Author Topic: Esimene relv.  (Read 7224 times)

Offline MastahErik

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Esimene relv.
« on: July 07, 2013, 20:23:31 »
Tere! Sooviks siis targematelt n6u, tahan osta esimest relva, aga ei oska kahe vahel valida. Mul neid vedru püstoleid plastikust olnud väiksena palju ja k6ik puru. Muidu olen mänginud männikul rendirelvadega ja ka s6bra g36ga niisama lasknud aias aga. nyyd soovin endale relva-

Esimene variant: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=2358

Teine variant: http://softproject.ee/aeg-p90-tr-p-887.html

Tahaksin muidu p90ent osta aga kardan et see abs läheb katki, ntks kukub maha v6i metsas kolakaga vastu puud vms.
Ja see mp5 on fullmetal niiet see peaks kindlasti kauem vastu.. 

Minu küsimus ongi: Kumba te soovitate?

Offline Crazy

  • Tavakasutaja
  • Posts: 68
    • View Profile
Re: Esimene relv.
« Reply #1 on: July 07, 2013, 21:27:24 »
P90 on väga hea esimesene relvana. Soovitaks tesit.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Esimene relv.
« Reply #2 on: July 07, 2013, 22:18:16 »
P90 on plastikust kerega, kergem, ergonoomilisem. Samas enda kogemus ütleb et peale paari mängu hakkab plastik krigisema ja kägisema kui relva kerega manipuleerida. P90 sisu ja laskeomadused on kindlasti üle MP5 omast.

MP5 see sinu lingitud variant on päris kobeda kerega ning reaalse kaaluga!


Offline MastahErik

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Esimene relv.
« Reply #3 on: July 07, 2013, 22:42:33 »
Niiet Bjorn kumba sa soovitaksid?Ma vaatan ka et p90l on v6 gearbox ja sisu metallist ja k6ik tore, aga Kardan et näiteks majas sees olles s6rmede pihta tabamus ja kogematta relv kukub, vms et l88n kogematta vastu puud vm :D Ja sellekohta garantiid pole :D aga ma sooviksin just et relv kestaks kuna endal väga raha käepärast pole, ja kui ostan mingi relva siis soovin et see ka vastu peaks.

Offline MastahErik

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Esimene relv.
« Reply #4 on: July 07, 2013, 23:05:15 »

Offline aa

  • Tavakasutaja
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Esimene relv.
« Reply #5 on: July 08, 2013, 09:11:54 »
Ei ole mõtet väga lühikese rauaga relva osta, pole sel ei laskekaugust ega täpsust. Ehk siis, kui lageda maa peale satud, siis tõenäoliselt jääd enamvähem igale pikema rauaga automaadile alla.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Esimene relv.
« Reply #6 on: July 08, 2013, 09:30:39 »
Niiet Bjorn kumba sa soovitaksid?Ma vaatan ka et p90l on v6 gearbox ja sisu metallist ja k6ik tore, aga Kardan et näiteks majas sees olles s6rmede pihta tabamus ja kogematta relv kukub, vms et l88n kogematta vastu puud vm :D Ja sellekohta garantiid pole :D aga ma sooviksin just et relv kestaks kuna endal väga raha käepärast pole, ja kui ostan mingi relva siis soovin et see ka vastu peaks.

Siinkohal pead ise aru saama mis sulle tähtsam on: sisu ja laskeomadused või väline kere ehitud. P90 on parema sisuga ja täpsem, MP5 on tugevama kerega, eeldusel et selle metallist versiooni valid.

V6i peaksin hoopis selle ostma? http://softair.ee/automaadid/sportline/detail/2-sportline/flypage/11-slv36.html?sef=hcfp

Link minul ei tööta. Näen kirjeldusest, et mingi sportline versioon. Kui jah, siis unusta ära. Mõttetu raha raiskamine. Pigem testitud hiinakas, kui mingi sportline vidin. Sportline on siis tavaliselt kvaliteetsema firma odav liin. Üldiselt samas hinnaklassis hiinakatele vastu ei saa ei välise ega sisu ehituse poole pealt.


Ei ole mõtet väga lühikese rauaga relva osta, pole sel ei laskekaugust ega täpsust. Ehk siis, kui lageda maa peale satud, siis tõenäoliselt jääd enamvähem igale pikema rauaga automaadile alla.

Täiesti vale. Ikka loeb hopup disain, kasutusel olevad jupid ning toru kvaliteet, mitte toru pikkus. P90 (raua pikkus ca 25cm) laseb raudselt kaugemale ja täpsemalt, kui suvaline hiina M16, millel rauapikkust ca 50cm.

Teine hea näide on VSR G-spec. Snaiperrelv, millel sisemine toru on ainult 303mm. Kuid laseb väga hästi, kui õiget kuuli kasutad.

Ehk siis, kui jupid on õiged kokku valitud, siis rauapikkus alates 20cm ja edasi ei ole enam määrav. Kui ei usu, siis võime relvad testi panna. Ma panen oma 300mm toruga M4 ning sa vali ükskõik mis teine M seeria relv ükskõik kui pika rauaga. Mõnel üritusel võime kõrvuti panna ja võrrelda tulemusi ;)

Offline MastahErik

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Esimene relv.
« Reply #7 on: July 08, 2013, 11:11:00 »
Kuigi mulle ak-d ei meeldi siis need peaksid päris kobedad olema: http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=1304

http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_60&products_id=2051


V6i kui keegi oskab, soovitage head m4 v6i mingit taolist relva mis oleks metallist ja laseks täpselt ning tugevalt.. hind v6iks olla kuni 180.

Offline MastahErik

  • Tavakasutaja
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Esimene relv.
« Reply #8 on: July 09, 2013, 09:52:26 »
Otsus langetatud.. ostan Colt v6i Lonex m4.