Author Topic: Snaiper  (Read 4915 times)

Offline Tink

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Snaiper
« on: December 18, 2018, 22:16:59 »
Tervist

Olen algaja ja olen paar korda ainult mänginud, olen mänginud AEG ja lihtsalt Glockiga. Vaadates netist mis tundub äge jääb silma kindlasti snaiper relvad. Küsimus on mõeldes väikese Eesti peale. Kui suured on siinsed mängu platsid ning, kui palju snaipreid meil ringi liigub? Ei karda alguses kotti saada, harjutamine teeb meistriks.

Aitäh!

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Snaiper
« Reply #1 on: December 18, 2018, 22:51:02 »
Ei, ei ja veelkord ei. Algaja ja snaiper ei käi kokku. Miljon korda leierdatud teema. Otsi foorumis märksõnad algaja ja snaiper. Ühe teema viite annan: https://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5149.msg29518#msg29518

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: Snaiper
« Reply #2 on: December 19, 2018, 09:49:53 »
Kui teema algataja on automaadiga ja püstoliga mänginud ning tõesti on valmis läbi katsetamise-kannatuste (loe: "alguses kotti saades") snaiprina end arendama, siis miks mitte? Muidugi peaks aru saama, et poest ostetud snaiperrelv ei ole mitte kuidagi tõsiseltvõetav lahinguväljal ning tuleks sinna päris oluliselt füüri sisse laduda, et sellest konkurentsivõimeline relv välja ehitada. Või näiteks vaadata Novritschi valmistuunitud relva poole. Muidugi tõsi — sama teemat lahatud siin foorumis palju, palju kordi (nii algajale soovituste kui snaipri ehitamise kohta).

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Snaiper
« Reply #3 on: December 19, 2018, 10:07:52 »
Arvesta sellega, et kui isegi relv hästi laseb, siis tabama pead ikka hellamaid kohti. Kuhugi varustuse pihta lastes lihtsalt ei tunta.
Kõige parema kirjelduse on siiamaani Mike Von sellest andnud, kui 2 tükki 0.4g lasin torsosse ~30m pealt ja kolmanda otsa ette. Kirjeldus oli, et nagu tellisega oleks vastu pead saanud. Olenemata sellest, et tänu varustusele kahte esimest ära ei tunnetanud.

Kuigi mul DMR, siis kaugelt lastes ühe lasuga päris palju esimese tabamuse peale ei reageerita ja seda mitte ilmselt meelega, vaid lihtsalt ei saada aru. Seda eriti jahedate ilmadega, kus riietus paksem. Pead ikka mitu tükki korraga teele saatma, et aru saadaks. Natuke nukker on läbi sihiku vaadata, kuidas BB näed et põrkab, aga ei mingit reaktsiooni mängijas see ei tekita. DMR saad aga mitu lasku sekundis teha, poldikaga mitte. Kolmas on see, kuna laseb ikka kaugele ja enamasti raskem moon, siis kui teada, kust lask tuleb, peab päris kilpkonn olema, et ei jõuaks 0.4g+(liikumiskiirus väikem, samas energia suurem tänu massile) BB eest kõrvale ära astuda, kui näha on liikumist õhus. Lisame siia veel tuule faktori ka. Tuulise ilmaga on suht piin mängida.

Kui ma ei eksi, siis pakuti siin rendiks täiesti asjalikke snaipri komplekte. Äkki tasuks mõned mängud ära proovida ja siis otsustada, et kas on soov kulutada ilmselt pea neljakohaline summa snaipri peale.

Viimasel ajal olen üldse mänginud tavalise AEG-iga rohkem, kuna vabadust rohkem liikumiseks ja ei pea arvestama miiniumdistantsiga.
« Last Edit: December 19, 2018, 10:25:16 by ranel »

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Snaiper
« Reply #4 on: December 19, 2018, 13:41:31 »
Lisaks eelnevale, snaipriroll, eriti kui on soov mingilgi määral efektiivne olla, erineb automaadiga mängimisest. Juutuubis olevad videod on enamasti vaid lasu ja tabamuse salvestused, sellele eelnevat
oskuslikku hiilimist, roomamist ja vaikselt liikumist enamasti ei näidata, kuna see pole video peal vaatamiseks väga huvitav. Jah endal adrekas möllab, kuid kui oskused pole väga head, siis ebaõnnestub see suure tõenäosusega ning saad vaenlaselt enne tuld, kui ise lasta jõuad. Ning kui pidevalt saad ise pihta, kuid kedagi vastu lasta ei jõua, võib see tuju ära rikkuda ning mänguhuvi ära kaduda. Kui snaipri roll meeldib seetõttu, et lahe on lasta läbi optika, kes keelab, pane automaadile 3-4x suurendusega optika peale ja proovi sellega hiilimist ja varjatult laskude tegemist, kasuta raskemaid kuule (>0.28g) ja saad võib olla oma feelingu kätte ja siis vaata edasi, kui see ebaõnnestub või hiilimine ikkagi ei meeldi, on sul vähemalt automaat, millega saad vajadusel valanguid või kiireid üksiklaske teha ja tavapäraselt edasi mängida.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Snaiper
« Reply #5 on: December 19, 2018, 17:27:54 »
Ega softis snaipri lask poe pikem reeglina kui AEG oma :P

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Snaiper
« Reply #6 on: December 20, 2018, 14:39:55 »
Kindlasti osta snaiper, siis näed kuhu raha kaob

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Snaiper
« Reply #7 on: December 20, 2018, 16:41:25 »
Osta SW M24. pärast võid poole hinnaga mulle pakkuda.