Author Topic: Et Airsoft oleks reaalsem.  (Read 4266 times)

Offline TraXy

  • Tavakasutaja
  • Posts: 26
    • View Profile
Et Airsoft oleks reaalsem.
« on: May 24, 2013, 22:49:48 »
Leidsin mingi video. Tundub päris korralik asi.

TOP JAPAN ULTIMATE EJECTION BLOWBACK M4A1 AEG

Offline heikis

  • Tavakasutaja
  • Posts: 22
    • View Profile
Re: Et Airsoft oleks reaalsem.
« Reply #1 on: May 26, 2013, 18:23:23 »
ma ootan ära integreeritud gaasipõletiga versiooni, kus hülsid vahetult enne väljaheitmist tulikuumaks põletatakse. siis on veel reaalsem.

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Et Airsoft oleks reaalsem.
« Reply #2 on: May 28, 2013, 21:45:45 »
Mitte et ma midagi kellegi suhtes halvasti tahaksin öelda, aga see on kõige ajuvabam nikerdis, mis ma enda elus näinud olen. Lisaks sellele, et airsoft relvad tihedamalt mängitavad kohad valge plastmoonaga üle külvavad, loobivad need nüüd ka mingisuguseid (tõenäoliselt päris kalleid) hülsse laiali.
Esimene reegel airsoftis minu jaoks on seda mitte mingil juhul reaalse lahinguga samastada. Säästad end närvivalust ja ülearusest lõugamisest teemal: mis tegelikult oleks pidanud juhtuma.
Ja pea seda meeles!

Offline nike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Et Airsoft oleks reaalsem.
« Reply #3 on: May 29, 2013, 04:21:45 »
Mitte et ma midagi kellegi suhtes halvasti tahaksin öelda, aga see on kõige ajuvabam nikerdis, mis ma enda elus näinud olen. Lisaks sellele, et airsoft relvad tihedamalt mängitavad kohad valge plastmoonaga üle külvavad, loobivad need nüüd ka mingisuguseid (tõenäoliselt päris kalleid) hülsse laiali.
Esimene reegel airsoftis minu jaoks on seda mitte mingil juhul reaalse lahinguga samastada. Säästad end närvivalust ja ülearusest lõugamisest teemal: mis tegelikult oleks pidanud juhtuma.

No aga kui sa ei taha samastada, siis milleks üldse mängida? sama hästi võib ju pauk padrunitega

Offline Leivaraisk

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Et Airsoft oleks reaalsem.
« Reply #4 on: May 31, 2013, 10:13:06 »
Kui ma endale kinnitan, et airsoft peaks olema 1:1 reaalne lahingsituatsioon, ainult et mitte tervisele nii ohtlik, siis kipub närv üleliia kuluma, kui vastasest kamraad tihedama põõsa taga kükitab, kust ükski kuul läbi ei lähe ja samas teine jorss, kes 70m kaugusel jookseb ja naerab, on lihtsalt laskeraadiusest väljas. Airsoft on mäng ja jääb mänguks ning selliseid ülihinnalisi idiootsusi sisse tuua, nagu ülal postitatud videos, ma mingit vajadust ei näe. Kui reaalsus tõesti nii äärmiselt oluline on, tuleks alustada sellest, et võõra seltskonnaga mängides iga kolme minuti tagant mingisugust kõrvulukustavat lõugamist ei tekiks teemal, kes surnud peaks olema ja kes mitte.
Ja pea seda meeles!