Author Topic: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)  (Read 13663 times)

paappartel

  • Guest
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #15 on: November 15, 2019, 15:03:05 »
+1

Offline sus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #16 on: November 15, 2019, 15:28:06 »
+2 ja üks rendikomplekt

Offline Dark.Knight

  • Tavakasutaja
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #17 on: November 15, 2019, 20:58:48 »
+2

Offline EHRG

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #18 on: November 16, 2019, 19:58:27 »
Täname korraldajaid! Oli väga vinks-vonks päev ja palju toredaid inimesi!

Offline Ezio

  • Tavakasutaja
  • Posts: 95
    • View Profile
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #19 on: November 17, 2019, 10:58:01 »
Tagasiside:
Käisin esimest x Bombal ja oli täitsa mängitav ala. Korralduslik pool oleks saanud olla natuke parem, aga küll õpivad.Kohtunikke oleks võinud olla alapeal rohkem jalutamas kui 1.

Need paar surematut mängijat kes alal ei tunnistanud tabamusi, iga lask mis pihta saad loeb.
Mitte see saad pihta peidad nurgataha saad uuesti pihta peidad nurgataha ja tuled välja.Vaga ilusti oli näha ära läbi optika kuidas sa pihta saad ja säbeled. Fuck u paki asjad kokku ja tõmba jeebet softi maastikult.


Järgmise korrani

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #20 on: November 17, 2019, 21:09:16 »
Kokkuvõte mängust BOMBA 4.
Kokku kogunes meid oodatust rohkem ehk 105 inimest.Olin arvestanud u 80-ga ehk nii palju rahvast oli oma tulekust teada andnud.
Alustasime pommimänguga kus siis ühel osapoolel tuli kaitsta pommi kus tiksus mängu aeg ja teistel oli ül pomm aktiveerida.Kollased lindid suutsid pommi tunni vältel ilusti kaitsta kuigi pealetung oli meeletu.
Vahetasime pooled ja Punaste kord hoida.Uskuge või mitte aga nad suutsid seda täpselt 59 minutit ja siis said kollased pommi aktiveeritud.Suurte jõududega asuti kaitsma pommi ja see õnnestus mängu lõpuni.
Väike paus ja läks edasi mäng 4 lipuga.Kummagil tiimil 2 baasi ja 2 lippu.Palusin panna lipud nähtavale kohale mitte ära peita ja nii ka tehti.Üks lipp pandi suisa katusele lehvima :)
Minu teada suutsid mõlemad tiimid tunni vältel oma lippe kaitsta samas ka vaenlasele ligi minna.
Mäng algas plaanitust hiljem ja kella 15.30 ajal hakkas silmnähtavalt hämaraks minema.16.15 otsustasime päeva lukku panna ohutuse huvides.
Nüüd on selge et 100+ inimest on sinna alale liiga palju :)
Tegime ala suuremaks suisa nii suureks nagu ta pole kunagi olnud.Piirid olid ümberkaudsed suuremad teed.Kogu ala kasutati maksimaalselt ära lahingud käisid igal pool ja kasutada sai erinevaid relvi.
Liikusin alal nii palju ringi kui võimalik ja jälgisin olukorda.Oli muresid ja oli ka rõõme.Oli kõike mida ühel suurel airsofti mängul ilmselt kohata võib.Ei hakka neid siin eraldi välja tooma.Kes on vähegi mängimas käinud teab neid isegi.
REEGLID! Inimesed on selleks et neid mängu meeles pidada.Meie muudame oma reegleid vastavalt millisel alal me mängime parasjagu.Üldised reeglid on kõik kirjas Airsofti foorumis milledele on juurdepääs kõigil.Sa ei pea sinna ennast registreerima kui ei soovi -lugeda saab ka neid niisama.Samuti peab kuulama mida räägitakse briifingul.Kui sa isegi 30 sekundit ei kuula jääb sul väga oluline osa juba kuulmata ja sellest võivad tekkida arusaamatused!
Üldiselt oli tore päev.Airsofti lahingupäev on ka nagu kokkusaamise koht kus räägitakse palju ning kohtutakse tuttavatega keda pole ammu näinud või kohtutaksegi ainult mängul.Hea meel on et enamus rahvast on sõbralikud,abivalmid,teatavad kui kuskil näevad midagi ja käituvad nii nagu kultuurne inimene käituma peab.Ehk siis enamus saab aru et kõiki asju saab arutada rahulikult ja mõistvalt.Ning kõik probleemid on lahendatavad rahulikult.Kahjuks eksib ka mõni kisakõri ära :D aga ka see ilmselt kuulub mõne suurema mängu juurde.

Meie täname kõiki osalejaid.Tean et korraldusliku osa pealt jäi väheke puudu ja võtame kõik apsud omale teadmiseks järgmise mängu korraldamisel.
Loodame et jäite siiski rahule ja mäng oli ootustele vastav!

Järgmine mäng juba Detsembris.Jälgige Airsoftpro24 FB lehte ja Airsofti Foorumit!

Mõned pildid ka!
Kui kellegil on veel pilte või susa videosid siis võib neid testega jagada.Aitäh!
Ise ma mängida jällegi ei saanud ja seetõttu mul pole ka vägevat videot teile üles vaatamiseks panna.

https://drive.google.com/drive/folders/1kIeXllS2yeDrYb7ih13s8PSZB7e_lJ4K

paappartel

  • Guest
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #21 on: November 17, 2019, 21:54:18 »
Väike video mängust

https://www.youtube.com/watch?v=19_WYni585w

Kaotasin alale noa ära, väike must lahtikäiva teraga ehk keegi leidis :)))

Tõesti 100+ inimest sellele alale natuke palju, aga samas oli huvitav. Manöövrite tegemine oli tõeline peavalu, pea igast ruumist vaatas oma 5 inimest vastu :D

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #22 on: November 18, 2019, 08:38:13 »
Tere.

Minu vastus Just Beivole...

Ei hakanud algul siia alla kirjutama, aga SULLE mõningad tähelepanekud minu poolt...
http://airsoftfoorum.ee/index.php?topic=5897.0

Parimat

Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: 2019-11-16 BOMBA 4 (Airsoftpro24)
« Reply #23 on: November 19, 2019, 14:05:43 »
Konkreetsel mängul oli lihtsalt korraldajaid rahvamassi kohta liiga vähe. Lisaks ala üle müüdud. Seda on varemgi Airsoftpro24 mängudel olnud, kus olen osalenud.

Briifingul suured vahelesegamine/vaidlemine korraldajatega hakkas ju sellest, et oma tuli ei tapa osalejad nõus polnud. Briifing ise oli väga selline üldsõnaline stiilis, et saime siin kokku, oleme toredad ja mängime ilusti. Peale selle briifingu algus hilines. Lisaks, räägiti tõepoolest vaikselt ning puudus tõepoolest konkreetsus. Natuke mainiti ka väljalaskekiirusi ja crono oli üles pandud, et iga endas kahtleja saaks katsetada. Öeldi ka, et mängus 1.55J jne relvad lubatud, et päris juuksekarva lõhki ei aeta, aga nende kasutajad peaksid hoolikamad olema. Teine suurem vahele segamine algas sellest, et kui korraldajal gruppide organiseerimine ei tahtnud väga õnnestuda, siis mõned kõvema häälega tulid appi ja aitasid selles.

Ohutuse osas hakkas vähemalt mõlemal poolel silma, kui katusel ettearvamatult vastavastele peale sattunult väga lähedale ei lasknud ühtegi bb-d välja, vaid lask lask lask ja mindi rahulikult spawni tagasi. Kui kedagi lähedalt üle valati valanguga, ju siis seal mingi sügavam põhjus oli või lihtsalt õnnetu juhus. Endalgi siseruumis nina välja pistes sain näkku korraliku koguse plasti, millest üks leidis ka katmata koha üles ning otsa eest verine ja tänase päevani suurim muhk otsa ees, mis airsoftist saanud olen.

Igasuguste surematute osas. Väljas vahemaad pikad ja korralikult kinni pakitud. Pole siis ime, et aru pole saada, kui pihta saadi. 
See on samas probleem, mida ma mäletan niikaua kuni ma ise olen airsofti mänginud. Pikkadel vahemaadel on nagunii nii palju aega reageerida, et nurga taha tagasi tõmmata, kui näed, et su suunas plasti lendab. Täpselt sama probleem on ka siseruumides kinni pakitud mängijatel, et liikumise pealt aru ei saa. Juhtub seda algajatel kui ka kogenud mängijatel.

Autode parkla oli päris huvitav. Nii lähedal ei tasuks autode parkimist organiseerida. Kuna mängisin tihtilugu parkla poolsel küljel, siis oli päris palju näha, kuidas autode suunas ikka plasti lendas.

Ala kohta ohutu öelda ei saanud küll, sest prügi all ikka leidus igasugu huvitavaid pisikesi augukesi. Lisaks kõik kohad klaasikilde täis. Tuleb ikka väga ettevaatlik olla. Üks teine Tartu mängukorraldaja teises teemas mainis, et korraldaja peaks igakülgselt ohutuse tagama, kuid tema enda mängulgi Raadil olen ühe väikse poisi päris sügava kaevu servalt rippumisest üles tõmmanud. Ei oleks ta õigel ajal servast kinni haaanud, oleks augu põhja kukkunud. Ometi sel alal kümneid ja kümneid kordi mängitud ja kaev tuli kõigile üllatusena. Ka oli Tallinnas ju millalgi mingi suurem õnnetus. Nii et juhtub ka parimates peredes. Igaüks peab maksimaalselt tegema, mida enda võimsuses, et ohutus tagada. Korraldaja saab vaid suunata. Antud mängul siiski midagi ju ei juhtunud minu teada.

Üldiselt madistada sai ja oli tegelikult siiski huvitav. Ilm oli ilus ja tegelikult 99% mängijatest on siiski toredad inimesed, kellega probleeme tavaliselt ei ole. Ei olnud ükski pool väga domineeriv. Punaste kahjuks lõpus hakkas mängima see, et mida aeg edasi, seda rohkem mindi niisama parkimisplatsile puhkama vms ja tekkis arvuline vähemus, mida rohelised ka ära kasutasid.

« Last Edit: November 19, 2019, 14:13:57 by ranel »