Author Topic: Ei suuda relva valida.  (Read 5223 times)

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Ei suuda relva valida.
« on: February 24, 2015, 23:52:05 »
Ei suuda relva. Endal on olemas Specna Arms sa ao1 aga oleks soov välja vahetada. Olen ise seda relva vaadanud:http://gunfire.pl/product-eng-1152193309-MSD-carbine-replica-black.html.
Kui kellelgi on teisi soovitusi selles hinnaklassis(190 kuni umbes 235). Võiks olla mudelilt masada või mõni Ak mudel aga võib ka muu olla.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ei suuda relva valida.
« Reply #1 on: February 25, 2015, 00:17:44 »
Mis specnal viga, et soovid muud?

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: Ei suuda relva valida.
« Reply #2 on: February 25, 2015, 09:52:00 »
Masadat ära küll taha. Sel on rõvedalt pikk nozzle ja igal tootjal eripikkusega.

Offline Glatidoz

  • Tavakasutaja
  • Posts: 194
  • Who dares Wins
    • View Profile
Re: Ei suuda relva valida.
« Reply #3 on: February 25, 2015, 21:11:59 »
Mis specnal viga, et soovid muud?
Relv on veits lühike, peale 3 mängu on magasiini nupp lahti ja keerleb. Bolt catch enam ei tööta. Lugesin siitsamast, et Hop-up kumm on halb ja ma ei kavatse relva lahti võtta ja seda asendada.

Offline Anton12

  • Tavakasutaja
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: Ei suuda relva valida.
« Reply #4 on: February 25, 2015, 21:56:00 »
Mis specnal viga, et soovid muud?
Relv on veits lühike, peale 3 mängu on magasiini nupp lahti ja keerleb. Bolt catch enam ei tööta. Lugesin siitsamast, et Hop-up kumm on halb ja ma ei kavatse relva lahti võtta ja seda asendada.

Nupu saab ju tagasi keerata.Mina ei ole näinud veel ühtegi airsoft relva millel poleks sisemist defekti ,nii siis peab igal relval midagi vahetama.(parandage kui eksin)
****

Offline taktik (Heiki)

  • Tavakasutaja
  • Posts: 362
    • View Profile
Re: Ei suuda relva valida.
« Reply #5 on: February 25, 2015, 22:25:51 »
No minu arust on hop-i kummi vahetamine lihtne nagu vahetaks salve relval. Kui selliseid põhiteadmisi ei taha endal selgeks teha, siis võib airsoft väga kalliks hobik kujuneda. Varem või hiljem tuleb ikka igat relva natuke avada.

Offline kollsnaiper

  • Tavakasutaja
  • Posts: 274
  • troll
    • View Profile
Re: Ei suuda relva valida.
« Reply #6 on: February 25, 2015, 23:42:01 »
Olgem ausad, bolt catchi puudumine pole mingi kadu, see on lihtsalt lisavidin, kui palju sa reaalselt seda ikka kasutad? Ok, vb mõnele meeldib enda jaoks simuleerida sellega reaalsust, aga mina isiklikult ei näe selle jaoks suurt vajadust.
Hopikumm tuleb kohe alguses kõigil specnadel ära vahetada, nad on üritanud midagi väga omamoodi teha sellega seal, aga nagu näha, siis kellegil see ei tööta korralikult.
Nagu juba mainitud, siis salvenupu saad lihtsalt tagasi kinni kruvida.
Võib küll tunduda alguses liiga palju infot, aga jah, neid teadmisi oleks igal airsofteril vaja, muidu jäädki teiste sabas jooksma, kui midagi juhtub relvaga.