Author Topic: Gearboxi tugevdamine  (Read 3791 times)

Offline Jmaimla

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Gearboxi tugevdamine
« on: February 16, 2016, 10:22:31 »
Juhtus siis selline asi, et mu gearbox mõranes esimest korda. Nüüd aga sooviks teada, kas tasub osta mõnda tugevdatud gearboxi kest või osta tavaline. Ja mida annab ise teha, et tugevdada gearboxi.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Gearboxi tugevdamine
« Reply #1 on: February 16, 2016, 10:48:32 »
Kui tegemist Ver.2 gearboxiga siis kõige kindlam lahendus on Lonex korpus osta ja sellega asendada. Üldiselt muud lahendused on vähem töökindlad. Lonex korpus ei maksa ka niipalju, et peaks pikalt mõtlema.

Lonex Ver.2 boxid on siis seest poolt tugevdatud (oluliselt paksema seinaga) kui tavaline Ver.2. Olgu tal siis nimetuses Reinforced või mitte. Sellest tulenevalt on Lonexi boxil ka oma tapet plate. Saab ka teiste tootjate oma kasutada, aga siis pead ise viilima teatud kohad kitsamaks. Olen üksikuid Lonex boxe ka mõradega näinud, aga see on väga harv nähtus. Külmemate ilmadega lendas suurematel  mängudel ikka kõva protsent ver.2 boxiga relvasid.

Offline Jmaimla

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Gearboxi tugevdamine
« Reply #2 on: February 17, 2016, 11:22:21 »
Mõtlesin ise ka osta lonexi kesta, kuid pole siiani leidnud V2 m4 kesta kusagilt. Oskaksid soovitada kust võiks leida või on leida?

Offline nospammx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 66
    • View Profile
Re: Gearboxi tugevdamine
« Reply #3 on: February 17, 2016, 11:36:47 »
Mõtlesin ise ka osta lonexi kesta, kuid pole siiani leidnud V2 m4 kesta kusagilt. Oskaksid soovitada kust võiks leida või on leida?
http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_72_82_127&products_id=2371 ?

Offline Jmaimla

  • Tavakasutaja
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Gearboxi tugevdamine
« Reply #4 on: February 18, 2016, 23:14:13 »
Seda ei ole neil hetkel, ei leia kusagilt mujalt ka. Olen leidnud mitu v3 ak-le ja g3 ja mp5 v2-tesi.