Author Topic: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.  (Read 44680 times)

Offline GoodRising

  • Tavakasutaja
  • Posts: 29
    • View Profile
    • Ready Or Not Estonia
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #60 on: June 12, 2019, 17:18:50 »
GoodRising teema on mõeldud softist mitte üldisest elust.

Point ongi selles, et pilt ei seostu mulle kuidagi ei airsoftiga. Kes keelab lõkkeõhtul õltsi juua?Vahet pole mis riie seljas

Offline Scuall

  • Tavakasutaja
  • Posts: 1136
  • 471
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #61 on: June 12, 2019, 17:28:57 »
Ega asi pole ainult alkos ... Loe tekstid uuesti läbi...

Offline speedy gonzales

  • Tavakasutaja
  • Posts: 208
  • 595
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #62 on: June 12, 2019, 18:02:33 »
Ja kui kunagi nagu korralikult, täie rauaga vahele jääd, siis räägid ka, et "kuradi ametnikud, ei tea seadusi, said valesti aru asjast."

Eks see teema olegi täpselt paras ülevaade antud elukast, täpselt sellisel moel neid asju tagurpidi valetatakse ja vassitakse, siin pole mingit märki sellest, et midagi kunagi muutub, sest nagu juba ütlesin, "mees" ei näe mingit viga oma tegemistes ja on juba nii sügaval oma illusioonidega, et ei mäleta enam, kust ja millega see vale kunagi hakkas.

Aga eks siin oli teada, et see asi selliseks läheb, Sa Remius ära pabista mu elukogemuse ega ajaviite pärast, põhimõtte pärast ei jäta enam asja pooleli ja lähen lõpuni välja.



Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #63 on: June 12, 2019, 20:13:56 »
Screenis on minu sõnum talle viimane.Hea et selle sinna panid.Nüüd näevad kõik et ütlesin juba siis kui sa inimeseks ei hakka ajad kõik marru.
Nüüd on see käes st üle poole aasta oled sa samamoodi edasi käitunud ja veel hullemaks on asi läinud .Kõige rumalam on see et sa veel siiani mõtled et kõik on õige ja nii peabki olema.Uskumatu ausalt.
Ja otsa ei paista kusagilt,hämad,proovid mingeid nalju teha,segane jutt mingisugusest ammusest ajast,tantsimine kellegi pilli järgi jne jne.
Kulla mees see Vikingu teema pole hetkel mitte kuidagi selle ettepaneku algatamise põhjus.
Küsimus sulle et miks ei ole teistel korraldajatel ja ka mängijatel üle Eesti sellist olukorda nagu sinul hetkel on?
Kas sa oled korragi mõelnud miks see nii on ?
Kui ongi probleem siis see lahendatakse väga kiiresti omavahel ja järgmine mäng mängitakse rõõmsalt koos jälle.

Sa Ants ei üritagi midagi parandada et natukenegi oma mainet päästa.Pigem ajad oma jonni edasi ja kisud ilmselt tulevikus veel rohkem tuure üles.Olgu see siis mingi konflikt mängijatega,kuskile nagu kuningas mängima minemine või noortega joomine kuskil metsas.Või siis joomine noorte ees.Väga 5+ eeskuju ja ilus Eesti Airsofti maine noortele näitamiseks.

Kui nüüd midagi ette ei võeta siis on see hetkeline karistamatuse tunne veel suurem ja neid tagajärgi mina igatahes näha ei taha.

Offline vanakaru

  • Tavakasutaja
  • Posts: 357
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #64 on: June 12, 2019, 21:07:28 »
Tere!

Kui olla erapooletu siis need kaks pilti ei seostu kuidagi airsofti ja mänguga.

Pilt 1 Mingi suvaline laik. Pole EKV vorm, pildil pole relvi näha. Väike õlu puhke hetkel. Ka tekst ei viita mängule.
Pilt 2 Tavaline eesti mees puhke seisundis.

Kus on alaealised, relvad või muud mängule viitamised.

Kui tahate kellegile ära teha siis palun täpseid fakte, kui niisama kakelda siis laske käia.
Bjorn, ära veel kinni pane. Täitsa huvitav, kas tullakse ka mingite kindlate tõenditega välja.





















Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #65 on: June 12, 2019, 21:15:57 »
Screenis on minu sõnum talle viimane.Hea et selle sinna panid.Nüüd näevad kõik et ütlesin juba siis kui sa inimeseks ei hakka ajad kõik marru.
Nüüd on see käes st üle poole aasta oled sa samamoodi edasi käitunud ja veel hullemaks on asi läinud .Kõige rumalam on see et sa veel siiani mõtled et kõik on õige ja nii peabki olema.Uskumatu ausalt.
Ja otsa ei paista kusagilt,hämad,proovid mingeid nalju teha,segane jutt mingisugusest ammusest ajast,tantsimine kellegi pilli järgi jne jne.
Kulla mees see Vikingu teema pole hetkel mitte kuidagi selle ettepaneku algatamise põhjus.
Küsimus sulle et miks ei ole teistel korraldajatel ja ka mängijatel üle Eesti sellist olukorda nagu sinul hetkel on?
Kas sa oled korragi mõelnud miks see nii on ?
Kui ongi probleem siis see lahendatakse väga kiiresti omavahel ja järgmine mäng mängitakse rõõmsalt koos jälle.

Sa Ants ei üritagi midagi parandada et natukenegi oma mainet päästa.Pigem ajad oma jonni edasi ja kisud ilmselt tulevikus veel rohkem tuure üles.Olgu see siis mingi konflikt mängijatega,kuskile nagu kuningas mängima minemine või noortega joomine kuskil metsas.Või siis joomine noorte ees.Väga 5+ eeskuju ja ilus Eesti Airsofti maine noortele näitamiseks.

Kui nüüd midagi ette ei võeta siis on see hetkeline karistamatuse tunne veel suurem ja neid tagajärgi mina igatahes näha ei taha.

Oh sind komödianti küll :) Mäletan väga hästi kuidas Margust paar aastat tagasi siin foorumis trambiti, ka on värskelt meeles kuidas ründasid pansionaadi mängu korraldajat tema mangumaksu liigse suuruse pärast.

Kes sa selline üldse oled, et tuled mulle midagi ütlema, et kuidas mina midagi tegema peaks? Et võtad midagi ette, tuled lööd maha ja lähed taas istuma?
Kordan, mine alusta moraalitsemist RMK suvistel telkimisaladel kus sajad inimesed ja lapsevanemad oma laste nähes alkot tarbivad ja sinu loogika järgi neile siiska alkot pakuvad ja tule alles siis mulle moraali lugema kui seal korra oled majja löönud.

Ma ei hakka kordama mida arvan, et miks see ründamine toimub vahelduva eduga, olen seda korduvalt korranud juba.
See sinu räuskamine ja kõigi teiste sopa loopimine ei takista minul ometi ka edaspidi mängude korraldamist ja korraldan ma mänge rahulikult edasi ükskõik kui palju te ka mind ründate ehk siis las koerad hauguvad, aga karavaan läheb ikka edasi. :)
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #66 on: June 12, 2019, 21:17:54 »
Ja kui kunagi nagu korralikult, täie rauaga vahele jääd, siis räägid ka, et "kuradi ametnikud, ei tea seadusi, said valesti aru asjast."

Eks see teema olegi täpselt paras ülevaade antud elukast, täpselt sellisel moel neid asju tagurpidi valetatakse ja vassitakse, siin pole mingit märki sellest, et midagi kunagi muutub, sest nagu juba ütlesin, "mees" ei näe mingit viga oma tegemistes ja on juba nii sügaval oma illusioonidega, et ei mäleta enam, kust ja millega see vale kunagi hakkas.

Aga eks siin oli teada, et see asi selliseks läheb, Sa Remius ära pabista mu elukogemuse ega ajaviite pärast, põhimõtte pärast ei jäta enam asja pooleli ja lähen lõpuni välja.

Anna aga tuld, mul päris lõbus aeg ajalt taas tulla lugema seda komöödiat :D
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline nike

  • Tavakasutaja
  • Posts: 75
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #67 on: June 12, 2019, 21:19:54 »
Mis need võõrad inimesed RMK aladel siia puutuvad? Nende lapsed ja nende valik mida teevad

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #68 on: June 12, 2019, 21:26:24 »
Mis need võõrad inimesed RMK aladel siia puutuvad? Nende lapsed ja nende valik mida teevad

Täpselt sama on ka minu valik mida ma oma vabal ajal teen, kas püüan kala või joon õlut grilli õhtul. Kõik muu sinna juurde kuuluv nagu alakate jootmine on endiselt ainult kõlakad ja kõlakateks need ka jäävad, sest mul on muudki teha kui alakaid joota.
« Last Edit: June 12, 2019, 21:32:13 by Remius »
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline Beivo

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 308
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #69 on: June 12, 2019, 22:24:41 »
No otsustage siis ise kas see jutt mis härra siin kirjutab on adekvaatse inimese kirjutis.
Mina siin rohkem sõna ei võta.Olen oma seisukohad väljendanud,argumendid andnud.
Ükskõik kes näeb et midagi on valesti Airsoftis või keegi teeb midagi totaalselt valesti siis 100 protsenti toetan seda inimest tulevikus.Kui eksin ise rängalt millegi vastu olen kohustatud ja pean vastutuse võtma ning korraliku seletuse asjast kõigile andma.

Lootus sureb viimasena! Selle teema juurde sobiks rohkem ilmselt Lootusetu juhtum.

Offline McParts

  • Tavakasutaja
  • Posts: 59
    • View Profile
    • Tartu Airsoft
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #70 on: June 13, 2019, 01:27:33 »
Nii lisan omad mõtted ka siis omalt poolt.
Pole ise kohanud kordagi Remiust, aga ikkagi võtan sõna, miks? sest korraldajana olen seotud.
Remius võib olla täiesti ok ja kõik valejutt või nii nagu räägitakse, aga tõesti see kuidas airsofti "reklaamitakse" mõjutab meid kõiki. ja airsofti pildialbumis olevad pildid on airsoftile reklaamiks.
Samuti on mängukorraldajad ja muud vanemad mängijad noortele eeskujuks,
olgu see siis mängu ajal või enne ja pärast.

Olen ise samuti mängudel joomist, lõugamisi ja kõike muud näinud. Sellepärast saigi loodud oma väljak kus reeglid ranged ja halastamatud,
kas kõikidele on need reeglid meeldinud, ei usu but don't care. Aga viisakus ja asjalik mängukorraldus peaks käima iga mängu juurde.
Alkolholi tarbimine ei käi kuidagi softi juurde, isegi kui kõik mängijad on täiskasvanud.
Olen üsna kindel et vanemad kes oma lapsed saadavad airsoftima ootavad, et nende üle on pädev valve ja asja tehakse mõistlikult ja ohutult.

Käsi püsti kes ei ole ühelegi pildile jäänud koos alkohoolse joogiga...

I am one of those brave...

Tere!

Kui olla erapooletu siis need kaks pilti ei seostu kuidagi airsofti ja mänguga.

Pilt 1 Mingi suvaline laik. Pole EKV vorm, pildil pole relvi näha. Väike õlu puhke hetkel. Ka tekst ei viita mängule.
Pilt 2 Tavaline eesti mees puhke seisundis.

Kus on alaealised, relvad või muud mängule viitamised.

Kui tahate kellegile ära teha siis palun täpseid fakte, kui niisama kakelda siis laske käia.
Bjorn, ära veel kinni pane. Täitsa huvitav, kas tullakse ka mingite kindlate tõenditega välja.

Pilt pärit ju airsofti kaustast minu arusaamist pidi. Ja kui tegemist pildiga mis ei ole airsofti üritusel tehtud siis miks ta seal on?
Sai vale pilt väidetavalt ja käsi seljataga õige, ahah aga kui see pildiseeria pole softiga seotud siis ikkagi miks ka see seal albumis.

Screenis on minu sõnum talle viimane.Hea et selle sinna panid.Nüüd näevad kõik et ütlesin juba siis kui sa inimeseks ei hakka ajad kõik marru.
Nüüd on see käes st üle poole aasta oled sa samamoodi edasi käitunud ja veel hullemaks on asi läinud .Kõige rumalam on see et sa veel siiani mõtled et kõik on õige ja nii peabki olema.Uskumatu ausalt.
Ja otsa ei paista kusagilt,hämad,proovid mingeid nalju teha,segane jutt mingisugusest ammusest ajast,tantsimine kellegi pilli järgi jne jne.
Kulla mees see Vikingu teema pole hetkel mitte kuidagi selle ettepaneku algatamise põhjus.
Küsimus sulle et miks ei ole teistel korraldajatel ja ka mängijatel üle Eesti sellist olukorda nagu sinul hetkel on?
Kas sa oled korragi mõelnud miks see nii on ?
Kui ongi probleem siis see lahendatakse väga kiiresti omavahel ja järgmine mäng mängitakse rõõmsalt koos jälle.

Sa Ants ei üritagi midagi parandada et natukenegi oma mainet päästa.Pigem ajad oma jonni edasi ja kisud ilmselt tulevikus veel rohkem tuure üles.Olgu see siis mingi konflikt mängijatega,kuskile nagu kuningas mängima minemine või noortega joomine kuskil metsas.Või siis joomine noorte ees.Väga 5+ eeskuju ja ilus Eesti Airsofti maine noortele näitamiseks.

Kui nüüd midagi ette ei võeta siis on see hetkeline karistamatuse tunne veel suurem ja neid tagajärgi mina igatahes näha ei taha.

Oh sind komödianti küll :) Mäletan väga hästi kuidas Margust paar aastat tagasi siin foorumis trambiti, ka on värskelt meeles kuidas ründasid pansionaadi mängu korraldajat tema mangumaksu liigse suuruse pärast.

Kes sa selline üldse oled, et tuled mulle midagi ütlema, et kuidas mina midagi tegema peaks? Et võtad midagi ette, tuled lööd maha ja lähed taas istuma?
Kordan, mine alusta moraalitsemist RMK suvistel telkimisaladel kus sajad inimesed ja lapsevanemad oma laste nähes alkot tarbivad ja sinu loogika järgi neile siiska alkot pakuvad ja tule alles siis mulle moraali lugema kui seal korra oled majja löönud.

Ma ei hakka kordama mida arvan, et miks see ründamine toimub vahelduva eduga, olen seda korduvalt korranud juba.
See sinu räuskamine ja kõigi teiste sopa loopimine ei takista minul ometi ka edaspidi mängude korraldamist ja korraldan ma mänge rahulikult edasi ükskõik kui palju te ka mind ründate ehk siis las koerad hauguvad, aga karavaan läheb ikka edasi. :)

RMK telkimisega ei saa küll nüüd võrrelda, mida vanemad OMA laste juuresolekul ja kodus jne teevad, joovad, on ikka nende südametunnistuse asi.
Kui tegemist on mängu karralduse kui teenusega kus tegemist vööraste alaealistega siis lood natuke teised.
Mängu korraldaja vastutab ikka selle eest kuidas ja mida ta korraldab.

Samas võin ka täielikult eksida ja ise loll olla ja ei saa arugi ning up is down, down is up and cats and dogs can live together!
tartuairsoft.com
----
Now you're looking for the secret. But you won't find it because of course, you're not really looking. You don't really want to work it out. You want to be fooled.

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #71 on: June 13, 2019, 09:12:14 »
Saad aru Antspoiss et sa pakud teenust, küsid selle eest raha. Järelikult pead natukenegi vastutama või vähemalt võiks olla südametunnistuski. Pole päris nii et küsid pappi, kirjutad mingi muinasjutu kokku ja ülejäänud asjadest on lihtsalt pohhui. Mäletan kunagi kui alustasid siis sa veel ütlesid et igasugune kriitika on teretulnud et korraldust paremaks teha. Kahjuks ei ole saanud aegade algusest saadik ühtegi kriitikat öelda ilma et sellest mingi norm sõda tuleks :D
Pizzapoisid

Offline Remius

  • Tavakasutaja
  • Posts: 911
    • View Profile
    • https://www.facebook.com/groups/602769200100336/
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #72 on: June 13, 2019, 11:33:57 »
Saad aru Antspoiss et sa pakud teenust, küsid selle eest raha. Järelikult pead natukenegi vastutama või vähemalt võiks olla südametunnistuski. Pole päris nii et küsid pappi, kirjutad mingi muinasjutu kokku ja ülejäänud asjadest on lihtsalt pohhui. Mäletan kunagi kui alustasid siis sa veel ütlesid et igasugune kriitika on teretulnud et korraldust paremaks teha. Kahjuks ei ole saanud aegade algusest saadik ühtegi kriitikat öelda ilma et sellest mingi norm sõda tuleks :D

Saad aru Raitpoiss, et i dont care sinu arvamusest. Sinu arvamus on minu jaoks tühi koht. Kriitikal ja kriitikal on vahe. Kriitikat saab edastada viisakalt ja kriitikat saab edastada ülbel üleoleval toonil ja just viimane oli omal ajal igasugu sõdimiste ja tüli põhjuseks.

Mulle edastatakse tagasisidet mängudelt ja enamuses on see viisakas ja soovitusliku tooniga, et vot seda asja võiks teha nii ja toda asja võiks teha naa, või et see asi nats nadi ja võiks olla teisiti.

Kuid kui tullakse ülbe ja üleoleva tooniga ütlema, et tee nii ja tee naa ja kui ei tee, siis oled sa idioot, siis mnjh. Eriti lõbus on kui mõni su meeskonnakaaslane südaööl purjuspäi helistab keel nii pehme, et poolest jutust aru ei saa millest räägib.

Pole mina esimene ega viimanre kes enne või peale mängu meeldivalt aega veedab oma meeskonna seltsis ning äpardusi on juhtunud ka ühel teisel meeskonnal kes discordi ma bussi peolaual olnud alkoholi pilte on postitanud, onju nii või mis? Me kõik oleme inimesed ja eksime vahel ning pole ka mina kohe kindlasti mitte mingi erand ning eksin kindlasti.

Kriitika on tore asi, kuid ma ei ole kohustatud muutma oma tegemisi vastavalt kellegi nõudmistele, olen mänge algusest peale teinud omamoodi ja teen seda ka edaspidi ning kui kellegile ei meeldi kuidas mina oma mänge teen, siis ei ole kohustatud ka osalema ning kriitikast võtan kasutusele just seda mida arvan hea ideena olevat.

Mis puutub vastutusse, siis vastutan ikka täie rauaga ning ütlen alati, et lapsevanema nõusolek ei vabasta mind kui korraldajat vastutusest ei alaealiste mängijate puhul ega ka mitte täisealiste mängijate puhul.

Olen sõitnud mängu ajal õnnetusse sattunud mängijale traumapunkti järgi öösel ja ta koju viinud, sest see on minu vastutus, et ei saa öelda nii, et sattusid õnnetusse oma vea tõttu ja mind ei koti kuidas traumapunktist öösel koju saad.

Ja just vastutuse pärast panin oma mängudele nõude, et alla 14 aastased mängijad saavad minu mängudel osaleda koos vastutava isikuga, sest mul pole võimalik igal mängijal järgi käija ja jälgida tema tegemisi. Ja nii on käinud mitu nooremat mängijat mängimas samal ajal lapsevanem parklas kogu mänguaja võimalusega minna platsile vest seljas prillid ja mask ees veendumaks, et kõik on korras.

Kas saan midagi paremaks teha? Jah kindlasti saan palju asju veel paremaks teha ning areng selles suunas käib pidevalt ning selle juures on abiks mulle ka meeskond keda te nimetate mu jüngriteks ja orjadeks mis on muidugi suur areng ajast kui neid nimetati l...ideks.

Saad sa Raitpoiss aru, et ma ei hooli sinu arvamusest karvavõrdki, sest sa pole peale vast ühe korra minu mängudel käinud ajast Kui V.A.L. Airsoft grupi tegin ja teiseks oled ka sina üks kogu meie tüli osapooltest mitte erapooletu arvaja. Seega Raitpoiss, vahuta palju tahad, aga i dont care.
F... calm, die in battle and go to Valhalla!

Offline RaitV

  • Administraator
  • Tavakasutaja
  • *****
  • Posts: 78
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #73 on: June 13, 2019, 12:19:38 »
Mitte kottimise kohta päris pikk postitus :)
Pizzapoisid

Offline KotkaZ

  • Tavakasutaja
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Ettepanek kasutaja "Remius" osas.
« Reply #74 on: June 13, 2019, 19:08:15 »
Olen teemat kõrvalt jälginud, kuid pole näinud arengut. Üks postitus on hullem kui teine. Argumenteeritud, faktipõhisest ja intelligentsest arutelust on asi kaugem. Targemad vaatavad arengu kulgu pealt ega soovi enda nime siin arutelus solkida. Justnimelt, omavahel vaieldes jätate kõrvalistele isikutele endast halva mulje. Olen nii mõneski tuntud nimes üllatunud, millist kõnepruuki ja vassimist siin on kasutanud. Kohati jääb mulje, et soovite hinge hinna eest Remiuse kadumist.

Miks see teile nii korda läheb? Te võite ta siit foorumist ära kaotada, aga üldpildis te sellest ei võida. Selline kangekaelne tegelane jätkab oma tegemisi, sellest hobist ta kõrvale ei hoia. Ilmselt leiab mõne muu meetodi mängude reklaamiseks, V.A.L-i FBi grupp on piisavalt suur. Üritused korraldamata ei jää. Teie jutu järgi ta endiselt rüvetaks "teie hobi ja leivalauda". Me elame vabas ühiskonnas, kus ei saa keelata inimesel tegemast midagi, mida ta hing ihkab. Tõsi, ta ei ole kõige pädevam korraldaja, aga see eest on tal konstantust ja rohkust.

Minule kui mängijale ei ole oluline, kes mängu korraldab. Palju ma korraldajaga üldse kokku puutun? Mängu alguses OT ja briifingu ajal, heal juhul paar korda mängu jooksul, kui sedagi. Rohkem ma ta nägu üldjuhul ei näe. Antsu puhul on väga positiivne asi mängude rohkus, seda ei suuda hetkel ükski teine korraldaja pakkuda. Üritusi on väga palju ja üle kogu Eesti. Mängijale ei ole oluline, kas alal on luba mängida või mitte. Probleemi ei esine, senikaua kuni sealt alalt ära ei aeta. Mul ükstapuha, sest tean osalejana, et mina selles süüdi pole. Süüdi on korraldaja ja ma ei lase sellest ennast üldse vaevata. Temal tulevad probleemid, mitte minul.

Kohati jääb mulje, et ta lüpsab mängijatelt raha, aga samas tead, et saad mängu vastavalt rahale. Olen ise käinud mitmetel mängudel ning seni ei ole kordagi probleeme esinenud. Alati on mees olnud väga abivalmis. Näiteks ükskord kaotas minu kaasvõitleja metsa autovõtmed, peale mängu  käisid korraldaja ja mõned abilised neid veel eraldi otsimas. Järgmine päev olid võtmeid leitud ja need leidsid tee Tapa SVLi läbi mitmete inimeste. Samuti on väga vahva näha Antsu proovimas uusi asi airsofti maastikul, mida teised korraldajad väga ei harrasta.  Säilitab n-ö innovatiivsuse. Head mugavad vilkuvad käepaelad, mida pimedates ruumides kasutada. ÖVSidega eriüksus vs 4x ülekaaluga mässulised. Selliseid julgeid lähenemisi, mida võib pidada õnnestumiseks leiab veelgi. Mees teebki asju omamoodi, mis on rikastabki seda maastiku.

Kuidas korraldaja oma aega väljaspool airsofti sisustab ei ole kogukonna teha. Kui tahab joob õlut, kui tahab ostab stardipüstoli, kui tahab... Senikaua kuni korraldusega on kõik OK, ei leia et peaksime kellegi käitumise üle omakohut mõistma. Jah, olen näinud kuidas Ants telkimisalal õlut joob, aga see ei puutu airsoftiga üldse kokku. Alkoholi mittetarvitamise õilis eesmärk on see, et keegi ennast joobes seisundis mängu ajal traumapunkti ei kukuks. See mis keegi peale mängu teeb, ei oma suurt tähtust. Ei leia, et keegi üldse mängu korraldajast eeskuju võtaks. Pigem on laps kodupeegel. Nüüd see kurikuulus stardipüstol, mis siin teemas eriti suurt "tsirkust" on pakkunud. Leian, et senikaua kuni ta pole sellega kedagi ähvardanud, mängujooksul OT väliselt kasutanud või mõnel muul moel kuritarvitanud, pole põhjust, miks ei võiks mees omada sellist "mänguasja". See, kas see relv on legaalne ja reeglitega kooskõlas, on selle omaniku enda teha. Karistused on teada ning ilmselt on ta arvestanud sellega. Kui keegi tunneb, et tema elus on ohus või tunneb, et see pole õige, siis andku avaldus politseisse, mitte ärge katkuge siin foorumis selleüle kohust. Vägisi te seda püssi ära võtma ilmselt ei hakka.

Mis puudutab kõnepruuki, siis tõepoolest on see asi, millega võiksite kõik tagasi tõmmata. Nagu teismelised, kes süüdistavad üksteist. Ja kerge õppetund Antsule. Alati ei maksa igale postitusele, mis kuidagi puudutab või riivab, kohe vastata, vahest tasub jälgida asjade arengut. Kui sa oled oma seisukohad ära põhjendanud, siis tõmbu parem tagasi ja ära pressi enda arvamust teistele peale. Pole tarvis toota oma "poliitreklaami", kui ilus ja roosiline kõik tegelikult on. Las nad kitkuvad seda kana edasi. Oled endast niigi halva mulje jätnud ning reostad tihedate ja mitte midagi ütlevate seisukohtadega enda mainet veelgi. See jutt kehtib ka teistele, kes siin tihkelt sõna võtavad. Ühed mustad kõik. Mängude briifingutel ei ole ma sellist suhtumist kohanud. Üldjuhul on mees pigem humoorikas ja sõbralik.  Niisiis, kuhu sellise argessiivse suhtumise oleme jõudnud? Kõigest lehekülgede viisi mõttetult pikke postitusi ning nulliringis arengut.

Kindlasti pole mina siin kõige õigem inimene kritiseerima ning vaevalt mind keegi siit kogukonnast väga tunnebki. Aga mängijana tundsin, et pean teemasse sekkuma, kuna Reimuse "banniga" kommuun pigem kaotaks kui võidaks. Eriti see suurem hulk, kes on lihtsalt kõrvalvaatajad. Üritustel on alati paarkümmend osalejat, korraldusliku poolepealt logisemist on vähe, mängud üldjuhul ei hiline, käitumine mängu vältel OK.

Mis edasi? Lõppvaatluse teeb siiski Bjorn, kes haldab foorumit. Kuid mina, lihtlabase mängijana, leian et ei peaks Reimuse kontot likvideerima. Sõltumata mehe käitumisest, kõnepruugist, välimusest ja stardipüstolist, jätkan V.A.Li mängudel käimist. Sest eelmainitud asjad mulle korda ei lähe, sest ei puutu nendega absoluutselt kokku. Kui keegi kellelegi ei meeldi, siis ärgu osalegu selle mehe üritustel, blokeerige ta ära, ärge tehke välja, eirake vms... Tehke sama nagu paljud kõrvaltvaatajad. See kohtumõistine siin teemas ei ole viinud, ega viia ka edaspidi kuhugi. Öeldakse, et inimesi olemust parandab ainult haud. Kui te elus, olgugi siis tööl või kuskil mujal, kohtate sellist inimest, kes teile üldse ei meeldi, siis üritate teda samamoodi välja süüa? Tundub, et eestlasele meeldib kahjuks tõepoolest teine eestlane. Mulle samuti Antsu ja paljude teiste agressiivne ja "süüdlast otsiv" kõnepruuk ei meeldi, kuid leian, et olukorraga tuleb lihtsalt leppida. Kogukonna eesmärk ongi, et kõik on võrdsed ning puudub ülemus ja alluv suhe.

I'm out.