Author Topic: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)  (Read 5106 times)

Offline Habe

  • Tavakasutaja
  • Posts: 82
  • SI VIS PACSEM PARA BELLUM
    • View Profile
2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« on: September 18, 2020, 09:57:38 »
Border Wars Haapsalu

HPD v. VPK

3.oktoober 2020

 TERE!!!

Seekord siis teeme päevase mängu. Mäng on siis ilma pausidetta ja kel vaja teeb ise omal valikul pausi.
REGISTREERIMINE KOHUSTUSLIK vastavalt registreerimisele lisame mängu kohti juurde.
REGISTREERI SIIN: https://naissaareairsoft.ee/events.php?act=page2&event=cur1&evtnr=7db6b1e61ca99899eb5d9b32f5f962a2

Ala omanikuga on see mäng kooskõlastatud.

AINULT BIOKUULIDEGA SAAB MÄNGIDA Korraldajal on pakkuda kohapeal 0,25G; 0,28G; 0,32g biokuule. Mängualale sisenedes  kontrollitakse milliseid kuule kasutate.
Omaniku soov on, et peale meid ei jääks alale prügi. Alale paigutame mitmeid prügikotte ja ka mõlema osapoole surnualast leiate prügikoti.

PALUN LOE KINDLASTI ALLJÄRGNEVAT

 LEGEND

Haapsalu politsei on saanud vihje ,et poolsaarele on maabunud Vormsi piraadid.
 Siiani on ebaselge milleks piraadid maabusid, ja seda asub selgitama politsei.

 OSAPOOLED

Haapsalu Polis- Riietus soovitatavalt militaar laik.
Side kanalid 3,4

Vormsi Pirats.- Kollane lint mõlemal käel. Riietus vaba( lint tuleb korraldajalt)
Side kanalid 6,7

Korraldaja side kanal on 1.

Kummalegi osapoolele on eraldi briifing, seal siis selgitatakse juba täpsemalt ülessanded.


SURNUD EI RÄÄGI

PIMETULI RANGELT KEELATUD enne vaatad ja siis alles lased.

PAUKU SAAB TEHA
Lubatud ainult tehase valmistatud granaadid ( co2 granaate võib kasutada piiranguteta ), suits lubatud kui on tagatud tuleohutus

HOONETES AINULT ÜKSIKLASUD

KAITSEPRILLID KOHUSTUSLIKUD

REEGLEID TÄPSUSTAME VEEL KOHAPEAL.

MEEDIK

Seekord siis mängus on ka meditsiin. Kui saate tabamuse siis jääte samasse kohta ja kutsute oma kaaslast. Kui juhtub, et te olete liiga suure tule all ja teile ei saa meditsiinilist abi osutada siis meedik või mõni tiimikaaslane saab teid lohistada/rullida varjatud kohta, peale seda saab teile anda med.abi. RAVIMINE Kannatanule pannakse käele/jalale side ja peale seda peab ravija olema kannatanuga kontaktis 60 sek. seejärel pääseb haavatu uuesti lahingusse. RAVIMISE AJAL EI SAA MEEDIK EGA KANNATANU TULISTADA. Kui aga ravija ei jõua haavatuni 5min. jooksul siis haavatu sureb. Kui teid on korra ravitud siis teise tabamusega olete surnud ja peate käima respawnis. IGAL MÄNGIJAL PEAB OLEMA OMAL VALGE SIDE


  RELVAD

Püstolid/automaadid -1,2J piiranguteta
Automaadid 1,2-1,5J backup soovituslik, min. distants 10m, kui pole backup relva siis ainult üksiklask kui lähemal kui 10m.
Kuulipildujad ja poolautomaat snaiprid(ainult üksiklask) 1,5-2,5J backup kohustuslik, min. distants 20m (hicap salv ei ole kuulipilduja, trummelsalvega automaadid arvestame kuulipildujate kategoorjasse)
Poltlukk snaiprid -4J backup kohustuslik, min.distants 30m.
Enne mängu algust kõik relvad kronotakse teie enda kuuliga. Nõuetele mittevastavaid relvi mängule ei lubata. Peale kronomist paigaldatakse teie relvale kleebis kronomis tulemustega. Kleebist ei või relvalt eemaldada enne mängupäeva lõppu. Kaebuse korral on korraldajal õigus teie relva uuesti kronoda aga siis juba korraldaja enda kuulidega. Kui tuvastatakse erinevad tulemused või pettus on korraldajal õigus eemaldada mängija mängust.

Kui kellegil puudub backup relv siis sellega ei lõppe lõbu. Teil on võimalik se korraldajalt renttida. Rent on 10eur. Sisaldab co2 relva kiirlaadijat ja 150 kuuli.(vajadusel prillid, mask ja vest)
Lisaks saate ka automaate meilt rentida. Hinnaks on 15eur. Sisaldab relva, 1000 kuuli, prille ja maski.
Rendi soovist antke kindlasti eelnevalt teada siis saame teile relva bronnida ja siis on kindel et te saate osaleda mängus.
Saadaval on 6 püstolit ja 6 automaati.

  AJAKAVA

Koguneme kell 09:00-10.30;
Registreerimine toimub alale sisenedes jooksvalt, palume saabuda mõistliku ajavaruga,et ei tekiks alale sisenemisel ummikut.
Osapoole Briifing kell 11:00
Mängu algus kell 11:30-12:00
Mängu orjenteeruv lõpp kell 18:00

Kuna päev on pikk ja kauplused kaugemal siis pakkume välja väikese lisatasu eest 3.-eur portsu seljankat (sis. hapukoor ja leib) saate tasuda kohapeal sulas või kaardiga.

Osavõtutasu on kuni 23.09.2020 10.-eur ülekandega,
alates 24.09.2020 kuni 30.09.2020 on osalustasu 15.- eur ülekandega,
 alates 01.10.2020  on osalustasu 20.-eur ülekandega või
 kohapeal saab maksta sularahas kui ka kaardiga.

Ülekande selgitusse pange HA0310, kui tasute kellegi teise eest siis lisage selgitusse kelle eest te maksate. Kui maksate mitme inimese eest, siis peate lisama selgitusse kõikide ees ja perekonna nimed Näiteks: HA0310 Joosep Somov, Andrus Somov,jne.
Tasuda saate:
Naissaare Airsoft Camp MTÜ
 EE387700771004812523


Mäng ei lükku edasi vihma/päikse pärast.



Küsimustele vastan jooksvalt SMS 53746082 Habe

© 2020 Naissaare Airsoft Camp MTÜ


Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram
Re: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« Reply #1 on: September 18, 2020, 10:22:47 »
NAC ülevaade alast - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1185021511870809&id=249106515462318

Mängust valmib ka viisakas video.
Seekord filmime terve päeva  - video, milleks sai platsil võetud umbes 1-2h mänguajast - https://www.youtube.com/watch?v=OTLTRUvmFDs

KUI KELLELGI ON KLIPPE SISERUUMIDES LIIKUMISEST/ACTIONIST SIIS ON KÕIK TÄNULIKUD KUI SEDA JAGAD! :)
« Last Edit: October 03, 2020, 18:34:59 by Raiko »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« Reply #2 on: September 22, 2020, 15:54:20 »
+1, makstud, regatud, polis osap.

Offline SanderSO

  • Tavakasutaja
  • Posts: 60
  • See you on the field!
    • View Profile
Re: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« Reply #3 on: September 26, 2020, 14:34:17 »
Rakverest liigub auto 2 VABA KOHTA, viieka eest saab edasi tagasi (peale ja maha saab Rakverest, vajadusel ka Tallinnast ning mujalt mis tee peale jääb)

Offline Mr_Bushido

  • Tavakasutaja
  • Posts: 44
    • View Profile
    • AIRSOFTER.EE
Re: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« Reply #4 on: September 27, 2020, 15:41:05 »
+1 polis osapool

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« Reply #5 on: October 02, 2020, 14:18:33 »
+1, kusiganes GAD ennast regas :D

Offline gerq4

  • Tavakasutaja
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« Reply #6 on: October 03, 2020, 22:08:14 »
KUI KELLELGI ON KLIPPE SISERUUMIDES LIIKUMISEST/ACTIONIST SIIS ON KÕIK TÄNULIKUD KUI SEDA JAGAD! :)

Tahad video teha ?

Mul on midagi, aga see kaalub palju. Terve päeva gopro peale filmisin.

Samas tahaks ka drooni videosi oma video jaoks

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: 2020-10-03 Border Wars Haapsalu (N.A.C.)
« Reply #7 on: October 05, 2020, 10:20:45 »
PALJU TÄNU SUURE KORRALDUSE EEST!!!

Loodetavasti fotosid juba nägid alakorruse fotode rubriigis...

Mulle väga meeldis ala ja mäng.
See oli nagu suvehooaja lõpetamine: väravas regamine ja suunamine, parklas suunaja, palju kohtunikke, juua ja näksi palju, erinevad kauplused, mängijaid vist tublisti üle saja...

 Alal oli põnev pikk, erinevate osadega hoone kus oli äge madistada. Sellesse kahjuks jõudis vastane vähe, aga natuke ikka saime siselahinguid ka ja samas ei jõudnud mina vastase ala suurematesse hoonetesse. Kuidas saaksid mängijad kõik hooned läbi mängida, see on korraldajale paras pähkel...
___________________________________________________________________________

Enne alguset oli huvitav ja kõhe vaadata kui palju osavaid mängijaid läks vastaste (Piraatide) poole, see andis hea alguse, et saab tugeva vastase vastu mängida. Ja eks mäng näitaski kui võimas vastane oli, eriti lõpulahingus, kus nad meid sisse piirasid. Meid päästis lõpuvile.

FOTOGRAAF PÄÄSTIS:

Piraadid olid osavad ja ühes natsa lagedamas kohas võttis üks piraat kõik meie omad maha, kes üritasid edasi tulla. Lasime sinna võssa valanguid küll, aga ei miskit. Keegi ei leidnud teda. Hiilisin siis kaarega küljele. Fotograaf ka otsis teda ja ta leidis selle piraadi ja tegutses õigesti püüdes teda pildistada siis kui ma vaatasin mujale. Ega fotograaf ei teadnud, et olen aastaid harjutanud harjutust silmavaate laiendamiseks. Selle kohta ka harjutus mu FB-i grupis Kunst-Võitluskunst.

Keerasin pea nii ära, et vaid õige pisut silma nurgast nägin fotoaparaadi objektiivi suunda. Ja siis ma nägin, et objektiiv oli suunatud üles poole. Siis oli selge!!! Ootasin fotograafi lahkumise, hiilisin sellisesse kohta kus nägin seda tublit Piraati puu otsas ja siis oli lihtne ta maha saada. Oli teine end sellisesse kohta sedanud, kus lehed ja oksad varjasid. Kas see oli mul keelatud või lubatud võte?, seda ei oska ma senini mõista...   
___________________________________________________________________________

HARJUMUS JA UUS ASI:
Vaatasin, et ma pole ainuke kes tahtmatult rikkus reeglit. Briifingul üks küsis üle, et pihta saades tuleb jääda 5 minutiks paigale. Paraku vist inimene unustab adrelaksu all kõik selle mis on tavalisest erinev...
Tavamängudes meil ju meedikuid ja paigale jäämist ei kasutata.

Kuni poole päevani, pihtasaades läksin kohe automaatselt surnualasse. Alles kui piiri surnualas kõigi teiste arvamuste vastu üks ainuke teadis õelda, et peab ju paigale jääma 5 minutiks, siis tuli ka mulle meelde. Ja mitte keegi ei teadnud seda meie surnualas. Briifingul on pea vist nii laiali kõigil, et kõik läheb ajust mööda. Ma ei teagi kuidas peaks uuendusi pähe raiuma, et need meenuksid ka adrelaksu all...

Pärast nägin ainult mõnda, kes jäi langedes paigale mõneks minutiks, ülejäänud lahkusid kohe surnualasse peale langemist.

___________________________________________________________________________
 
PIIRI SURNUALAD:
Ma ilmselt pole varem osalenud sellise stiiliga mängus ja pole kursis surnualast välja tulistamisega. Kui tavaliselt ei tohi surnualast välja lasta, siis sellises mängus oli see lubatud?
Kui üksik vastane (Piraat) tuli pani meie piiri surnuala kinni, siis meie omadest keegi ei  astunud surnualast välja ja ei lasknud seda üksikut vastast, kes pani kinni meie surnuala.
Ja minu mäletamist mööda ei lükanud ta meie surunala valget lippu pikali?

Kui mängu lõpu poole õnnestus jõuda piraatide piiri surnualasse ja astusin surnasse, siis läks teisiti:
Hõikasin omasid järgi omale appi nende surnuala kinni hoidma, samal ajal sihtisin surnuid. Siis aga astus üks piraat teise surnu varjust pool sammu surunalast välja ja võttis mu maha. Ja minu viga olevat ka see, et ma ei lükanud surunala lippu pikali. Ma polnud sellest kursis. Kuna olin sinna jõudmiseks niigi mõnusad adrelaksud saanud, siis ei viitsinud vaidlusse laskuda ja las olla. Päev andis niigi ägedaid elamusi ja hea meeleolu.
Aga eks piraatidel olegi oma reeglid, muidu nad pole ju piraadid... :)))
___________________________________________________________________________

Eks suurel pikal mängul juhtub igasugu huvitavaid ja ettearvamatuid asju, mida ei oska keegi ette näha.

Aga jah, kokkuvõttes mulle väga meeldis selline suurüritus, adrelaksud ja elamused väga võimsad. Osav vastane ka üldjuhul sõbralik...

Palju edu Habe meeskonnale meile uute alade tutvustamisel ja mängude korraldamisel!!!
« Last Edit: October 05, 2020, 10:36:15 by Margus »

Offline Raiko

  • Tavakasutaja
  • Posts: 181
    • View Profile
    • Instagram