Author Topic: gunfire.pl  (Read 24687 times)

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
gunfire.pl
« on: December 12, 2013, 02:09:32 »
Selline küsimus, kas kellelgi on kpgemusi gunfire.pl asjade tellimisega. Neil üle 70 eur ostu puhul transport tasuta. Kuid kuidas neil see kauba transport käib. See GLS toob Eestis Itellale ja need siis ukse taha? On äkki kellelgi kogemusi rääkida kuidas tal sealt tellimisel oli?

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #1 on: December 12, 2013, 06:30:52 »
Umbes täpselt niimoodi käibki. Töö on neil kiire ja korralik. Tellid ära, maksad ning 3-5 päeva pärast on kaup käes.

Offline Mrtnz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #2 on: December 12, 2013, 09:08:38 »
 Sulle antakse number millega saad jälgida oma paki staatust ja viimast registreeritud asukohta GLS lehelt. Minu pakk pandi umbes tund aega pärast tellimuse esitamist teele, jõudis kohale 3 või 4 tööpäevaga, kuller tõi ukse taha. Asjad olid täitsa korralikult pakitud ka. Väga asjalik pood ja kohaletoimetamine, kindlasti varsti tellin sealt veel.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #3 on: December 12, 2013, 09:24:03 »
Kulleriga on ju nii, et nad helistavad ette, et soovivad sellel päeval sellel kellaajal tulla, kui aga olen tööl nädala sees, kas siis toovad nv, või siis ei too ukse ette, vaid
hoiustatakse Itella  kuskil laos, kust saab kätte, või viivad minu kohalikku postkontorisse?

Küsiks veel maksmise kohta ka, kas olete maksnud seal ainult paypaliga, või ka muul viisil, kui ostukäru vormistama hakata, siis pakub ka VISA; Mastercardi; Maestrot, seega seal lehel oleks nagu võimalik ka tavalist pangamakset teha, kuid kas keegi on seda kasutanud ka või on Paypal kindlam/turvalisem/lihtsam.
« Last Edit: December 12, 2013, 09:29:12 by silkL »

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #4 on: December 12, 2013, 09:33:17 »
Mina ei muretseks selle maksmise üle niipalju. Siiani on nad turvalised olnud ja kõik kaubad on kohale toimetatud. Kui paypal teenustasusid maksta ei taha siis kasuta krediitkaardi funktsioonida deebet kaarti ning maksa sellega.

Kuller helistab ette ja vajadusel toob ka paki sulle tööjuurde.

Offline Mrtnz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #5 on: December 12, 2013, 09:46:22 »
No ma arvan et see on kokkuleppe küsimus, mulle helistas kuller 20 minutit ette, olin ise tööl, lasin kodustel paki vastu võtta. Kui kedagi kodus pole, võib vast kulleriga kokku leppida mingi variandi, kas leppida kokku teine kuupäev/kellaaeg või paki kättesaamis koht. Nad üsna paindlikud, lase jah kasvõi tööjuurde tuua, paki saad kätte igal juhul.

Mina maksin oma mastercardiga, deebet-pluss ehk krediitkaardi makset saab teha. Makse aksepteeriti 15 minutiga ja sujus probleemideta.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #6 on: December 12, 2013, 10:19:43 »
Nii reedel enne kella 10.00 (Poola aja järgi) tegin tellimuse ära, mistõttu pandi pakk sama päev teele, vahepeale jäi nädalavahetus, ning kauba sain täna, teisipäeval kätte, seega
teenus kiire ja korralik, kui keegi veel antud teemat uurib ning kahtleb kas gunfire.pl tellida, siis olen ka nüüd üks neist, kes kindlalt soovitab, kaup oli korralik, turvaliselt pakitud, ning teenus äärmiselt
hea. Lisaks on antud leheküljel hinnad ka üpriski soodsad. 5+

Silk.
« Last Edit: December 17, 2013, 20:40:54 by silkL »

Offline Acidrain

  • Tavakasutaja
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #7 on: December 28, 2013, 16:32:29 »
Tellisin ka just omale Well MB-01c (Warrior I/L96) sealt poest ja kolmanda tööpäeva lõunaks tuli juba kohale. Kuller helistas, et on maja ees ja korras. Maksmiseks kasutasin krediitkaarti.

Offline Anton12

  • Tavakasutaja
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #8 on: February 21, 2014, 18:13:45 »
Kinnituseks
kas siis kui üle 80€ ostu teed siis transport Eestisse on tasuta?
****

Offline Wolle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #9 on: February 22, 2014, 12:06:42 »
Jah

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #10 on: February 24, 2014, 22:21:12 »
Hetkel neil -16% ka veel kuna nad on Euroopa parimaks müüjaks valitud vms.
Meie punt on neile jätnud kena auto raha  ajapikku ja võib koht asoovitada kenasti.
Maksmiseks olen kasutanud SEPA makset ning pole probleeme nagu olnud sellega.

Offline Shemagh

  • Tavakasutaja
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #11 on: February 25, 2014, 19:11:29 »
Kas keegi märtsi keskel tellib sealt midagi? Oleks soov omastada antud isend http://gunfire.pl/product-eng-1152196416-Magazynek-bebnowy-elektryczny-do-AK-2500-kulek.html

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #12 on: February 25, 2014, 20:07:24 »
Ei soovita.Purunes väga kergesti kinnitus.See samuti plastikust.

Offline Shemagh

  • Tavakasutaja
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #13 on: February 25, 2014, 21:24:15 »
Oled omale parema isendi leidnud?

Offline andres

  • Tavakasutaja
  • Posts: 273
    • View Profile
Re: gunfire.pl
« Reply #14 on: February 25, 2014, 21:57:20 »
Jah ikka.Ma ostsin relvad.ee poest metallist kerega.