Author Topic: Kaukasus airsoft - Soome  (Read 7008 times)

Offline V0hveli

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
  • keeleõppija
    • View Profile
    • Kaukasus Airsoft
Kaukasus airsoft - Soome
« on: May 09, 2015, 20:28:50 »
Tere!

Kaukasus on aastal 2007 Soomes rajatud Airsoft grupp. Grupp koosneb 12 sôbrast, keda ühendas aastal 2007 huvi Venemaa seadmed koguma. Praegu venemaalased seadmed on sekundaarne asi ja koos airsofti mängimine kõige tähtsam asi.

Oleme mõelnud et oleks tore tulla Eestisse airsofti ka proovima. Mul on mulje, et Eestis CQB mänguarenad on väga palju suuremad kui Soomes ja sellepärast oleks tore ka tulla nägema, milline Eesti Airsoft scene on.

www.kaukasus.tk
Öelge palun kui kirjutan valesti. Proovin keelt õppida.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Kaukasus airsoft - Soome
« Reply #1 on: May 10, 2015, 10:07:36 »
Tere,

Eestis on õnneks veel mõned asukohad säilinud, kus on endiseid sõjaväe baase või muidu vanu maju. Üks parimaid kohti - Piirsalu raketibaas lammutati ca pool aastat tagasi ära. Üks meenutus eelmise aasta SummerCampist, mis Piirsalus peeti. Enam neid hooneid ei ole.

SummerCamp 2014 Piirsalu
« Last Edit: May 10, 2015, 12:16:15 by Bjorn »

Offline V0hveli

  • Tavakasutaja
  • Posts: 3
  • keeleõppija
    • View Profile
    • Kaukasus Airsoft
Re: Kaukasus airsoft - Soome
« Reply #2 on: May 10, 2015, 14:55:50 »
Kas Paldiskis midagi enam on? Kas kunagi on airsofti mängitu seal?
 2002 Elasin Tallinnas ja siis paar korda käisime vaattamas seal vanad nõugude bunkrid, sõbra ütles et 30meetri maa alla võib neid olla. 

Olen ka saanud aru et Männikus on hea CQB plats?

Aa jah! Väga kena oli se Piirsalu plats! Arvan et paar sõbrad on seal paintballi käinud mängimas!

-Juho
Öelge palun kui kirjutan valesti. Proovin keelt õppida.

Offline Ott

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kaukasus airsoft - Soome
« Reply #3 on: June 05, 2015, 09:22:46 »
Kas Paldiskis midagi enam on? Kas kunagi on airsofti mängitu seal?
 2002 Elasin Tallinnas ja siis paar korda käisime vaattamas seal vanad nõugude bunkrid, sõbra ütles et 30meetri maa alla võib neid olla. 

Olen ka saanud aru et Männikus on hea CQB plats?

Aa jah! Väga kena oli se Piirsalu plats! Arvan et paar sõbrad on seal paintballi käinud mängimas!

-Juho
Kuna ma Paldiskis ka elan, siis tean öelda, et siin on mõned üksikud lagunenud piirivalve gordoni hooned ning üks vana allveelaevade juhtimistorn (nagu lennujuhtimistorn aga nõukogudelikult tummisema välimusega). Viimase sisse ma roninud pole kuid võib eeldada, et see kuskile pankranniku sisse omadega välja jõuab.
Parimat
Ott.

-Hunt1-
Lahinguhundid
Team Leader