Author Topic: Erinevaid küsimusi  (Read 3691 times)

Offline valx

  • Tavakasutaja
  • Posts: 74
    • View Profile
Erinevaid küsimusi
« on: January 10, 2017, 21:27:13 »
Ootan palun vastuseid järgnevale:

1. Kui kahjulik on minu püstolile selline käitumine, et lähen mängule, battle belti peal 2 co2 salve ja 2 green gas salve. Lasen kõigepealt co2 salve tühjaks ja salvevahetusel panen alla green gas salve. Kas rõhu vahe on nii suur püstoli kelgule, et "tervislik" see relvale ei ole?

2. Ootaks palun soovitusi m4 ja g36 mid cap salvedele. Milline bränd on selline hea lihtne vastupidav valik (ICS ja Tokyo Marui on veidi kallis)? Hinnaklass 10-14€ per salv. Et võibolla veidi täpsustada, siis tooks kaalukausile G&P, G&G, Valken (M4 salved); UFC, Cyma, G&G (g36 salved)?

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Erinevaid küsimusi
« Reply #1 on: January 10, 2017, 21:31:52 »
Ootan palun vastuseid järgnevale:

1. Kui kahjulik on minu püstolile selline käitumine, et lähen mängule, battle belti peal 2 co2 salve ja 2 green gas salve. Lasen kõigepealt co2 salve tühjaks ja salvevahetusel panen alla green gas salve. Kas rõhu vahe on nii suur püstoli kelgule, et "tervislik" see relvale ei ole?

2. Ootaks palun soovitusi m4 ja g36 mid cap salvedele. Milline bränd on selline hea lihtne vastupidav valik (ICS ja Tokyo Marui on veidi kallis)? Hinnaklass 10-14€ per salv. Et võibolla veidi täpsustada, siis tooks kaalukausile G&P, G&G, Valken (M4 salved); UFC, Cyma, G&G (g36 salved)?
Ma ütleks seda, et võimalusel testi enne midcapid ära oma relvaga. Mul on 5tk G&G midcape, neid 2tk on tutikad. Kasutada ei saa, sest mu relvas ei sööda neid. Hicap samas töötab. Ja niipalju kui kuulnud olen, siis ma pole ainus, kel midcapiga jamad on.

Offline Sv

  • Tavakasutaja
  • Posts: 303
    • View Profile
Re: Erinevaid küsimusi
« Reply #2 on: January 11, 2017, 09:53:33 »
2. Mul on metallist Kings Armsi salved (M4). Pole kordagi streikinud. Üks on isegi mõlkis ja töötab. Võib soovitada. Osta sai neid vist airsoft tigerist 5 kaupa (a'la 50-70doltsi).
147

Offline Dimitri

  • Tavakasutaja
  • Posts: 90
  • Airsoft 4 Life
    • View Profile
Re: Erinevaid küsimusi
« Reply #3 on: January 11, 2017, 10:50:19 »
mul on paar g&g midcapi, töötab hästi ja siis on veel 7 amoeba mid capi(5 uut, 2 vana) vigu ei ole. http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_71&products_id=4101 ja
http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=41_71&products_id=3096
677

Offline Martin!

  • Tavakasutaja
  • Posts: 121
    • View Profile
Re: Erinevaid küsimusi
« Reply #4 on: January 11, 2017, 12:45:53 »
Mul Spencaga oli sama keiss - soovitati "perfektseid" midcap salvesid, mis kõigil töötavad väga ilusti. Aga lõppes asi sellega, et andsin need salved mängul nsm ära. Probleem oli just minu põlvkonna specnaga. Uutel specnadel seda probleemi polnud - läks ka uuele specnale salved, kus töötasid perfektselt.

Et jah, kõik oleneb relvast. Ning just sinu spetsiifilisest relvast. Ehk kui võimalik alati proovi.