Author Topic: DBoys mid cap salved  (Read 6221 times)

Offline pabulane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 48
    • View Profile
DBoys mid cap salved
« on: March 11, 2016, 16:13:59 »
Käisin siis paar kuud tagasi relvad.ee kaupluses, ostsin igast träni ja ka 3 salve, 2 mid capi ja 1 high cap. Kuna mängimist eriti ei olnud ja endal 2 flash magi olemas, mida tavaliselt kasutan, siis need salved seisid. Täna hakkasin siis varustust kokku pakkima homseks ja mõtlesin, et testin relva ka.
Ma ei saanud kumbagist salvest rohkem kui 5 lasku kätte ?!?! Alguses tahtis vähemalt 10 tühilasku saada, et midagigi tuleks. 3 kuuli lendas välja ja lugesin 40 üksiklasku - tühjus. Pärast lasin salvest käsitsi 45 kuuli välja(ei toppinud täis).
Kas ma sain üle? Mis värk on, see ei ole normaalne. Ühel salvel on ka kulumisjäljed peal...(ei pööranud tähelepanu, tundus nagu normaalne koht).

Edit: Asi pole ka selles salvepesas, see oli esimene asi mis relval korda sai tehtud.
« Last Edit: March 11, 2016, 16:29:39 by pabulane »

Offline Kaju

  • Tavakasutaja
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #1 on: March 11, 2016, 17:08:55 »
Kõige kiirem ja lihtsam lahendus - vii poodi tagasi, asi vaadatakse üle ja pakutakse välja lahendus. Tasub mõelda ka järgnevatele asjadele eelnevalt:

1) Mis relvaga täpsemalt tegu on?

2) Mis tootja ja raskusega kuuli kasutad?

3) Mainisid salvepesa, mis sai korda tehtud: äkki ikka ei saanud korda või tulenebki probleem kuidagi sellest?

4) Kuna salv on paar kuud Sinu käes olnud, siis kulumisjäljed võivad tekkida.
Steelcore varustus: http://www.steelcore.ee/

Offline pabulane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #2 on: March 11, 2016, 17:51:53 »
Loe uuesti, ma ei ole kasutanud neid.
Lonex ja 0,28 kasutan. Flash magidega pole mingit probleemi(1 on lonex originaal, teine mingi ilma nimeta).
Ja ma ei viitsi s6ita 100+km et 10 eurist salve vahetada, mu aeg on kallim.
Ma ei tea kas see high cap mis ma mid cappidega ostsin on ka dboy toodang, aga see t66tab normaalselt(p6hja j2tab ikka oma 20 kuuli, aga see on normaalne).

Offline Kaju

  • Tavakasutaja
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #3 on: March 11, 2016, 19:13:05 »
Loe uuesti, ma ei ole kasutanud neid.
Lonex ja 0,28 kasutan. Flash magidega pole mingit probleemi(1 on lonex originaal, teine mingi ilma nimeta).
Ja ma ei viitsi s6ita 100+km et 10 eurist salve vahetada, mu aeg on kallim.
Ma ei tea kas see high cap mis ma mid cappidega ostsin on ka dboy toodang, aga see t66tab normaalselt(p6hja j2tab ikka oma 20 kuuli, aga see on normaalne).

Kui Su aeg kallim on, siis pead selle probleemiga ise ka tegelema. Relvad.ee meeskond on abivalmis ning praagi-defekti korral vahetaks salve välja ka. Alati on võimalus ka posti teel asjad ülevaatuseks kohale saata.

Kui otsustad ise asja parandada, siis ehk oleks kõige lihtsam lahendus salv lahti võtta ja vaadata, mis seespool toimub. Midagi äkki kinni kiilunud (kuulid, mustus jne.)?
Steelcore varustus: http://www.steelcore.ee/

Offline pabulane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #4 on: March 11, 2016, 19:19:21 »
Kas sa oled neid salvi avanud? Seal ei ole mitte midagi sees, 2 plastjunni ja 2 vedru, seal ei saa midagi viga olla.
Keegi asjalikum vend v6iks oma kommentaari anda, see poiss siin ei aita yldse vaid r22gib aiaaugust.

Offline Valle

  • Tavakasutaja
  • Posts: 337
  • nucleo
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #5 on: March 11, 2016, 19:27:03 »
Kas sa oled neid salvi avanud? Seal ei ole mitte midagi sees, 2 plastjunni ja 2 vedru, seal ei saa midagi viga olla.
Keegi asjalikum vend v6iks oma kommentaari anda, see poiss siin ei aita yldse vaid r22gib aiaaugust.
Tihti algab igasugune abi ja vastutulelikkus suhtumisest ehk kuidas abi ning infot küsida.
Ning bai de vei nõuanne oli asjalik küll. Need "junnid ja vedrud" ei vaja sugugi mitte palju välist mõju, et kehvasti toimida. Samuti on minu meelest elementaarne viisakus enne foorumis avalikult kuulutamist vähemalt müüjale võimalus anda ja esimese asjana otse nende poole pöörduda.

Offline pabulane

  • Tavakasutaja
  • Posts: 48
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #6 on: March 11, 2016, 21:01:48 »
J2lle ei midagi asjalikku, tahad jama suust v2lja ajada, mine facebooki. Pysime teemas. Ma ei kysinud relvad.ee kohta, ma kysin salvede kohta. Kui need vedrud ja plastdetailid nii kerged minema on(ilma kasutuseta), siis miks neid yldse myyakse? Ja ma kysin, kas kellelgi on sarnast kogemust. Ma ei taha mingit pugemist ja kaitsmist vaid enda kysimusele vastust. Ma ei ole yhtegi pretensiooni esitanud, sest see summa on minu jaoks olematu.  Ma lihtsalt tahan teada kas see ongi tavaline v6i sattus t6esti praak. Saate aru? Ma enam lihtsamalt ei oska, lapsed.
Ja mida ma p66rdun relvad.ee poole? Saan ma katkise asja eest raha tagasi? Ei usu, tarbijakaitse, millega ma jamada ei viitsi. V6i saan samasugused salved vastu? Mida ma sellega saavutan? Ainult relvad.ee saab "halvast maitsest" lahti, aga mina istun ikka samamoodi edasi.
« Last Edit: March 11, 2016, 21:07:55 by pabulane »

Offline GraboN

  • Tavakasutaja
  • Posts: 602
  • Andres
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #7 on: March 11, 2016, 21:07:58 »
no täiskasvanud mees .. Dboy salved ongi jamad . Kergem Googeldada ei oleks kui siin " lastelt " küsida ?

EDIT : sellise suhtumisega ei tahagi keegi sind aidata ja kui see raha sinu jaoks olematu on siis viska prügikasti ja osta uued. 

Ja kas salv on plastikust ? endal oli mingite salvedega täpselt sama jama .. korpus vajus lahti ja kuulid kiilusid kinni .. 1 variant on teibiga hästi tugevasti kinni salv tõmmata ja siis proovida, kui ei aita siis prügikast.
« Last Edit: March 11, 2016, 21:22:17 by GraboN »

Offline Saba

  • Tavakasutaja
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #8 on: March 11, 2016, 22:18:05 »
Lugupeetud pabulane,

Sinu käitumine on selgelt ebaviisakas ja teisi halvustav. Kui sa nüüd maha rahuned ja asja objektiivselt vaatad, siis saad aru, et sulle anti siin väga vastutulelikult ja viisakalt head nõu.
Aga kui sa sellest aru ei saanud ja jätkad samas stiilis teistega ülbitsemist, siis lähed siit foorumist mõneks ajaks puhkusele ja leiad endale ehk tegevust nt delfi kommentaariumis!
Siin foorumis on eesmärk ala arendada ja üksteist aidata.

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #9 on: March 11, 2016, 22:18:13 »
Proovi määrida ja puhastusvardaga sisse välja (nagu koort klopiksid)
Ehk valuvormidest mingid mikrokonarused, mis kiilutavad kinni (madalakvaliteedilised salved siiski ju). Sain niiviisi ühe salve kunagi tööle.
Määrimisega ära üle pinguta, hopup läeb essuseks esialgu.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #10 on: March 12, 2016, 08:17:32 »
Üldiselt peaks arvestama sellega, et airsoftis on piisavalt palju tootjaid, et kõikide tootjate jupid ei ühildugi 100% teiste omadega. Kui veel võtta arvesse, et relva juures on midagi "parandatud" või moditud, siis ei peagi need salved söötma.

Soovitusi:
Proovi sama salve teise relva all.
Proovi teise tootja ja teise raskusega kuule
Silikoonõli ära sisse pane, see on ajutine lahendus. Hiljem hakkab see õli korralikult sodi külge jätma. Kui salv on töökorras, siis ta peab töötama ilma igasuguse õlita.
Suruõhuga saad seest puhtaks lasta.

Sa ütled, et Lonex Flash Magid töötavad su relva all. Hästi. Kas ka mõned teised  salved töötavad või on see ainuke kombinatsioon?

Suhtumise koha pealt - kirjuta normaalses Eesti keele õigekirjas, ära mõnita ega solva teisi ning saad ka pädevamaid vastuseis. De Jure võiksid sa esmalt saata kiire e-maili info@relvad.ee ning ootama neilt vastuse oma mure kohta - ilmselt saaksid suurusjärk samasuguse vastuse nagu mina siin sain. De Facto on olukord selline, et e-poe kaudu tellitud kaupa on võimalik tagastada ning vist isegi oli nii, et müüja maksab kinni tagastamise kulu. Kui kohapealt ostsid, siis on teine teema muidugi. Algsest tekstist sain aru, et ilmselt käisid kohapeal. Siiamaani kokkupuuted Relvad.ee kauplusega on sellised, et kõik garantii keissid on varem või hiljem saanud lahendused. Kui salved on terved ning sa neid modinud ei ole, siis vii poodi tagasi ning vali mõne teise tootja omad asemele. Ega sa siis sellepärast eraldi sõitu ei pea tegema. Varem või hiljem ikka satud Tallinnasse.

Edu salvedega. Arvesta, et airsoftis ongi palju mitte sobivust ja DIY tegemisi, kui tahad, et asjad paremini toimiksid.

Bjorn

Offline Pahandus

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 684
    • View Profile
Re: DBoys mid cap salved
« Reply #11 on: March 13, 2016, 14:22:29 »
M4 salvedest kõige universaalsemad hetkel g&g plastikust 120rd medcapid.
Arese amoeba salved olid ka suht samaväärsed, neid jälle Eestist ei leia.