Author Topic: 28 sept BLRT-s  (Read 1715 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
28 sept BLRT-s
« on: October 01, 2014, 11:33:21 »
Poolte jagamisel läks kumbagi poolele väike tiim kes hakkasid omale sõdalasi valima.
Suure üllatuse ja au osaliseks sain kui mind valiti esimesena. Tegelikult oli seal palju osavamaid sõdalasi keda valida. See tekitas minus sellise ebakindla oleku, et hinnati kõrgemalt kui tegelikult olen. Ja kartsin end halvemana näidata.
            Aga kohe esimestes lahingutes hiilisid vastased ise minu püssitoru ette ja kõik laabus väga hästi.

Olid väga põnevad lahingud.
Kasutada võis ka automaati, aga ühes salves kuni 70 kuuli.

Korraldaja Dima lasi väga oskuslikult elluärganuid surmatsoonist lahingusse vajalikul ajal ja suunas.

Vahepeal filmis meie lahingut üks filmigrupp.
Ka selle laulu lõpuosa on seal suurimas hallis filmitud:


SMASH - Rapture


Võimsad lahingud jätkusid raamatukogus, sööklas ja kahe hoonega alal, toimus ka kastide otsimise ja transportimise lahingud. Seekord oli võimalus eriti aktiivselt osaleda kiires pealetungis kuna surnualas ei pidanud kaua kannatama.

Ja nii ma läksin jälle ja jälle, sain mõne minuti rünnata ja jälle langesin. Aga kui Sa vaid teaks, millise adre laksuga ma surmatsooni tõttasin…
 
Ma täitsa mõistan kui seda lugedes kogemustega sõdalased marru lähevad ja mind ei mõista.
Aga sellepärast ma seal lahingus käingi, et saada võimsaid ja kiireid elamusi. Millegipärast ma vahest vajan seda.


Oli väga võimas ja elamusterohke lahingpäev hea seltskonnaga.


« Last Edit: October 01, 2014, 11:36:18 by Margus »