Author Topic: [Algaja] Hakkan esimest relva ostma, tahaks küsida selle kohta.  (Read 2538 times)

Offline KarlM

  • Tavakasutaja
  • Posts: 7
    • View Profile
Tere. Ma olen paaril mängul käinud, ja mõtlen relva osta. Sõbraga paar korda kuus mängul aga plaanis on suvel palju käia. 
Küsimus siis selline - olen leidnud sellise relva: http://gunfire.pl/product-eng-1152205598-CM18-MOD1-DST-COMBO-Assault-Rifle-Replica-Half-Tan.html
  Tahaks küsida kas selline on reaalne esimeseks relvaks? Ma ise ei oska tead veel hinnata, olen sõbra varustusega ainult mänginud. Tundub selline OK iseenesest, googlist reviewd ütlesid et peaks suhteliselt solid olema. 
Kui arvate et midagi muud oleks parem, palun öelge. Ma veel otsust ära ei ole teinud. Aga üle 200 euri eriti ei tahaks kulutada. 
 
Ajaa, kui keegi oskab Gunfire-ist mingit head kaitsevarustust soovitada siis oleks ka tänulik.

Offline soorebane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 283
  • Tõnu
    • View Profile
Re: [Algaja] Hakkan esimest relva ostma, tahaks küsida selle kohta.
« Reply #1 on: January 30, 2017, 18:20:46 »
Täitsa normaalne relv tundub olevat. Võib ligi võtta küll.
Sellega on kaasas 120 mid-cap salv. Ühe high-capi võiksid juurde vaadata, muidu metsas täristades jääb lahjaks. Lipo aku kah. Lappa eelnevaid teemasid, siin on sellest alatasa juttu.

Kaitsevarustuse soovid on erinevad. Tavalised toonimata polükarbonaadist prillid ja poolmask on minuarust päris toimiv valik. Hiljem saad vajadusel kiivri kah juurde hankida. Vali välja ja küsi konkreetse asja kohta - äkki kellelgi on kogemusi.