Tavafoorum > Muud teemad

Jõulutervitused 2014-2019a

(1/3) > >>

Margus:
Soovin kõigile mõnusat Jõulupühade jätku!!!
Ja lahedat aastavahetust!

Olen tänulik, et sattusin militaarseikluse valdkonda ja õnnestus palju lahingutes osaleda ning ise mõni lahing ära teha. Ütlen ausalt, see viimane aasta, täpsemalt 14 kuud, on olnud mu elu kõige põnevaim aeg.  Eks tsiklireisid on olnud ka lahedad, millest mõnedest reisidest näed pilte mu (margus pärn) feicbooki lehel, aga põnevaimad elamused olen saanud ikka militaarseiklusest. Palju tänu kõigile!


Mida siis uuelt aastalt oodata?

Kas on mõtteid või ideid, mida võiks teisiti lahingutes proovida?

Kindlasti on sõdalastel ja eriti arvan, et noortel sõdalastel on huvitavaid uusi ideid, et mänge põnevamaks muuta. Kui ei soovita/julgeta neid ise rakendada, siis paneme pead kokku ja viime ideed koos ellu.
Minu viimase lahingu ravimeetodi sain ka teistelt sõdalastelt ja nad andsid ka veel ühe ravi meetodi, mida ka varsti katsetame.

Ise loodan, et järgmisel aastal tuleb uusi lahingute korraldajaid ja uusi lahingkohti juurde. Kohti ju linnas ja Eestis küllaga.
Ise luuran järgmisena Liivakeskust (kus on huvitav maaaluste kambritega ja akendeta hoonega ala); Tööstuse tn-l bensuka vastas hoonete kompleksi, mitte see põnev hoone, kus akendeta pikk hoone tuleb tänava äärde välja (sinna meid ei lubata varisemisohu pärast), vaid see mis külgneb Eerika tänavaga;  Paljasaare sadama alal suur hall erinevate ruumidega. Kui mõni juba peab nendes kohtades läbirääkimisi, siis andke teada.

Samuti on põnevaid koht üle Eesti, huvitavaim väljasõit oli Nursipalu, kus täitsa uued ja korralikud  hooned koos suure alaga, Rutja lennuväli, Piirsalu. Ehk kutsuvad kohalikud airsofterid uusi kohti avastama???

Põnevaid lahinguid uuel aastal!!! 

Шмель:
Kõigile head Vana-aasta lõppu, lõbusat aastavahetust ja edukat Uut aastat!

Harald:
Ühinen shmelli soovidega :)

Margus:
Aasta möödus kiirelt ja väga põnevalt.
Õnneks toimus piisavalt palju erinevaid lahinguid.

VÄRVIKAS LAHINGAASTA:

Kõige sügavama mulje jättis minule SummerCamp Kuusalu polügoonil, kus sai meie kaitstavale mäele kaitserajatisi rajada, kaitsta, missioonid päeval/öösel ja eriti võimas lõpulahing, mille võidu päästis raadioside ja omade saabumine viimasel hetkel.   

Head vaheldust andis Pärnu ja Hiiumaa.
Pärnu Õllekas ja Halingas tutvusime huvitavate sisealadega ja kohalike sõbralike airsofteritega.

Vahelduseks oli hea sõita kaks korda Hiiumaa lahingutesse, kus sai päris kuulipilduja heli ja õhu vibra sees oldud. Täispaketi juurde kuulus ka korralik saun basseini, tantsumaratoni  ja sviidiga.

Treeningud Sõjamäel ja siseruumides andsid palju juurde.

Huvitav oli koos Teiega avastada sajandi vanust endist Relvatehast Eerika tänaval, kuhu nüüd rajatakse Selverit. Samal tänaval oli ka põnev lahing endises Politsei majas, mis nüüd samuti ehituses.

Suurima arvuga (ligi 350) oli sel aastal ligunev aga põnev vene hooaja avamine Humalas. Humalas  saime ka meie klubiga mitu korda mängida. Lisaks tutvustas meie klubi põnevat kompleksi Fosforiidi tehases Maardus.

Pahkla kaks mil-sim lahingut olid head, eriti viimane see oktoobris toimunu oli meeldejääv. Võimsust lisasid Soome üksus ja KL masinapark, lõpulahing suitsus, ühe täpne granaadivise kuue keskele...

Muidugi Sõjamäel sai kõige rohkem mängida ja koguda võimsaid elamusi.     
Minu rekord oli septembris kui jõudsin osaleda koguni 13 lahingus/treeningus.

Sel aastal sai ka Aegviidu polügoonil paljudel (vist kolmel) mängul seda huvitavat majadega ala avastatud.
BLRT- oli endiselt kõige huvitavam sise alade kompleks. Vaatame, kas Marati 5 endine kummitehas Põhjala saab huvitavam olema, kui ikka läbirääkimised õnnestuvad….


Vene hooaja lõpetamine Männikul (ligi 280 osalejat) oli ka suur ja võimas.

Tänu Teile õnnestus ka kaks pikemat üritust läbi viia – Raku suvepäevad ja Haras, kus saime reede õhtust pühapäeva pealelõunani loodust, seltskonda ja airsofti nautida.

Huvitavalt kujunes välja „Kolmapäevakud“ tänu kasutaja rabbit algatatud teemast „Teisipäevakud“, mis andsid midagi uut ja huvitavaid lahinguid tööpäeva õhtuteks. Eks ole siis näha, mis sellest projektist järgneval aastal saab…
 
Mulle väga meeldis avastada Astangu erinevaid kohti, eriti need kõhedust tekitavad pikad (220m) mäe sees kuus laskemoona ladu. 

Üllatav oli suvel kõne meie julgeoleku struktuurist küsimusega „kas mina olen see meie suurim lahingute korraldaja?...“. Seda tiitlit ma küll ei omistaks, sest meil on tublimaidki, kes  on palju suuremaid mänge teinud. Mängude arvu poolest küll jah, et 15 kuuga 28 mängu (ei loe neid, mida olen teistel aidanud korraldada), aga mitte rahva arvult. 


JÄRGNEV AASTA:
Loodetavasti tuleb korraldajaid ja airsoftereid juurde.
Ise loodan Teie abiga läbi viia Raku Retke ja koostöös harjutada mängude korraldamist ja muuta meie mängukultuuri sõbralikumaks. Samuti avastada ja katsetada uusi kohti.
Kuidagi ei tahaks Kopli Liinidest end eemal hoida, kasvõi korragi proovida…

MÕTLEMISAINET EDASPIDISEKS:
Panen varsti foorumi Teile mõtlemiseks ka teema „Meie Borderwar“, et kuidas oleks võimalik meil midagi suuremat korraldada mõne aasta pärast…
 
SOOVIN TEILE:
Jõudu ja edu uute mängude korraldamisel!

Soovin kõigile head Jõulurahu ja mõnusaid pühi!
Ka meie kahele suuremale kauplusele Relvad.ee ja X-Force ja uutele väiksematele edu ja head koostööd!!!

SINAGI:
Kirjuta Sinagi siia, kas jäid aastaga rahule ja mida ootad järgnevalt aastalt.

olavi:
On olnud põnev ja tegus aasta. Käidud on paljudel põnevatel mängudel, sai juurde soetatud uut varustust, maha müüdud vana, kulutatud läbi relval nii mõnigi jupp, lastud puusse tuhandeid kuule ja tehtud isegi oma airsoft kaupade e-pood.

Aitäh kõigile softijatele meeldejäävate mängude eest. Head vana-aasta lõppu, veel paremat tulevat uut ja kohtume 2016 aasta mängudel :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version