Author Topic: Snaipri roll  (Read 4750 times)

Offline Blackmaze

  • Tavakasutaja
  • Posts: 39
    • View Profile
Snaipri roll
« on: April 22, 2014, 21:34:50 »
Tervist.

Olen juba pikemat aega huvitunud snaipri rollist airsoftis. Olen asja uurinud ning on mingi aim, et milline see snaipri roll on ning kuidas tegutsema peaks. Kogemusi küll pole, aga know-how enam-vähem on, nii palju kui see siin loeb. Siinkohal ütlen, et olen airsofti mänginud 2-3 aastat nüüd, niiet tean milline see mäng välja näeb jne. Huvi snaipimise vastu oli juba alguses, aga ka pärast seda aega pole isu vähemalt seda proovida ära kadunud.

Nagu ütlesin olen seda natuke juba uurinud ning olen näinud, et kõige rohkem on soovitatud VSR-10 ja L96/Mk96 tüüpi relvi(peamiselt varuosade ning upgrade-osade rohkuse pärast, saan aru). Siiski oleks huvitav teada, mis teie arvamus on relvade seisukohast ning ka üleüldist arvamust.
Ise olen vaadanud neid relvi kõige rohkem on Snow Wolfi M24(arusaamist mööda peaks M24 enam-vähem olema VSR-10 sarnane) ning Welli Warrior I L96. Tean, et need pole high-end relvad, aga algajale snaiprile peaks need sobima? Samas on mul nende relvadega kogemus praktiliselt 0(Mingi L96-ga vist olen varem lasknud) niiet kuulan teie arvamusi neist huviga ning kui on teisi soovitusi siis pakkuge aga.
M24: http://gunfire.pl/product-eng-1152194766-SW-04-sniper-rifle-replica-with-scope-and-bipod-olive.html
L96: http://gunfire.pl/product-eng-1152189698-Warrior-I-sniper-rifle-replica-with-scope-and-bipod-black.html?rec=101801101

Side-armiks olen ise arvanud vb KJW GBB M9 Berettat: http://gunfire.pl/product-eng-1152190644-Gazowa-replika-Berety-M9-Full-Metal.html
Jällegi kui on teisi soovitusi või arvamusi, siis kütke aga.

Oleks ennist ka huvi proovida snaipri rolli laenatud relvaga, kasvõi selleks, et näha kuda niimoodi mängida on ja kas see roll ka minule ikka sobib. Kui keegi nõus on, siis võiks kokku leppida ning mõnel mängul proovimiseks laenata.

Jään teie kommentaare ja arvamusi ootama.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Snaipri roll
« Reply #1 on: April 23, 2014, 08:26:38 »
Alustame varurelvast. Kui tahad aastaringselt snaiprirolli mängida, siis lollikindlam valik oleks AEP, sest mida sa talvel teed, kui GBB ei tööta?

Baasrelv ei pea olema "high end", küll aga ta peab olema 100% Compatible, sest mida sa teed relvaga, kuhu saad laduda 300-400 eur eest häid juppe ning siis avastada, et näiteks hopi kamber ei ole ühilduv ning kui see on juhuslikult hiinlaste poolt peeti keeratud, ei ole sul seda millegi heaga asendada ning kogu projekt muutub kiiresti vanarauaks.

VSR seeriast saab kindlasti normaalselt ära tuunida Tokyo Marui, Jing Gong ning Well seeria relvi.
L96 kohapealt nii teadlik ei ole.

Offline Blackmaze

  • Tavakasutaja
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Snaipri roll
« Reply #2 on: April 25, 2014, 21:00:39 »
Tänud kommentaari eest.

Mõte oli küll jah, et enam-vähem aastaringselt. Aga on siis mingeid soovitusi, millise AEP peaks võtma? Või pole erilist vahet? Neid vist eriti ringi ka ei liigu?

Baasrelva poolest olen vaadanud, et TM-i VSR-id on kõrgemast hinnaklassist kui teised, eeldan, et need on kvaliteetsemad kui JG ja WELLi omad? Ning kumb viimasest kahest oleks parem/mõtekam võtta või pole nendel erilist vahet? Olen ka tähele pannud, et Wellil mitu versiooni VSR-ist tehtud, neil mingi erinevus ka on?

Küsin kohe ära kah.. On mingeid teisi poode soovitada peale Eesti poodide ja Gunfire'i? Või oleks mõtekam otsida ja osta kasutatud?

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Snaipri roll
« Reply #3 on: April 25, 2014, 21:04:05 »
TM VSR on paremate mõõtude ja kvaliteedikontrolliga. AEP pole vahet-  sisu on sama. MP7 on juba järgmise sisuga aga on AEP ja AEG vahepealne variant. Ei kala ei liha.

Well vs JG pole suurt vahet senikaua kuni full tuneupi teed sisule. Küll aga on vahet mis torupikkust vaatad. Tuuningtorusid ei pruugi olla kõikidele pikkustele saada 1:1-le.

Toorik osta soovitavalt kasutatud peast ja Eestist. Kindlasti alla 100 euriku. Tuuningjuppe võid siit kokku vaadata: http://www.airsoftsniperparts.com/apps/webstore/

Kui ise tellida ei taha, siis Illimar Relvad.ee-st pakub abi.

Offline Blackmaze

  • Tavakasutaja
  • Posts: 39
    • View Profile
Re: Snaipri roll
« Reply #4 on: May 06, 2014, 20:37:04 »
On äkki mingit aimu, kust saaks JG VSR'i/BAR'i osta Eestis või siin lähedal? Praegu on mul valik selle ning Welli VSR-10/MB03 vahel. Kaldub küll JG poole, aga tundub, et ümbruskonnas pole eriti neid ringluses.

Offline volmer

  • Tavakasutaja
  • Posts: 71
    • View Profile
Re: Snaipri roll
« Reply #5 on: May 07, 2014, 00:46:07 »
Tavaliselt liiguvad VSR'id ligi 100eurise hinnaga uuest peast, parim hinnaga kasutatud peast olen näinud liikumas 25 eest. Tuunimine ise sinna otsa on juba hoopis teine hind ning kui meel on kindel ja snaipri-elu kutsub, saaksid täitsa mõistliku hinnaga foorumist kasutatud ja tuunitud püssi: http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=78.0