Author Topic: AirsoftGo/Lahingrada, garantii ja granaadijutt  (Read 17004 times)

Offline AirsoftGo

  • Tavakasutaja
  • Posts: 125
  • www.airsoftgo.ee
    • View Profile
    • Airsoft Go
Re: AirsoftGo/Lahingrada, garantii ja granaadijutt
« Reply #30 on: March 09, 2018, 13:46:30 »
Airsoft Go ja Lahingurada ei ole üks ja sama ettevõte - seda vist mõistavad juba kõik? Üritaks juba juttu kokku võtta rhk? Kaspar, siiani ootan, et pöòrduksid oma murega meie poole. Lahingurajaga on räägitud, nemad samuti olevat sulle öelnud, et ootavad sind siia - mitte sõimlema, vaid lahendust otsima. Saame selle relva siis korda ehk lõpuks? Sellest ju teema algas?

Ning kordan jällegi üle - Airsoft Go ei ole müünud ega müü pürotehnikat. Lahingurada ja Airsoft Go ei ole sama ettevõte - isegi kui toimetatakse ehk samades ruumides.

Harald, tegelikult ei tea sa ju otseselt midagi. Kaspar, rohkem sulle tuttav (Lahingurajale veidi vähem tuttav ja mulle üldsegi mitte), räägib probleemist oma vaatevinklist - ka Sulle. Sina kaitsed Kasparit arvestades juttu, mida ta Sulle rääkis. Reaalselt ei ole sa neutraalne osapool. Järeldus? Kahe osapoole vaheline juhtum, ei ole mõtet foorumis arutada. Ma ei vastaks siin tegelikult üldse ja kaalusin seda mitte teha, kuid asi kisub aina sügavamale.

Offline Harald

  • Tavakasutaja
  • Posts: 816
    • View Profile
Re: AirsoftGo/Lahingrada, garantii ja granaadijutt
« Reply #31 on: March 10, 2018, 09:54:22 »
Selge, adekvaatne jutt. Poiss pöördugu probleemiga lahingurajale ja asi saab lahendatud. Polekski siia kribanud, kui poleks jälle hakatud teemal "Tartu Militaarseiklus sepitseb" ja "poiss mõtleb asju välja" siia hämama. Minu poolt kõik.

Parimat
TARTU MILITAARSEIKLUS... SINU ELU SEIKLUS!!!
Pikk 60, Tartu.