalt väiksemaks teha.
Razta - need siin on vaid teiste arvamused, kui ikka soovid snaipriks saada, on see Sinu otsus. Aga soovitan enne kuulata ka snaiprite arvamusi.

Offline Razta

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
  • Olen noor airsoft huviline.
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #5 on: March 20, 2014, 13:10:14 »
Tänan nõuannete eest, ma arvan et pooldan ikka automaati, g36 oleks vast hea valiks, sellele saab lisaga palju vajalikku jne. Aga teab keegi mingit m16 laadset relva, millele oleks re(i)lsid nt kaamera v lambi/laseri jaoks? Ja oleks hea kui jääb alla 200€ hinnaklassi.
Kas keegi teab mõnda tiimi Põlva- või Võrumaal? Või on keegi tiimi tegemisest huvitatud

Offline markko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #6 on: March 20, 2014, 15:46:28 »
Tänan nõuannete eest, ma arvan et pooldan ikka automaati, g36 oleks vast hea valiks, sellele saab lisaga palju vajalikku jne. Aga teab keegi mingit m16 laadset relva, millele oleks re(i)lsid nt kaamera v lambi/laseri jaoks? Ja oleks hea kui jääb alla 200€ hinnaklassi.

Kui rahakotisõbralikku toodet otsid vaata gunfire lehel natuke ringi ;) Kui on kannatust natuke oodata hoia kuuke raha kokku ja võta relvadest LONEX
http://gunfire.pl/search.php?filter_traits%5B6471%5D=&filter_price=&filter_text=&filter_bestseller=&filter_new=&filter_promotion=&filter_instock=&filter_producer=1208513650

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #7 on: March 20, 2014, 16:25:20 »
Relvad.ee kauplusest leiad CAA M4 tüüpi relvasid, tootjaks King Arms, relsid küljes ja hind 139.90.

Pilt:
http://www.upload.ee/image/3954436/20140320_155530.jpg

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #8 on: March 20, 2014, 19:53:40 »
Relvad.ee kauplusest leiad CAA M4 tüüpi relvasid, tootjaks King Arms, relsid küljes ja hind 139.90.

Pilt:
http://www.upload.ee/image/3954436/20140320_155530.jpg

Toetan relvad.ee kauplust. Kogu oma varustuse (relvad automaat ja püstol, raadiosaatjad omale ja pojale, vest, kiiver jne) sain sealt.
Ja kui on mingi probleem tehnikaga, teevad garantii korras korda või vahetavad välja. Igati kliendisõbralik kauplus. Kui tellid teisest riigist, kuidas siis garantiiremont toimib - ei tea.

Razta - soovitan Sul kauplusse kohale minna, saad proovida ja kuulata erinevate relvade kohta, siis ehk lihtsam kujundada oma soovi. 

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #9 on: March 20, 2014, 22:05:11 »
Kuna teema algataja, oled alles 12 aastane, siis eeldan (loomulikult võib ka vastupidi olla), et oled väiksemat kasvu, siis soovitaks sulle
alustamiseks väiksemat automaati, nt. eelpool mitu korda mainitud G36C varianti http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=2106 (c-tähendab karabiin), antud versioon on kõige lühem G36 versioonidest, mistõttu on sul sellega tõenäoliselt kõige mugavam. Lisaks kui sul pole AK (Kalašnikovi) tüüpi relvade vastu midagi, võid ka midagi sellist vaadata: http://gunfire.pl/product-eng-1152192184-CM045A-Replica.html Kui tahad ikkagi M4 tüüpi relva, mine vaata kasutaja Volmer poolt pakutud relv poes üle ja kui meeldib osta ära.
Lisaks kui eelarve pole väga suur, tasub ka siinse foorumi müügiteemasid silmas pidada. Kui osta poest mõni eelnevalt pakutud relvadest, soovitan juurde vaadata ka kvaliteetse aku, sest enamjaolt tuleb relvadega kaasas kehvema otsa aku, ning kehva akuga võib mäng väga lühikeseks jääda ning siis pole mängust üldse naudingut.
Minimaalne varustus, millega peaksid arvestama, et esimesel mängul hakkama saada on:
1. kaitseprillid,
2. relv
3. kvaliteetne aku (soovitavalt Lipo aku)
4. kvaliteetne akulaadija,
5. korralikud kuulid.   

Kõige parem, mine Relvad.ee poodi kohale, seal saad relvi näha ja  katsuda ja küll sulle seal ka akudest ja muust vajalikust räägitakse.
« Last Edit: March 20, 2014, 22:08:32 by silkL »

Offline Anton12

  • Tavakasutaja
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #10 on: March 21, 2014, 01:14:31 »
Ise jõudsin järeldusele ,et kõige paremini sobivad M4 ja G36k kuna sobivad hästi snaipriks samas kui
snaipri tegevus ei meeldi saad kasutada ka tava automaadina.
Muidugi ütlen ära ,et minimaa lsel eelarvel kaovad piirid ära kuna relva tuleb tuunida ja muidugi ka muud kulud mida esialgu ei oskaks arvatagi.
****

Offline Jeff

  • Tavakasutaja
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #11 on: March 25, 2014, 17:36:07 »
Ei ole mõtet hakata snaipriks, kui kogemusi pole. Tüdined kiirelt airsoftist ära, kui kellegile pihta ei saa, aga nemad sulle pihta saavad. Suvalise automaadiga ringi jooksmine on algaja jaoks toredam.
Ma arvan, et snaiper pole algajale üldse halb, sest mu vend kasutab snaiprit juba alustades ja on jäänud väga rahule.
Spray'n'pray

Offline andreas

  • Tavakasutaja
  • Posts: 171
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #12 on: March 25, 2014, 19:21:13 »
Ei ole mõtet hakata snaipriks, kui kogemusi pole. Tüdined kiirelt airsoftist ära, kui kellegile pihta ei saa, aga nemad sulle pihta saavad. Suvalise automaadiga ringi jooksmine on algaja jaoks toredam.
Ma arvan, et snaiper pole algajale üldse halb, sest mu vend kasutab snaiprit juba alustades ja on jäänud väga rahule.

Millest su arvamus tuleneb...vend väitis nii?
Kus su vend mängimas käib üldse, äkki proovib mõne suurema ürituse ka ära siis ning tõestab, et suudab edukalt snaipri-rolli täita?

Kui tahad softis reaalselt edasi ka areneda ja paremaks saada, siis alustades unusta snaiperrelvad, see on vana tõde, aga ikkagi ei taheta uskuda.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #13 on: March 25, 2014, 19:59:48 »
Ei saa välistada mitte midagi, aga elu on näidanud, et jah - algajale ei ole sobilik poltlukk relv.

Samas ei ole reeglit ilma erandita. Kui isikul on MIL taust olemas ning teotahe olemas, siis võib juba paari mänguga näha head arengut ning "arvestatav support liige" ongi olemas.

Kui räägime east 12-15 kus peamised snaipri hakatised on, siis sealt veel pole pädevat näinud tõepoolest.

Offline krist0fer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 129
    • View Profile
Re: Kas oleks hea algajale?
« Reply #14 on: April 03, 2014, 17:49:58 »
Ma ise alustasin ka airsoft snaipriga :D G22 lõpuks sai veel soetatud Svd vedru vinastav ja peale seda l96 mille ehitasin üles,aga jah nendega oli raske mängida nüüd olen lihtsamt teed pidi läinud Semi-auto snaiper saab rahulikult Kp ja tavalisele aeg vastu.