Author Topic: Mängud männikul  (Read 21624 times)

Offline argoe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #30 on: September 18, 2014, 12:26:55 »
Juba plaanis.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #31 on: September 18, 2014, 12:53:11 »
Kui selle viimase mõtte siia panin ja arvutist väljusin, siis mõtlesin ise ka järele - et läksin liiale. Ja tundsin ette, et kui arvutisse tagasi jõuan, siis on siin palju pahaseid arvamusi ja nii ka juhtus.
Tõesti vabandan kõigi ees!!!

Mõtlesin ise ka seda, et lihtsam on elada rahulikku tsiviili elu ja las kriisiolukorda lahendavad spetsialistid. Piisab meile tavapärasest airsoftist küll.
Paneme selle teema lukku ja vaatame parem kus teha uusi lahinguid, tänan!!!
« Last Edit: September 18, 2014, 15:56:57 by Margus »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #32 on: September 18, 2014, 15:42:01 »
Krisi arvamus on õige - selle kurjustava teema võiks ära kustutada. Et ei ärrituks ülejäänud airsofterid. Kustutasin selle osa ära.

Olen tänulik kui ülejäänud kustutavad ka ära need teemad, mis päris kurjalt mind ründasid, tänan.
« Last Edit: September 18, 2014, 16:19:50 by Margus »

Offline ghil

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #33 on: September 18, 2014, 16:36:40 »
Olen tänulik kui ülejäänud kustutavad ka ära need teemad, mis päris kurjalt mind ründasid, tänan.
Vabandust, Margus, aga internett ei tööta päris niimoodi.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #34 on: September 18, 2014, 16:46:01 »
Olen tänulik kui ülejäänud kustutavad ka ära need teemad, mis päris kurjalt mind ründasid, tänan.
Vabandust, Margus, aga internett ei tööta päris niimoodi.

Mis mõttes ei tööta nii?
Igaüks saab ju oma postitust muuta ja kustutada. Mina ju kustutasin. Kes ikka tahab oma kohta halvustavat infot avalikus foorumis näha, mõistad?
Või soovid mind niimoodi karistada, et püüdsin airsofteritele põnevamat (helikopteriga) lahingut pakkuda???

Offline ghil

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #35 on: September 18, 2014, 16:57:50 »
Mis mõttes ei tööta nii?
Igaüks saab ju oma postitust muuta ja kustutada. Mina ju kustutasin. Kes ikka tahab oma kohta halvustavat infot avalikus foorumis näha, mõistad?
Või soovid mind niimoodi karistada, et püüdsin airsofteritele põnevamat (helikopteriga) lahingut pakkuda???

Saab nii, et neelad tekkinud jama alla, kannatad ära ning "sry ma kruttisin mõtted üle" ning seejärel "postita" nupp ja kõik on ok.
Ei saa nii, et miski mittesobiva vastukaja tekkimise korral kohe tsenseerid enda teksti ära ning selle tulemusel ajavad kõik teised mingit segast seosetut jura.

Alati on kasulik korra enne "postita" litsumist korra hingata ning tekst mõttega üle lugeda.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #36 on: September 18, 2014, 17:18:09 »
Ma küll juba vabandasin, aga võin veel:

Vabandan, ma kruttisin mõtted üle

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 302
    • View Profile
Re: Mängud männikul
« Reply #37 on: June 05, 2015, 11:22:48 »
Peatselt avatakse Border Wars registreerumine. http://www.borderwar.cz/sites/

Mingem sinna. Tõsiselt.

Aga me käisime! Lendasime kopteriga dropzone'i ja siis asusime Old Bunker'it ründama. MEIE olimegi K-Komando!
147