Author Topic: Lonex M4 upgrade  (Read 3025 times)

Offline cHina

  • Tavakasutaja
  • Posts: 17
    • View Profile
Lonex M4 upgrade
« on: October 01, 2017, 20:35:41 »
Tere

Ostsin mõniaeg tagasi Lonex M4 ja kuna olen airsoftis suhteliselt võhik, siis küsin veidi nõu. Mida peaksin laskma relvaga teha, et saada relva täpsemalt kuulilasku tihedamaks jne jne.

Tänud tähelepanu eest.
Canis Lupus

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Lonex M4 upgrade
« Reply #1 on: October 01, 2017, 20:58:58 »
Kruti HOP UP paika ja sellest peaks piisama

Offline ranel

  • Tavakasutaja
  • Posts: 479
    • View Profile
Re: Lonex M4 upgrade
« Reply #2 on: October 01, 2017, 22:51:30 »
Tere

Ostsin mõniaeg tagasi Lonex M4 ja kuna olen airsoftis suhteliselt võhik, siis küsin veidi nõu. Mida peaksin laskma relvaga teha, et saada relva täpsemalt kuulilasku tihedamaks jne jne.

Tänud tähelepanu eest.
Mul omal on cm028 aeg.Maksis mingi 95 eur+ 13 eur hopikumm. Vahetasin hopikumm ära PDI W hopi vastu ning panin 2 cell lipo. Sai millalgi testitud ja ega ei ütleks küll, et täpsusega grammigi alla jäi ~450 eur maksvale krytacile. Ainus asi, et letist krytac laseb üle 20 lasu sekundis. Cm aga 13,5 lasku sekundis. Tihedamaks laskmisega pead aga juba korralikult lahti kiskuma, et saaks mosfeti panna ja siis saad panna kõrgema pinge pealt tööle, mis kuulide tihedust juurde. Viimasega võid aga igasugu söötmise hädasid omale tekitada.

Muidu üldiselt, kui just uuena ei ostnud, siis esimese asjana tuleks teha kontroll, et omale mingit rämpsu ei ostnud. Seda viimast leiab kasutatud peast tegelikult päris palju.

Offline Bjorn

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 1467
    • View Profile
    • Airsoft foorum
Re: Lonex M4 upgrade
« Reply #3 on: October 02, 2017, 13:52:48 »
Mosfet, lipo, hopi kumm + toru. Muus osas kiirust väga juurde ei saa timmida, sest piirkiirus tuleb ette. Lasketihedust juurde saab anda, kuid hakkab sisu lõhkuma pika peale. Esialgu 7.4V lipo tavamootoriga on täiesti okei. Tulevikus sama lipo pealt kangem mootor koos mosfetiga ja kõik.