Author Topic: Vääna-Jõesuu 8.02.2014  (Read 5589 times)

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« on: February 08, 2014, 22:18:10 »
jaa, oli alles põnev lahing, sain täiega väljaelatud ja adrenaliin laes. Värske männimetsa ja mereõhuga palav lahingpäev.

Tänan Andres, et viitsisid orgunnida. Palju tänu ka kõigile sõdalastele ja fotograafile, kes viitsisid osaleda.  Loodetavasti näeb ka varsti pilte?

Panin mõned pildid fotodesse, kus on ka näha kui hästi peidab maskeerimisriietus. Mees valges istub vaid 5 m kaugusel ja pole üldse eristatav, alles kui vasaku käe tõstab, siis on tumedat kinnast näha. Nii võib päris ohtlik olla maskeerunud varituse otsa sattuda.

Omapärane seik:
mäe kaitsmisel leppisime omadega kokku, et kaitse alla käib ka kui eemaldun umbes 100 m kaugusele kõrval künkale luuresse, et infot anda kui vastane läheneb. Juhtus, aga et minu ja kaitstava mäe vahele hiilisid kaks vastast. Kui ma neid küljelt üllatasin, olid nad pahurad, et miks ma olen vales kohas.
Kas siis peaks eelnevalt kokkuleppima, et künka kaitsmisel peavad kõik olema künka tipus märklauaks või võib ka omaloomingut kasutada ja kaitseliini pisut laiendada?

Minu suurim nauding oli esimest korda mu lahingajaloos hiilida vastase selja taha, umbes 5m kaugusele.  „Raske” oli sõrme päästikult ära saada, aga ütlesin viisakalt, et oled surnud. Oleks olnud vist liiga valus õelda seda kuulidega…

Ilus mägine maastik –hea füüsiline koormus, soe ilm ja hea seltskond, tänan!

ASH

  • Guest
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #1 on: February 08, 2014, 22:55:03 »
fck ma tahaks lugeda mingit reaalset , konstruktiivset tagasisidet ürituse kohta , et teha mingeid järeldusi mitte seda kumma käega sa perset pühkisid, come on moded/ adminid kas te jälgite ka mis postitused siit august tulevad olenemata teemast/alafoorumist või pealkirjast  >:(

Margus , foorumis on üle 300 liikme , kas sa arvad et see postitus on tõsiselt nende kõigi tähelepanu väärt ?

Alati on oodatud ka korraldaja poolne tagasiside ! kuidas asi toimis ?


AAA !!! muide , leppisin naisega täna kokku nii, et kui väänas toimub mäng siis me läheme lapsega linna , kasutades ühistransporti , läheme kesklinnas laiali, nii et tema võtab tite käruga ja mina saan Relvad.ee poodi nodi ostma minna . Sitaks lahe ju , mitte kedagi ei lase vahepeal ! ja kui poodi saan siis palun kohe peldikusse sest ilge kuse häda on  jne ...  stay tuned


sry kui vale teema alla postitasin :D
« Last Edit: February 08, 2014, 23:10:32 by ASH »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #2 on: February 09, 2014, 00:31:50 »
Tere ASH, tore oleks teada, kes siis selle tähe lühendi taga ka on?

Kas Sa osalesid tänases lahingus? Kas lasin Sind liiga valusti?
Või millest selline raev?

Õnneks pole Sina see kes minu kommentaare mõjutab.
Minu jaoks ongi foorumi tagasiside selleks, et siin jagada oma kogemusi teistega ja olen saanud juba tänulike vastuseid. Ka näiteks sõdalaselt, kes ise enam ei osale lahingus vaid loeb huviga siin meie lahingutest.
Mida said need 300 liiget teada Sinu kommentaarist lahingu kohta?

Foorum ju ongi erinevate arvamuste koht. Sa kirjuta siis reaalsemalt ja konstruktiivsemalt, täida see lünk, mida ma ei oska paremini.

Kui Sul jäi midagi hingele, siis tule kohtume reaalis ja arutame läbi (sõnadega/taipoksisaalis/tänaval), aga ära siin paska loobi!!!!!!!!!!!!
« Last Edit: February 09, 2014, 00:36:56 by Margus »

Offline 3D POWER

  • Tavakasutaja
  • Posts: 49
    • View Profile
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #3 on: February 09, 2014, 00:44:20 »
fck ma tahaks lugeda mingit reaalset , konstruktiivset tagasisidet ürituse kohta , et teha mingeid järeldusi mitte seda kumma käega sa perset pühkisid, come on moded/ adminid kas te jälgite ka mis postitused siit august tulevad olenemata teemast/alafoorumist või pealkirjast  >:(

Margus , foorumis on üle 300 liikme , kas sa arvad et see postitus on tõsiselt nende kõigi tähelepanu väärt ?

Alati on oodatud ka korraldaja poolne tagasiside ! kuidas asi toimis ?


AAA !!! muide , leppisin naisega täna kokku nii, et kui väänas toimub mäng siis me läheme lapsega linna , kasutades ühistransporti , läheme kesklinnas laiali, nii et tema võtab tite käruga ja mina saan Relvad.ee poodi nodi ostma minna . Sitaks lahe ju , mitte kedagi ei lase vahepeal ! ja kui poodi saan siis palun kohe peldikusse sest ilge kuse häda on  jne ...  stay tuned


sry kui vale teema alla postitasin :D

Kõigil kes osalesid mängul on õigus anda tagasisidet täpselt nii nagu oskavad.

Mina osalesin ka sellel mängul ja ütlen, et oli hea päev kus sai harjutatud kokkumängu kaaslastega.
Ilm oli talve kohta märg aga mängumelu sees oli see väikeim asi.

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #4 on: February 09, 2014, 02:12:47 »
Oi kurjam, läks ikka hinge küll, kell juba 02 ja ei saa uinuda.
Täna lähen trenni väsinuna ja saan kindlasti korralikult pasunasse.

Mulle ei meeldi oma tegevusega kellelegi pahameelt valmistada. Ega ei saa ju kõigile olla meeltmööda, kõik pole ühesugused.

Foorumis ju võiks iga soovija põhjalikumalt kirjeldada oma lahingelamusi, et ka ülejäänud 300 liiget saaksid parema ülevaate lahingust mitte naise ja lapsega linnas käigust.

Või mida teised arvavad?
Andke tulla, olen elus pasunasse saanud küll nii vaimselt kui füüsiliselt.

ASH

  • Guest
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #5 on: February 09, 2014, 04:34:17 »
võibolla ma olin tõesti liiga järsk aga-
saad aru ? sa võiksid eelkõige kirjutada üritusest kui sellisest , mitte ainult isiklikust emotsioonist ,kuna väike lõik sinu isiklikust emotsioonist ei anna  ürituse kohta mingit infot nendele keda huvitab mängu sisu , korraldus jm
(üritus oli küll suurem aga ei tähenda, et ka väikestele ei võiks samamoodi tagasisidet teha, vaata "november rain tagasiside" siin alafoorumis)
« Last Edit: February 09, 2014, 04:50:57 by ASH »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #6 on: February 09, 2014, 09:07:26 »
Sa ka unetu?
Sul on õigus ASH, seal on tõesti konstruktiivne info otseselt lahingu kohta.

Olen siin veel algaja ja ei oska lahingutest vigu leida.
Olen õnneks teinud igast lahingust omale mõnusa ürituse.

Igaüks saab ju paluda suunata end luuresse/lahingusse kui kohapeal passimine muutub igavaks.
Sellpärast pole senini organiseerijatele midagi halba õelda. 

Aga on ju tore kui leidub ka kriitikuid...
Loodetavasti matsime nüüd sõjakirve maha?
Edu!

ASH

  • Guest
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #7 on: February 09, 2014, 10:34:58 »
ehk tõesti. igakord enne kui vajutad "Post" nuppu võiks läbi lugeda oma jutu ja analüüsida kas see on teemaga haakuv ja vajalik ning kas kõik sooviksid sellist juttu lugeda

Bjorn kas kunagi mitte ei old mingit "juhendit"/"memot" algajatele kuidas tagasisidet teha või üldse postitamiste kohta?


Nii aga üldiselt tahaks ikkagi mängust ja sellest kohast rohkem teada ! andke tuld
« Last Edit: February 09, 2014, 11:02:19 by ASH »

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #8 on: February 09, 2014, 13:09:05 »
Mängust endast.
Täiesti tavaline rünnak/kaitse mäng.Ilma korraldaja poolsete mängu elementideta ning mängu maksuta.
Jaotati mängijad pooleks ning vaheldumisi rünnati ja kaitsti erinevaid mägesi/künkaid.Kõigil igas mängus 1elu.
Ühesõnaga tavaline pühapäevamäng.

ASH igaüks võib väljendada oma mänguelamusi nii nagu soovib.Kui sind häirib siis lihtsalt ära loe sellist tagasisidet.
Olen suht kindel,et inimestele meeldib lugeda sellist tagasisidet rohkem kui sinu negatiivseid kommentaare.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #9 on: February 09, 2014, 15:40:46 »
ASH igaüks võib väljendada oma mänguelamusi nii nagu soovib.Kui sind häirib siis lihtsalt ära loe sellist tagasisidet.
Olen suht kindel,et inimestele meeldib lugeda sellist tagasisidet rohkem kui sinu negatiivseid kommentaare.

Andresega täiesti nõus, igasugune tagasiside on parem kui üldse tagasiside puudumine. Kuna see on tsenseerimata foorum, siis on igasugune tagasiside positiivne,
negatiivsed kommentaarid- igas mõttes negatiivsed. Lisaks on siinsete foorumi- liikmete seas kindlasti ka noori võitlejaid, kes ei oska võib olla nii hästi ennast kirjas väljendada, kui nt sina ASH, kuid see ei tähenda, et neil üldse sõnaõigust poleks. Ja kui isegi mõni tegelane
siin kirjutab kommentaari, mis riivab su silma, siis ka sinu negatiivne kommentaar võiks olla konstruktiivne, mitte a la "fack maivõi, sa lammas õpi kirjutama". Kui mõni postitus ei meeldi, ei ole kohustatud keegi seda lugema ning kommenteerima. Kui viha pulbitseb sees, tehke trenni, hingake värsket õhku või pidage blogi.
Margus, oled viimasel ajal üks aktiivsemaid foorumipostitajaid, jätka samas vaimus. Vabandan, kui OT.
« Last Edit: February 09, 2014, 15:42:01 by silkL »

Offline Margus

  • Tavakasutaja
  • Posts: 2376
    • View Profile
Re: Vääna-Jõesuu 8.02.2014
« Reply #10 on: February 09, 2014, 23:08:38 »
Tänan toetuste eest!!!


Lähme nüüd parematele meeleoludele ja häälestame end tulevatele lahingutele.

Pisut ka teist teemat:
Soovitan täiega Militaarkeskuses oma või lapse sünnat tähistada. Viisin täna poja sinna sõbra poja sünnale ja sain ka natuke osaleda. Tõeliselt hea võimalus väljaelamiseks, viib kõik pahad mõtted eemale.
Huvitav oli vaadata kuidas noored sõdalased oskavad juba lahingut läbi viia.

Ja tõeliselt hea oli näha kui õhinal lapsed muljetasid lahingvaheajal söögilauas. "Kahjuks" lubati ka sünnipäevalapse ema osalema ja ta niitis esimeses lahingus meid kõik maha, vaesed poisid ja isad. Nii, et ärge alahinnake naisi.
Lahe koht see Militaarkeskus
« Last Edit: February 09, 2014, 23:20:21 by Margus »