Author Topic: Mis on hea algajarelv?  (Read 3115 times)

Offline ESP30

  • Alles registreerunud
  • Posts: 2
    • View Profile
Mis on hea algajarelv?
« on: July 14, 2016, 14:29:03 »
Tere, tahaks ka airsoftiga tegelema hakata aga ei taha kohe hullu raha selle alla panna, seega küsimus et mis relv oleks algaja jaoks hea?
Leidsin sellise mis nagu meeldib aga kas on mõtet sellel ja mida oleks kohe vaja muuta selle juures jne.
Link: http://www.taiwangun.com/en/electric/cm-501-cm

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Mis on hea algajarelv?
« Reply #1 on: July 14, 2016, 17:35:00 »
Airsoftis, nagu ka paljude teiste asjade puhul, enamjaolt kehtib ütlus: You get what you pay for.
Ehk sinu pakutud relv on kõige alumises AEG relvade otsas, tõenäoliselt ta töötab ikka,
kuid võrreldes kallimate relvadega on mitmetes kohtades kokku hoitud, seega töötab, kuid õhku
võivad jääda küsimused, kui hästi ning kui kauaks? Selle relva kere on täielikult
odavast plastikust, mistõttu on ta habras ja võib kergelt katki minna, tõenäoliselt on selle raha eest kasutatud
ka relva gearboxis võimalikult odavaid juppe, mistõttu võib juhtuda, et see relv lakkab oma
primaarset funktsiooni (laskmine) täitmast küllaltki kiiresti, loomulikult võib ka vedada ning nii mitte minna.

Kui oled alles alustamas ja pole veel kindelgi, kas airsoft sind huvitama hakkab, laenuta esimesele mängule relv.
Siin foorumis on mitmeid relva laenutust pakkuvaid inimesi. Kui seejärel hakkab huvitama, soovitaksin
ma natuke võib olla raha juurde koguda ja siitsamast foorumist osta mõni parem relv (metallist kere, paremad jupid,
vbla on eelmine omanik relva parendanud kuidagi juba jne.).

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Mis on hea algajarelv?
« Reply #2 on: July 14, 2016, 17:49:55 »
Täielikult eelnevaga nõus. Saad, mille eest maksad.
Tahad odavat ja head relva, siis alguses ostad odava ja hiljem hea relva :D
Kui mitmekümbe eurone laenutus tundub röövimisena, siis alati on võimalus teha üleskutse tulevase
mängu teemas, et soovid väiksema raha eest relva laenata. Võib juhtuda, et on häid inimesi.
Endal mul reeglina 1 lisarelv, millega ma ise ei mängi aga niiöelda tutvustan tuttavatele softi, kus laenan pmt.
kopikate eest välja.

Ära karda kasutatud relva vaadata. Kui endal nutti ei ole, siis ehk mõni targem suudab müügisoleva relva üle vaadata
ja anda esialgse hinnangu, kas asja on selle raha eest või müüakse ronti, mille korda tegemine läheb samapalju maksma.
Müügil hetkel hunnik MP5´tesid, mõned m4´d ja kuskil oli ka g36, sinna 100- kanti. Aga arvesta, et reeglina saad kasutatud relvaga kaasa ka adekvaatsema aku (heal juhul ka laadija lipo) ja salved. Kõik sõltub muidugi pakkumisest.

Offline silkL

  • Tavakasutaja
  • Posts: 148
    • View Profile
Re: Mis on hea algajarelv?
« Reply #3 on: July 15, 2016, 08:24:16 »
Ise kasutan AK platformi, mis mulle meeldib. Siin foorumis liiguvad ca 100 euriga ka metallist kerega Dboys ja Cyma AK-d. Kui AK meeldib, siis need oleksid selle raha eest ok valik.