Author Topic: 30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu  (Read 2716 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu
« on: January 02, 2017, 18:50:15 »
HEAD UUT MÄNGUDEROHKET AASTAT!!!!

Loodetavasti saame koos ka sel aastal airsofti nautida täiega.

Kahju, et keegi pole kommenteerinud aastalõpu suurpidu Militaarseikluses.
Oli ju väga lahe üritus.
Nojah, airsofterid pole ju jutustajad, pigem vist tegutsejad. Raske on airsofteritelt kommentaare välja meelitada, tean tean.
Olin ka ise vaikne ja tagasihoidlik kuni neljakümnendate eluaastate alguseni. Ega ma nüüd ka palju jutusta, seltskonnas väga vaikne kahjuks. Aga mulle hakkas meeldima oma mõtete väljendamine kirjapildis. Eks igaüks omamoodi.

Militaarseikluse aastalõpu pidu oli minu jaoks võimas üritus. Vaid 5 euro eest sai lõpmatuseni juua, süüa nii soolast kui magusat, isegi kaks suurt torti. Lisaks sai selle raha eest piiramatult Militaarseikluse relvade (k.a. automaadid) ja kuulidega mängida, järjekordi polnud. Pikk ilutulestik, kinosaalis kino, seltskond, kõik ju super.

Uuenenud/suurenenud siselahingalal võis algul ära eksida. Alles mitme mänguga hakkasin mõistma ruumide paigutust. Väga suur ja mõnus lahingala. Terve õhtu  mitmeid tunde põhiliselt mängimas olingi.

Palju palju tänu Marekile ja mees/naiskonnale suurepärase õhtu eest!!!

Eraldi teema, mida soovin siin arutada on mängumaksu teema. Sellel õhtul kuulsin, et vene mängude korraldajad olid alles kohtunud seal keskuses ja kokkuleppinud mängumaksu osas: enam ei tehta alla 5 eurosid mänge.

Ma unustasin küsida, et kas see on soovitus või kohustus?
Ja et kas see puudutab ka väiksemate mängude korraldajaid nagu mina, ütleme kuni 50 mängijaga mängude kohta või ainult suuremaid mänge?
Hea oleks kindlasti airsofteritel siit lugeda kokkuleppe sõlminud korraldajate seisukohti ja põhjuseid hinna tõusu kohta.

Kui see puudutab ka minusuguseid väiksemaid korraldajaid, siis see mulle muidugi meeldib, aga eks siis seab see ka suuremad nõuded mängu kvaliteedile. Seda ei tea mina, kas ma suudan paremaid korraldada. Mängijana ei oska veel õelda kas läheksin igale 5 eurosele mängule, eks näis…

Hea oleks teada siin ka mängijate arvamust mängumaksu tõusust. Seda on küll vähesel määral varem arutatud, aga vähe…

Laheda airsofti nimel Teie Margus…

Offline Metsavend

  • Tavakasutaja
  • Posts: 253
  • Krytac Trident SPR MK2
    • View Profile
Re: 30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu
« Reply #1 on: January 02, 2017, 21:45:51 »
Kokku võib leppida mida iganes aga ei saa keelata teha tasuta või 1-2 euroseid mänge.

See 5 eurot mind ei murra, aga paneb rohkem valima millest osa võtta. 5 ja rohkema euro eest tahaks tõesti kvaliteetsemaid mänge ja et oleks ka piisavalt osavõtjaid.

Igatahes, edu uueks airsofti aastaks! :)

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: 30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu
« Reply #2 on: January 03, 2017, 00:01:14 »
Täiesti nõus Metsavennaga.
1 2, ei murra. Saabki korraldaja väikse motivaatori.
Aga 5- eest juba tahaks enamat, kui ,, 1 team seal mäes ja teine team seal mäes,, Rush B,,
Vähemalt niikaua kuni eesti ei euroopalik heaolu ühiskond. Mitte, et mind see 5- paar korda kuus tapaks. Aga meil on
piisav juurdekasv noorte näol, keda ei tahaks tüüpilise seitsmenahavõtjate pärast kaotada.

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: 30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu
« Reply #3 on: January 03, 2017, 13:23:31 »
Üritus oli väga viis. Hea seltskond ja lahe mänguala. Uut ala tuleks Marekil veel lihvida aga küllap ta isegi juba teab. Mis seal salata, tuleb ka endal veidi Tartus latti tõsta... :)


Nüüd veidi ka seoses mängumaksuga. Meie Eesti airsofterid on harjunud saama palju mitte millegi eest ja siinkohal olen absoluutselt nõus mängumaksuga(tasu suurus ei ole hetkel oluline). Esiteks on sel juhul mängukorraldajal rahalist motivatsiooni paremaid ja huvitavamaid mänge korraldada ning ei pea koguaeg oma finantseeringu ja kõrge teotahte najal asju ajama. Teiseks, ehk motiveerib see ka uusi mängukorraldajaid esile kerkima. Olgem ausad, enamus mängude korraldajaid on aastast-aastasse samad näod. Mis puutub sellesse, et hirmutatakse ära noored mängijad, siis seda ma kindlasti ei usu, kui on raha relv ja varustus muretseda ning soov veidi toekamale mängule tulla(ei mõtle seda kui paar noort saavad kuskil metsas kokku ja mängivad niisama), siis leiab selle raha. Kinopilet on kallim kui see 5 eurot. Loomulikult ei keela keegi teha tasuta mängu aga sel juhul ei saa mängija eeldada ka midagi sellelt mängult. Samuti motiveerib mängutasu mängukorraldajat veidi rohkem pingutama. Tavaliselt vinguvad need, kes ise mänge ei korralda... korraldage kümmekond mängu, kus pole paar-kolm aga veidi rohkem inimesi ja seejärel sooviks teie kommentaare lugeda.


Parimate soovidega

Harald
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu
« Reply #4 on: January 08, 2017, 13:50:54 »
Kuna keegi pole mulle selgitanud, et kas peaksin mängumaksu kohe tõstma 5 eurole või mitte, siis ma ei julge järsku mängumaksu tõsta.
Viimased kaks mängu olid mul 2 eurot, nüüd tõstan vaikselt ühe euro.

Eks siis ole näha kas mõni tuleb mängule...